Zobacz wyniki ankiety: Oceń temat :)

Głosujących
125. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • W temacie dowiedziałem się czegoś nowego.

    69 55.20%
  • Temat jest bez sensu,nic się nie dowiedziałem.

    11 8.80%
  • Nie lubie ryżu :)

    50 40.00%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 165 z 244 PierwszyPierwszy ... 65115155163164165166167175215 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,641 do 1,650 z 2435

Temat: DIETA Pojedyncze pytania

  1. #1641
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Twoje pierwsza grupaTagger First ClassStworzenie albumu zdjęćTrzech znajomych5000 punktów doświadczenia
    Avatar Damianpfighter
    Dołączył
    12-07-11
    Skąd
    Okolice Bydgoszczy
    Wiek
    33
    Postów
    820
    SOG
    23
    Otrzymał : 55 SOGi w 44 postach

    Domyślnie

    Ja wogole nie ladowal bym na noc wegla bo bedzie za goraco.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #1642
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar Szymeksc
    Dołączył
    13-06-09
    Skąd
    krk
    Postów
    61
    SOG
    11
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    to gdzie wlozyc e carbo i co po treningu
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #1643
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger First ClassTrzech znajomychOverdrive5000 punktów doświadczenia
    Avatar najt
    Dołączył
    17-01-10
    Skąd
    Szczecin
    Wiek
    36
    Postów
    843
    SOG
    49
    Otrzymał : 102 SOGi w 79 postach

    Domyślnie

    Mam walke sf o 18 - waga jest 30 min przed - tak więc co mógłbym zjeść po tej wadze , żeby dało energie na walke

    Generalnie jest roznica z tymi wszystkimi skladnikami ,choć nie wielka biorac pod uwage kulturystow i fighterow
    Trzeba Być Twardym !
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #1644
    Sezonowiec Avatar fitunia
    Dołączył
    01-05-12
    Postów
    3
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    moje pytanie brzmi: mam pewien frapujacy mnie problem - czy osoba z b. mala zawartoscia tk. miesniowej (na nieudanej redukcji stracila bardzo duzo miesni, dodatkowo zakwasila organizm i to rowniez spowodowalo katabolizm) i spora iloscia tk. tluszczowej (1,64cm waga 67-68kg) moze zrobic dobra redukcje, czy jednak najpierw musi nabrac masy miesniowej, aby ulatwic spalenie tluszczu?
    wiem, ze trudno odpowiedziec, nie znajac konkretnego przypadku, ale czy mozliwe jest w ogole odtluszczenie ciala, jesli masy miesniowej jest naprawde bardzo malo?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #1645
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych25000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First ClassWeteran
    Nagrody:
    Discussion Ender
    Avatar KowalX
    Dołączył
    23-04-09
    Skąd
    Kuźnia
    Wiek
    40
    Postów
    9,155
    SOG
    171
    Otrzymał : 1,461 SOGi w 1,213 postach

    Domyślnie

    Możesz się odtłuszczać. Zadbaj tylko przy tym o to ,by posiłki były gęste odżywczo. Czyli niskokaloryczne,ale jednocześnie zawierały dużo substancji aktywnych, typu minerały, witaminy i inne. Nie wiem jak wygląda obecnie sytuacja zakwaszenia,ale najpierw uporaj się z tym.
    fizjologia , żywienie, stretching ...

    Odpowiedzi na pytania dają wiedzę, zrozumienie ich daje mądrość.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #1646
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    jesteś kobietą czy mężczyzną ? jak masz nadmierny poziom tłuszczu to robienie teraz mięśni spotęguje również wzrost tkanki tłuszczowej, jak zrobisz prawidłową redukcje to potem na czysto możesz budować mięśnie. W jaki sposób zakwaszenie ? za dużo białka i mało warzyw ?
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #1647
    Sezonowiec Avatar fitunia
    Dołączył
    01-05-12
    Postów
    3
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał slim shady Zobacz post
    jesteś kobietą czy mężczyzną ? jak masz nadmierny poziom tłuszczu to robienie teraz mięśni spotęguje również wzrost tkanki tłuszczowej, jak zrobisz prawidłową redukcje to potem na czysto możesz budować mięśnie. W jaki sposób zakwaszenie ? za dużo białka i mało warzyw ?
    dzieki za odpowiedzi. jestem kobietą, właściwie, w planach mam zawody w dalekiej lub niedalekiej przyszłości. na razie forma mi sie totalnie posypala, w ogole na zero wyszlam, aeroby na mnie nie dzialaja, dodatkowo pala mi miesnie, jestem bardzo zalana i musze ten tluszcz zrzucic, ale martwi mnie ta kwestia malej ilosci tkanki miesniowej. mozna powiedziec, ze mam tyle miesni co anorektyk, tyle, ze jestem zalana strasznie. i wiadomo, od razu metabolizm kiepski, wlasciwie, zastanawiam sie, czy w mojej sytuacji jeszcze mozna zrzucic tluszcz...
    z zakwaszeniem kolejny problem, mialo na to wplyw duzo czynnikow, przetrenowanie, za malo tluszczu w diecie, ogolnie mam wrazliwy organizm i niestety, czesto przekraczalam limit bialka, jadlam 2,5 g na kg masy, mimo, ze ustalilam sobie 2 g. rowniez zle reaguje na laczenie wegli i bialek, wiec mam problem z ustaleniem BTW w diecie. Najchetniej bylabym na low carb, z uwagi na to, ze musze sporo zwiekszyc tluszcze (zwariowal mi uklad hormonalny z zbyt niskiej podaży tłuszczów), no i mniej sie wtedy zakwaszam.
    ogólnie, wyjde z tego, ale potrzebuje sie upewnic, ze moge ten tluszcz zrzucic - bo niby im mniej miesni tym gorszy metabolizm, itp. i trudniej sie odchudzic.
    obecnie jestem na etapie przywracania organizmu do rownowagi i planuje teraz, co robic. bo na nic sie nie moge zdecydowac - masa z takim BF (okolo 28%) to poroniony pomysl raczej, zwlaszcza u kobiety. Rekompozycja - nie wiem, czy cos takiego mozna osiagnac...raczej na SAA tylko:-) a ja na razie cwicze na czysto i w najblizszym czasie nie planuje "dopalaczy".
    ale ogolem, mowicie, ze da rade z redukcja?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #1648
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Rozpisz trening. Mysle ze robilas typowo "na rzezbe" a to tylko wspomaga katabolizm. Moge sie mylic..
    U mnie dosc duzo kobiet wlasnie teraz szykuje sie pod zawody i zadna nie zakwasza organizmu a po naszej stronie oceanu ketogeniczna dieta to standard

    Moze ten link nieco Ci rozjasni sprawe.

    http://www.e-gym.pl/showthread.php?3...-niebezpieczna
    Ostatnio edytowane przez fallenursus ; 01-05-12 o 16:40
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #1649
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęćTagger First Class10000 punktów doświadczeniaTrzech znajomychOverdrive
    Nagrody:
    Wydarzenie w kalendarzu
    Avatar raczeek_87
    Dołączył
    17-04-12
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    956
    SOG
    91
    Otrzymał : 102 SOGi w 86 postach

    Domyślnie

    [QUOTE=Napinacz01;206381]jakie formy tłuszczu oprócz oliwy z oliwek stosujecie/polecacie?[/QUOTiE]



    Szybkie pyt. olej sojowy jest dodawany do tyńczyka - puszka - jest okej, czy cholere wylać a tyńczyka przepłukać wodą i wycisnąć?
    bo cholera w moim hiper markecie tylko takiego mieli w dobrej cenie , zawsze kupywałem w wodzie i dolewałem oliwy z oliwek .
    "Ten,kto pokonuje innych,jest silny.Ten,kto pokonuje siebie,jest potężny"
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #1650
    Sezonowiec Avatar fitunia
    Dołączył
    01-05-12
    Postów
    3
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał fallenursus Zobacz post
    Rozpisz trening. Mysle ze robilas typowo "na rzezbe" a to tylko wspomaga katabolizm. Moge sie mylic..
    U mnie dosc duzo kobiet wlasnie teraz szykuje sie pod zawody i zadna nie zakwasza organizmu a po naszej stronie oceanu ketogeniczna dieta to standard

    Moze ten link nieco Ci rozjasni sprawe.

    http://www.e-gym.pl/showthread.php?3...-niebezpieczna
    Hej. Jesli chodzi o trening, teraz mam inny od tego, co robilam wczesniej. Ale faktycznie, na poczatku robilam l. powt. 15/15/20/8 gdzie zaczynalam od 50% ciezaru maksymalnego, dalej 60%, ostatnia seria 75-80%. Potem przeszlam na trening typowo masowy, duze ciezary malo powtorzen

    Obecnie lece caly czas splitem, teraz glownie bazuje na seriach łączonych, kazde cwiczenie 4 serie x 10powt.

    To zakwaszenie to od wielu czynnikow - z bialkiem tez przesadzalam, bo czesto bolaly mnie nerki i mialam "amoniakowy" zapach moczu, oczywiscie nie caly czas, ale w niektore dni - pewnie wtedy wlasnie przekraczalam to bialko. samo zakwaszenie wywoluje ujemny bilans azotowy i co za tym idzie, katabolizm - u mnie to sie zdarzylo juz 2 raz, miesnie leca w ekspresowym tempie, zarowno ta nabyta masa miesniowa, jak i ta, ktora mialam uwarunkowana genetycznie - w ogole, mam teraz takie chudziutkie rece, przepalone miesnie plecow i posladkow, odstaja mi lopatki, nawet przedramiona sie zmniejszyly, ogolem - zeżarło mnie kompletnie.
    no i troche mnie to niepokoi, co z tym zrobic. juz raz to przerabialam, ale nadal mam klopoty z ustaleniem odpowiedniej diety, no i teraz nie wiem, jaki cel obrac.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •