Zobacz wyniki ankiety: Oceń temat :)

Głosujących
125. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • W temacie dowiedziałem się czegoś nowego.

    69 55.20%
  • Temat jest bez sensu,nic się nie dowiedziałem.

    11 8.80%
  • Nie lubie ryżu :)

    50 40.00%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 232 z 244 PierwszyPierwszy ... 132182222230231232233234242 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,311 do 2,320 z 2435

Temat: DIETA Pojedyncze pytania

  1. #2311
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    -oczysc diete z zbędnych kalorii
    -woda zamiast napojów słodzonych soków piw itp
    -mieso w całych kawąlkach zamist ielonego, tłustych mięs jak karkówka golonka itp
    -omijaj wiekszosć słodyczy

    to na tyle jak na razie co do diety

    jak mas zwolne w pracy to conajmniej 2 razy w tyg zrób sobie cardio (rowerek, bieznia , bieganie albo szybki spacer nawet z kijkami jesli boisz sięo stawy albo kręgosłup
    Do teg FBW w dwóch wersjach A i B i wede Twojeog czasu robisz albo dwa razy w tyg albo 3
    2,5 g białka Ci nie trzeba nie ładujesz sterydow, nie szykujesz się na scene, nie chcesz zbudować masy a jedynie zredukowac to co masz obecnie, jak ktoś Ci poradzi wieksz ailosć niż 1,5 przy tych danych i celach to idź do prefesjonalnego dietetyka niech Ci wytlumaczy stopniowo na czym polega zdrowy tryb życia.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2312
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second ClassWeteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar bakoosiosy
    Dołączył
    06-05-14
    Postów
    9
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Dzięki panowie.
    Dietę wstępnie opracowałem na podstawie przyklejonej na redukcje w tym dziale, ale po tym co piszesz rzeczywiście zredukuję ilość białek. Tylko czy na pewno 1,5g białka wystarczy żeby nie stracić mięśnia który już mam? Koniec końców nie zależy mi na drastycznych spadkach: mój cel to 96kg przy 17%bf (taki był mój wynik zanim przestałem ćwiczyć) Z napojów piję tylko wodę, zieloną herbatę i kawę z mlekiem (bez cukru - tego nie używam w ogóle).
    Dieta (po przeróbce) ustalona na BTW 1.8g/2g/3g i 2900-3000kcal a później będę obcinał. Z mięsa będzie tylko pierś z kury i wołowinka na przemian z rybami świeżymi i puszkowanymi w wodzie (wszystko poddane obróbce cieplnej na parze) + brązowy ryż i warzywa też robione na parze. śniadania i przed snem jaja lub biały ser.
    Nie lepiej będzie robić cardio po siłowni? powiedzmy 30min rowerku albo 40min szybkiego marszu? Takie miałem założenie i tak będzie mi najdogodniej jeśli chodzi o czas
    Ostatnio edytowane przez bakoosiosy ; 07-05-14 o 19:55
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #2313
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    Ja bym na Twoim miejscu celowal w aeroby w DNT rano

    Co do bialka poczytaj sobie 2-3 ostatnie strony tego tematu i sam zdecyduj

    Mleko z kawy bym wywalil.

    Nie koniecznie musisz jesc tylko zarcie robione na parze
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #2314
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second ClassWeteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar bakoosiosy
    Dołączył
    06-05-14
    Postów
    9
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Żarełko będzie też grillowane w końcu zaczyna się sezon ;) chcę szykować wałówę tak żebym mógł jeść też na zimno w pracy.
    Aeroby rano to dla mnie problem natury czasowej i na przykład kiedy mam tydzień nocek to biegając rano po pracy pewnie wywalił bym się na pierwszym korzeniu po drodze, z kolei jak pracuję na rano (zaczynam o 6) to też jest kłopotliwe poświęcić godzinę przed pracą na aeroby.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #2315
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    no rozumiem. Jesli masz niezla kondycje to rano jak idziesz na rano bys mogl pomyslec nad interwalami wtedy nie musialbys godziny poswiecac na bieganie.
    Z kolej po nocce zakladam ze idziesz spac to pozniej jak sie obudzisz zawsze bys mogl pobiegac
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #2316
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second ClassWeteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar bakoosiosy
    Dołączył
    06-05-14
    Postów
    9
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Na dzień dzisiejszy z interwałami poczekam, byłem w stanie robić interwały jak ważyłem >100kg, teraz aeroby będę robił w trakcie szybkiego marszu. Do biegania wrócę jak trochę kondycji odzyskam i stracę pare kg bo poważnie się zapuściłem (mieć kobietę która lubi karmić to skarb ;)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #2317
    Moderator #Trening Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Nagrody:
    Arm of Law
    Avatar Micek185
    Dołączył
    25-01-09
    Skąd
    Bartoszyce
    Wiek
    34
    Postów
    5,856
    SOG
    623
    Otrzymał : 1,081 SOGi w 735 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał bakoosiosy Zobacz post
    Dzięki panowie.
    Dietę wstępnie opracowałem na podstawie przyklejonej na redukcje w tym dziale, ale po tym co piszesz rzeczywiście zredukuję ilość białek. Tylko czy na pewno 1,5g białka wystarczy żeby nie stracić mięśnia który już mam? Koniec końców nie zależy mi na drastycznych spadkach: mój cel to 96kg przy 17%bf (taki był mój wynik zanim przestałem ćwiczyć) Z napojów piję tylko wodę, zieloną herbatę i kawę z mlekiem (bez cukru - tego nie używam w ogóle).
    Dieta (po przeróbce) ustalona na BTW 1.8g/2g/3g i 2900-3000kcal a później będę obcinał. Z mięsa będzie tylko pierś z kury i wołowinka na przemian z rybami świeżymi i puszkowanymi w wodzie (wszystko poddane obróbce cieplnej na parze) + brązowy ryż i warzywa też robione na parze. śniadania i przed snem jaja lub biały ser.
    Nie lepiej będzie robić cardio po siłowni? powiedzmy 30min rowerku albo 40min szybkiego marszu? Takie miałem założenie i tak będzie mi najdogodniej jeśli chodzi o czas
    Jak dla mnie super nic bym tu nie zmieniał poza tłuszczmai , przy tym ukąłdzie pierwsze co bym ciął to tłuszczu w razie kiedy waga Ci stane, jeśli będzie szło na takim pozimie to pozostań przy tym tylko zmieniaj główne makro w miare spadku ogólnej masy ciała.

    Cytat Napisał USgorn Zobacz post
    Mleko z kawy bym wywalil.
    nie popadajmy w paranoje że 100ml mleka dziennie zniweczy całą reduckję, przez taie podejscie większosć osób popada w depresje kiedy ma po coś sięgnąć do lodówki, czego efektem są chłopaczki na siłowni z 25cm kablem.

    Cytat Napisał USgorn Zobacz post
    no rozumiem. Jesli masz niezla kondycje to rano jak idziesz na rano bys mogl pomyslec nad interwalami wtedy nie musialbys godziny poswiecac na bieganie.
    to tak jak by się radizło komuś kto pracuje na budowie żeby unosił łopate z piachem do betoniary za pomocą bicepsów czy robił CLEAN workiem z cementem, troche racjonalnego podejscia do życia ono nie kręci sięwokół siłowni cyz kuchni, jest czas biegasz, nie ma czasu ucinasz kalorie, dla chcącego nic trudnego.

    Żarełko będzie też grillowane w końcu zaczyna się sezon ;) chcę szykować wałówę tak żebym mógł jeść też na zimno w pracy.
    Aeroby rano to dla mnie problem natury czasowej i na przykład kiedy mam tydzień nocek to biegając rano po pracy pewnie wywalił bym się na pierwszym korzeniu po drodze, z kolei jak pracuję na rano (zaczynam o 6) to też jest kłopotliwe poświęcić godzinę przed pracą na aeroby.
    Czyli masz identyczne zmiany jak ja w pracy, własnie wróciełm z biegania, bo skonczyłem o 14 , siłownie np jutro robie sobie ok 12 bo mam na 14 do pracy, jak mam na 6rano to trening robie sobie 2-2,5godz po pracy reszta dnia na odpoczynek, tragedii nie ma kwestia czasu żebyś się wkręcił i wrócił do planowania wczesniej jadłospisu.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #2318
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second ClassWeteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar bakoosiosy
    Dołączył
    06-05-14
    Postów
    9
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    No i gitara, dzięki :)
    Dopracuję dietę i dam znać jak to wygląda za 2 miesiące
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #2319
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    7 dni zarejestrowany100 punktów doświadczenia
    Avatar krystekcynk
    Dołączył
    17-04-14
    Skąd
    Płock
    Postów
    3
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Dieta do sprawdzenia

    Posiłek nr 1. B-W-T
    100g Płatki owsiane 0-55-7 B -48 192kcal
    łyżka stołowa olivy do placka 0-0-14 W-97 388kcal Razem 787 kcal
    2x miarki białka 48-6-2 T-23 207kcal
    średni banan 0-36-0,5

    Posiłek nr. 2
    Ryż.brązowy 100g 0-74-3 B-43 172 kcal
    pomidory puszka/brokuły 0-9-0 W-83 332 kcal Razem 553,5 kcal
    kurczak 200g 43-0-2.5 T-5.5 49,5 kcal

    Posiłek nr. 3 (Przed treningiem)
    Ryż.brązowy 100g 0-74-3 B-21,5 86 kcal
    pomidory puszka 0-9-0 W-83 332 kcal Razem 456,25 kcal
    kurczak 100g 21,5-0-1.25 T-4,25 38,25 kcal

    Posiłek nr 4. (Po treningu)
    Ryż.brązowy 100g 0-74-3 B-48 192 kcal
    pomidory puszka 0-9-0 W-89 356 kcal Razem 593kcal
    2x miarki białka 48-6-2 T-5 45 kcal

    Posiłek nr 5. (przed snem)
    Twaróg 250g 42-8-1 B-42 168 kcal
    oliva 15g 0-0-14 W-8 16 kcal razem 319 kcal
    T-15 135 kcal

    Podsumowanie z diety wyszło mi 2707kcal Białko-200 Węgle-360 Tłuszcze-52 (doczytałem już że tłuszczy mam troszkę za mało)
    Witaminy+omega 3 do ostatniego posiłku 2 kap,bcaa w trakcie treningu siłowego jeżeli robię później aeroby.
    24 lata, 198cm, 96kg, Endo, bf ciężko mi ocenić na ile % ale fatu troszke jest oceniam na 8-10kg choć też trudno precyzyjnie ocenić,
    trening 3x dzienie około 90min siłowy + 3x razy w tygodniu aeroby(rowerek 45-60minut tętno max 65) lub marszo biegi do 30minut

    zależy mi na spaleniu tego tłuszczu, na tych kalkulatorach ciężko obliczyć tak naprawdę zapotrzebowanie bo na każdym inne liczby wychodzą, za wszystkie opinie, porady oraz sugestie z góry serdecznie dziękuje i pozdrawiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #2320
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    Co Ty z ta puszka pomidorow. Warzywa dawaj rozne. Ogolnie musisz urozmaicic ta diete bo inaczej po tygodniu bedziesz mial dojsc. Nastepny razem jak bedziesz wrzuc tez ogolne BTW. Ogolnie zaden kalkulator nie obliczy Ci dokladnie ile Ty potrzebujesz kalorii. Ja zawsze polecam znalezc swoj bilans 0 i wtedy dopiero odejmowac kalorie w ten sposob uniknie sie przesadniego bilansu ujemnego
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •