Witam wszystkich
Mam 19 lat,183 cm wzrostu i ważę niestety 86 kg.Chciałbym zejść do 80 kg.Jestem dosyć silny.Mam 35 cm w bicepsie,90 cm w tali,95 cm w klacie,68 cm w udzie(są dobrze umięśnione,więc pewnie przez nie waże kilka kg więcej niż normalny człowiek).W gimnazjum robiłem 50 pompek na wielkim luzie,dziś z trudem dochodzę do 30.Rok temu chodziłem na siłkę przez miesiąc i leżąc na plecach podniosłem sztangę ważącą 87 kg.
Potem zacząłem trenować karate i teraz w ciągu tygodnia mam 4,5 godziny treningów.Niestety przez moją wagę jestem trochę wolniejszy od kolegów,dlatego chciałbym zejść do tych 80 kg i mieć ładnie wyrzeźbione ciało jak inni(szczególnie chodzi mi o brzuch,bo chciałbym mieć "drabinkę" i potem ją utrzymać)..Dlatego proszę Was jaką mam dietę stosować i jakie ćwiczenia mam robić w domu?Aha.Moglibyście też poradzić jakiś "wzmacniacz" dzięki,któremu miałbym energię przez cały półtoragodzinny trening karate?Jeszcze dodam,że obecnie poza treningami karate nic nie robię(bo na piłkę jest jeszcze za zimno)ale mogę to zmienić.
Please Pimp my body :mrgreen: