Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Spalacze

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Dominika
    Dołączył
    20-04-09
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Spalacze

    Witam, jestem po raz pierwszy na forum i pewne pytanie, mam nadzieje ze ktos mi podpowie :) Otoz mam 160 cm wzrostu i 50 kg wagi. Chce zaczac trening na silowni i schudnac ok 5 kg- raczej nie wiecej. Planuje kupic jakis spalacz czytalam sporo o clenburexin chcialam go polaczyc z l-carnityna ale ogolnie nie wiem czy to dobry pomysl. Najlepiej oczywyscie zeby nie bylo efektu jo-jo. Jesli chodzi o moje odzywianie jem w miare regularnie, najgorsze w mojej diecie sa slodycze ktore lubie ale oczywiscie wiem ze musze je ograniczyc do minimum. Mam nadzieje ze ktos udzieli mi profesjonalnej porady, pozdrawiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar grzechu-82
    Dołączył
    12-06-08
    Skąd
    Wrocław
    Wiek
    41
    Postów
    227
    SOG
    4
    Otrzymał : 21 SOGi w 21 postach

    Domyślnie

    Przy redukcji podstawą jest dieta ( ale to powie Ci tutaj każdy), dobrze ułożona z odpowiednią liczbą aerobów szybko przynosi efekty(wiem z własnego doświadczenia) , spalacze to tylko dodatek , ale moim zdaniem godne polecenia są: venom, lipo-6, animal cuts tight(ten stary),thyroterm wszystkie sprawdzone przeze mnie i dają dobre efekty. U mnie ponad -5kg w miesiąc oczywiście z dietą.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar dzbanekzwd
    Dołączył
    27-11-08
    Skąd
    Белaсток
    Wiek
    33
    Postów
    1,329
    SOG
    419
    Otrzymał : 234 SOGi w 183 postach

    Domyślnie

    ojj termogeniki to już w ostateczności. myśle że l-karnityna i cla będzie dobre (oczywiście j.w. z dobrą dietą)
    Powiedz mi kogo to jest wina, że bezdomnych zabija zima, że grzeją ich tylko wina....
    To jest bagno rzeczywistości, więc człowiek obczaj to... bo ja nie mogę już patrzeć na to znów...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Początkujący Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar kastorius
    Dołączył
    24-02-09
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    118
    SOG
    1
    Otrzymał : 110 SOGi w 29 postach

    Domyślnie

    wyjscia masz dwa - albo ukladasz i trzymasz diete, czego pewnie nie zrobisz i wtedy nie bedizes zpotrzebowal niczego do szczescia. wyjscie nr. 2 - suple przyspieszajace przemiane materi, metabolizm, podnoszace temperature ciala i zarazrm pobudzajace - takie zalozenie jest przy preparatach termogenicznych. clenburexin sam w sobie jest ok, i mozesz go laczyc z l-karnityna. powinno to ograniczyc uczucie laknienia i pochamowac troche jedzenie. do twojego planu dnia dodaj powiedzmy 15-20 min. rowerka wieczorem albo rano - rowniez powinno pomoc, slodyczne to puste kalorie ktore odkladaja sie w miejscach gdzie chcesz sie ich pozbyt. jesli nei chcesz powaznie brac sie za chudniecie nie ma sensu rozpisywac treningu ani diety. puki co stosuj sie do tego
    zapraszam na mojego kulturystycznego bloga:
    www.kastorius.blogspot.com
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Młody
    Dołączył
    07-07-07
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    34
    Postów
    486
    SOG
    60
    Otrzymał : 67 SOGi w 39 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał kastorius Zobacz post
    wyjscia masz dwa - albo ukladasz i trzymasz diete, czego pewnie nie zrobisz i wtedy nie bedizes zpotrzebowal niczego do szczescia.
    To jest Ona nie On:D tak dla wyjaśnienia. Nie kupuj żadncyh spalaczy pobiegaj, rojeździj na rowerze nie stosuj diety tylko zachowuj ogólnie przyjęte standardy żywieniowe Posiłki o stałych porach nie podjadanie między posiłkami i odstaw słodycze czipsy i napoje gazowane w 2l butelce orangady jest 60łyżek cukru a np w 250ml pepsi 4łyżki chyba nie muszę mówi jaki cukier ma wpływ na wygląd naszej sylwetki ? . śniadanie powinno składać się z produktów mlecznych i powinno dawać nam do 30% podaży energi 2 śniadanie produkty które łatwo przenosić i przechowywać aby nie ulegały psuciu się. sałatka owocowa, chleb razowy z wędliną i pomidorem 10%, Obiad z 2 dań z czego 2 danie powinno składać się z produktu wysoko białkowego(ryba, mięso) oraz dodatku skrobiowego(makaron, kasza, ryż, ziemniaki), 35%Podwieczorek i tu dobra informacja dla Ciebie może on być w formie słodkiej budyń kisiel itp. 5%, kolacja sporzyta do 2h przed snem aby procesy nocnego trawienia nie zakłucały nocnego odpoczynku. Powinny być lekko strawne.20% Pozdrawiam źródło to mój zeszyt od podstaw żywienia :D
    Władcy Północy Lechia Gdańsk
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •