Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Temat: Mam kilka kg nadwagi

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Adam86
    Dołączył
    19-03-06
    Skąd
    z dużego miasta
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Mam kilka kg nadwagi

    Witam wszystkich
    Mam 19 lat,183 cm wzrostu i ważę niestety 86 kg.Chciałbym zejść do 80 kg.Jestem dosyć silny.Mam 35 cm w bicepsie,90 cm w tali,95 cm w klacie,68 cm w udzie(są dobrze umięśnione,więc pewnie przez nie waże kilka kg więcej niż normalny człowiek).W gimnazjum robiłem 50 pompek na wielkim luzie,dziś z trudem dochodzę do 30.Rok temu chodziłem na siłkę przez miesiąc i leżąc na plecach podniosłem sztangę ważącą 87 kg.
    Potem zacząłem trenować karate i teraz w ciągu tygodnia mam 4,5 godziny treningów.Niestety przez moją wagę jestem trochę wolniejszy od kolegów,dlatego chciałbym zejść do tych 80 kg i mieć ładnie wyrzeźbione ciało jak inni(szczególnie chodzi mi o brzuch,bo chciałbym mieć "drabinkę" i potem ją utrzymać)..Dlatego proszę Was jaką mam dietę stosować i jakie ćwiczenia mam robić w domu?Aha.Moglibyście też poradzić jakiś "wzmacniacz" dzięki,któremu miałbym energię przez cały półtoragodzinny trening karate?Jeszcze dodam,że obecnie poza treningami karate nic nie robię(bo na piłkę jest jeszcze za zimno)ale mogę to zmienić.
    Please Pimp my body :mrgreen:
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    tomek.
    Gość Avatar tomek.

    Domyślnie

    napisz jak wyglada trening karate(chodzib o to czy masz przez cały trening wysokie tentno)
    o co ci chodzi z tymi wspomagaczami?czy na spalanie potrzebujesz supli?
    masz dostep do rowerka stepera basenu biegania?

    dieta to w sumie poł sukcesu ale odpowiedni trening twz musi być.

    jezlei nie masz w tym karate kategori wagowych to nie zrzucaj wagi co ci po szybkości(i tak nie wieże w to że ciezszy to dużo wolniejszy) ? spojż na zawdoników ufc goście waża po 110 kilo i raz przypierdola i lezy
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Adam86
    Dołączył
    19-03-06
    Skąd
    z dużego miasta
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    W ciągu treningu najpierw mamy 15-minutową rozgrzewkę i wtedy mam wysokie tętno,a potem to zależy czy mamy kata(czyli kształtujemy technikę i ruchy) czy kumite(walka).Jeżeli to 1 to tętno jest nieco wyższe od normalnego,jeżeli to 2 to jest wysokie,a nawet bardzo wysokie.w trakcie teningu mamy różnie przerwy.Czasami są co 20 sekund(wtedy ostro i szybko walczymy) i mamy kilkadziesiąt sekund przerwy,czasami walczymy 3 minuty i mamy przerwę minutową.Nie ma kategorii wagowych.Chciałbym jakiegoś dobrego wzmacniacza(np.l-karnitynę czy coś lepszego),dzięki któremu byłbym wstanie wytrzymać cały trening na wysokich obrotach,żebym miał energię przez cały trening(szczególnie chodzi mi o trening kumite.
    Nie tylko chcę schudnąć,żeby być szybszym,ale też dlatego,że chcę dobrze wyglądać,a nie mieć brzuszka.Chciałbym do lata mieć drabinkę na brzuchu.
    Aha.byłbym zapomniał.Mam w domu rower stacjonarny.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    tomek.
    Gość Avatar tomek.

    Domyślnie

    jezli teraz waga nie idzie w góre to jest ok

    najekonomiczniej jak bedziesz w dni bez treningu karate rano na czczo po przebudzeniu jeżdził na rowerku tętno musi byc na poziomie 140-160. 1-3 takich trenignów w tygodniu. a żeby rozbudowac sylwetke to siłownia :mrgreen:

    ba pobudzenie idealny jest Shock Therapy z universala . kosztuje prawie 200 zeta ale starcza na ponad 4 miesiące przy 3 trenignach na tydzień

    a jezlei chodzi o tańsze rozwiazania to kofeina 200 mg i efedryna(np z tabletek tussipect mozesz kupić bez recepty w aptece) 50mg.

    efedryne i kofeine tak jak ci napisałem bierze tez sie na splanie tłuszczu. efedruna jest antykatabolikiem(czyli oszczędzi ci mięsnie) hamuje apetyt podwyższa temperature(dzięki temu spala sie tłuszcz)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Adam86
    Dołączył
    19-03-06
    Skąd
    z dużego miasta
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Ten trening na rowerku ile ma trwać minut?
    Chyba kupię tą efedrynę.Ile ona kosztuje?Czy bardzo podnosi temperaturę(powyżej 38 stopni)?Ja powinienem unikać wysokich temperatur,więc jest to dla mnie bardzo ważne(jako małe dziecko miałem padaczkę,ale teraz jestem w pełni zdrowy).
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    tomek.
    Gość Avatar tomek.

    Domyślnie

    w teori o 1 stopień ale nie wiem jak jest bo nie mierzyłem. bedziesz anpewno sie bardziej pocił.

    jezlei nie masz problemów z sercem i układme krwionośnym to nie ma większych przeciwwskazań co do zarzywania efedryny. w aptece tussipect kupisz za 5 zł w blistrze masz 20 tabletek każda po 15 mg.

    na rowerku powinienies jezdzić koło 30 minut
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Adam86
    Dołączył
    19-03-06
    Skąd
    z dużego miasta
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Wielkie dzięki.Jutro zaczynam jeździć na rowerku i idę do apteki po efedrynę.mama nadzieję,że do lata będę miał drabinkę :mrgreen:
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #8
    Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First ClassOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar vold
    Dołączył
    21-03-06
    Skąd
    siłownia
    Wiek
    44
    Postów
    5,481
    SOG
    120
    Otrzymał : 726 SOGi w 507 postach

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o efdedryne to nie polecam tusipetu jak równiesz innych środków na katar jak np. Cirrus który zawiera aż 120 mg pseudoefedryny, jak już ktoś się decyduje na efekę to z prawdziwego zdażenia a jak chce ktoś zwiększyć działanie to efedryna+kofeina+aspiryna przy okazji dostanie kopa na treningu, lub zakupić jakieś thermo też daje fajne efekty.

    Jeśli chodzi o jazde na rowerku stacjonarnym to wspaniałe rozwiązanie i super efekt ale troszke trzeba pojeździć i dosyć szybko a obciążenie nie gra roli , najlepiej jaździć rano po przebudzeniu wtedy trening nie musi być tak długi.

    Pozdrawiam. :wink:
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #9
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Adam86
    Dołączył
    19-03-06
    Skąd
    z dużego miasta
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Czyli lepiej kupić mieszankę efedryna+kofeina+aspiryna? Ile to razem może kosztować?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #10
    Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First ClassOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar vold
    Dołączył
    21-03-06
    Skąd
    siłownia
    Wiek
    44
    Postów
    5,481
    SOG
    120
    Otrzymał : 726 SOGi w 507 postach

    Domyślnie

    To nie tak, efedryne kupujesz np. firmy ARSAN a do tego zwykłą tabletke aspiryny a kofeine ładujesz np. w kawie.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •