Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Formuła 1 BMW? Wasze Opinie

  1. #1
    EkspertEkspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran25000 punktów doświadczenia
    Avatar Fehu
    Dołączył
    04-12-08
    Skąd
    ^^^
    Postów
    3,832
    SOG
    609
    Otrzymał : 547 SOGi w 342 postach

    Domyślnie Formuła 1 BMW? Wasze Opinie

    Witam jako, że oglądałem dzisiaj F1 postanowiłem założyć temat o waszych opiniach..
    Moje zdanie na temat tegorocznego sezonu F1 BMW, Ferrari, Mercedes Mclaren to zupełne dno w porównaniu z ubiegłym sezonem gdzie te 3 teamy tak naprawdę rządziły w tym sezonie wszystkie 3 drużyny walczą ze sobą (tak jak w ubiegłym) lecz niestety w drugiej połowie tabeli...
    Brawn Mercedes jest daleko w przodzie za BMW niby mówią ze to zasługa tego podwójnego dyfuzora (poniekąd na pewno), ale przecież Red Bull go chyba nie posiada a dzisiaj team pokazał świetną klasę...
    Nie wróże Kubicy w tym roku sukcesu ze wyglądu na słaby samochód z tego co słyszałem w komentarzach inżynierowie BMW nawet nie maja za bardzo pomysłu jak go polepszyć, gdzie Mclaren, Renualt wprowadzają już zmiany konstrukcyjne w celu dogonienia czołówki.. Inżynierowie Ferrari również wydaja się bez radni
    Powrót 05/08/2009

    Nie obecny do odwołania.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Amator Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar pawelek616
    Dołączył
    09-12-08
    Skąd
    Opolszczyzna
    Wiek
    35
    Postów
    259
    SOG
    263
    Otrzymał : 32 SOGi w 25 postach

    Domyślnie

    Również interesuje sie F1. Jak dla mnie jest to sport w którym rzadko wygrywają najlepsi. Jak wiadomo to Alonso i oczywiście Robert są najlepszymi kierowcami ale niestety nic nie mogą zrobić bo mają za słabe autka.

    Co do tych dyfuzorów...znaleźli się cwaniaki co znaleźli luke w przepisach i teraz wygrywają. Przynajmniej nie jest tak nudnawo jak przed rokiem ale chociaż Robert walczył.

    Najbardziej jednak mi szkoda Roberta. W popszednim sezonie pokazał klase. W drugiej połowie sezonu BMW odpuściło bo przygotowywało sie na obecny sezon jak widać z mizernym skutkiem. Jestem ciekaw rywalizacji jak wszyscy będą mięli te dyfuzory i niech w końcu wygrywają najlepsi.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Moderator #Piłka nożna Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćWeteran10000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar tm7
    Dołączył
    13-11-07
    Skąd
    Hades
    Wiek
    35
    Postów
    5,063
    SOG
    136
    Otrzymał : 499 SOGi w 350 postach

    Domyślnie

    Ross Brawn znalazł tą lukę i powiedział o tym publicznie, błąd innych że to zlekceważyli i nie wykorzystali do tej pory.
    Bmw w tym sezonie słaby bolid, Ferrari jakieś dziwne problemy ma, Red Bull i Brown niezłe maszyny zrobili zobaczymy co to będzie, narazie jest ciekawie. Mi się wydaje że ferrari wyciągnie wnioski i w następnym sezonie będzie znowu najlepsze. Wydawało się do tej pory ze w f1 to tylko ferrari maclaren i po nich bmw się liczą, a po tych zmianach przepisów teraz wiele zespołów ma szanse na wygranie wyścigów, wszystko się wyrównało.
    Ostatnio edytowane przez tm7 ; 19-04-09 o 23:13
    Ból trzeba zgwałcić.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Moderator #Extreme + Auto moto Amator Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar kaaamil
    Dołączył
    01-12-08
    Skąd
    Białystok
    Postów
    354
    SOG
    75
    Otrzymał : 106 SOGi w 68 postach

    Domyślnie

    Dyfuzory w Australii były czymś nowym, wszyscy uważali że to luka w przepisach. Nawet Max Mosley ( szef Międzynarodowej Federacji Samochodowej) powiedział przed wyścigiem w Melbourne że na pewno będzie fala protestów przeciwko dyfuzorom. jednak FIA uznało że dyfuzory używane przez Browna, Williamsa i Toyotę są legalne. F1 to sport zespołowy. Kierowcy nie dzielą się na dobrych i złych. Dostają się tam prawdziwi profesjonaliści. Wielką role odgrywa technika, taktyka, warunki na torze ( szczególnie podczas dzisiejszego GP), no i szczęście. Ogólnie ten sezon to duże zmiany m.in wprowadzenie KERSu. Myślę że na razie nie ma co się martwić o Kubicę i BMW. W zeszłym sezonie Massa dwóch pierwszych wyścigów nie ukończył ( nie mógł dobrze prowadzić bolidu bez kontroli trakcji) a jednak do końca walczył o mistrzostwo.
    A teraz fanom F1 polecam wciągającą grę o wyścigach formuły:
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Według mnie ciekawy manager formuły.
    I zaprawdę powiadam wam, sama znajomość z OBRem nie powoduje, że jesteście szybsi od włoskich hatchy FWD - bo nie jesteście.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Moderator #Piłka nożna Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćWeteran10000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar tm7
    Dołączył
    13-11-07
    Skąd
    Hades
    Wiek
    35
    Postów
    5,063
    SOG
    136
    Otrzymał : 499 SOGi w 350 postach

    Domyślnie

    Mi się wydaje że nie ma się co martwić o ferrari, ale o kubicę i bmw już bardziej.
    Ból trzeba zgwałcić.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Moderator #Piłka nożna Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćWeteran10000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar tm7
    Dołączył
    13-11-07
    Skąd
    Hades
    Wiek
    35
    Postów
    5,063
    SOG
    136
    Otrzymał : 499 SOGi w 350 postach

    Domyślnie

    Ale BMW dzisiaj dało czadu xD
    Ból trzeba zgwałcić.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    no ładnie :D coraz wyżej mierzą
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #8
    Moderator #Piłka nożna Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćWeteran10000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar tm7
    Dołączył
    13-11-07
    Skąd
    Hades
    Wiek
    35
    Postów
    5,063
    SOG
    136
    Otrzymał : 499 SOGi w 350 postach

    Domyślnie

    odwróćmy tablicę a Kubicę mamy na przedzie :D
    Ból trzeba zgwałcić.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •