Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 89

Temat: "0"% tłuszczu

  1. #21
    Zbanowany Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Abram15
    Dołączył
    27-02-09
    Skąd
    Wrocław
    Wiek
    33
    Postów
    229
    SOG
    67
    Otrzymał : 91 SOGi w 38 postach

    Domyślnie

    byles gruby ?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #22
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar carbon
    Dołączył
    06-03-09
    Postów
    42
    SOG
    9
    Otrzymał : 4 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    to co piszecie podobne jest do diety atkinsa jednak on pisze ze mozna do 20g wegli dziennie natomiast miesa , jaj do oporu ,

    ketoza to stan w ktorym organizm zaczyna wykorzystywac tluszcz jako glowna energie i musi sie przy tym sporo narobic bo tluszcze to nie wegle i potrzeba sporo pracy by je przerobic objawia sie to zakwaszeniem krwi i co za tym idzie brak apetytu , no i nie ma skokow cukru we krwi wiec i nie ma napadow jedzenia , w targecie (us ) te paski kupowalem za 10 usd chyba z 50 sztuk
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #23
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar carbon
    Dołączył
    06-03-09
    Postów
    42
    SOG
    9
    Otrzymał : 4 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    wczoraj na silce widzialem chlopaka mial na brzuchu taki tluszcz a wlasciwie falde - widac ze sporo i szybko schudl , wiec moze w twoim przypadku to nie tyle tluszcz co falda rozciagnietej skory no a nato to skalpel i zlota raczka chirurga , sa kremy rozne i pasy ale meska skora juz nie powroci samoistnie do sprezystosci wrecz idealnej sprzed odchudzania , jest rozciagnieta i tyle .
    U kobiet jest inaczej ich skora potrafi sie bardziej zregenerowac ( skorczyc) bo u nich to natura dziala (rodzenie dzieci )ze skora po ciazy lepiej powraca do sprezystosci .

    Sam mam nadwage i zawsze jakos pare kilosow probuje na silce wypalic i wiem ze nigdy szczuply nie bede co jedynie postrzegany jako kawal chlopa a nie osoba otyla i uwarzam ze dobrym treningiem mozna poprawic brzuch i ta falda nie bedzie sie rzucac w oczy (bedzie minimalna pamiatka z odchudzania ) no chyba ze modelem chcesz byc to wtedy poradnia chirurgi plastycznej ci pomoze .
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #24
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar neo800
    Dołączył
    02-04-09
    Postów
    23
    SOG
    2
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    co rozumiesz przez pojęcie długi czas??? jak pisałem wcześniej ogólnie jestem chudy tzn. zawartość tkanki tłuszczowej mam w dolnej granicy normy jakieś 13% i zastanawiam się ile czasu zajmie mi stosując dietę ckd pozbycie się tej małej, irytującej, zakrywającej co nieco, starej resztówki tłuszczu.
    podpinam się też do pytania 007!
    pozdrawiam.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #25
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar neo800
    Dołączył
    02-04-09
    Postów
    23
    SOG
    2
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    gruby byłem dawno temu. jakieś 7 lat temu schudłem z 90 na 60! teraz mam 70 dzięki siłce. a fałda o której pisze carbon jest teraz malutka naprawdę i jestem pewien że można ją zmniejszyć bo już mi się to udało w jakimś stopniu, a na początku byłem przekonany że się nie da..........przynajmniej taką mam nadzieję i k!@#a nie spocznę!!!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #26
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał 007 Zobacz post
    fallenursus,jakie treningi miałeś pod ckd i ile najdłużej byłeś w ketozie bez ładowania ?
    4tygodnie, a treningi to ja zadko zmieniam, zmieniam tylko cwiczenia i kolejsnosc cwiczen. w zaleznosci od energi(ile wezme kawy i effki:P) 1 lub 2 pierwsze super heavy, nastepne 2 na dobitke duzo i maly ciezar. to najlepiej na mnie dziala. masowanie lub rzezbe robie dieta.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #27
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał ht Zobacz post
    po dluzszym czasie na diecie ckd(tak sie na to u nas mowi) zrobisz sie plaski jak decha. fakt ze brzuch leci i wogole ale na dluzszy czas ta dieta mi nie podchodzi. zaczynam wygladac jak plaska papka... ale efekty sa
    niom. 0 cukru w miesniu, niezbyt estetycznie to wyglada.sila spada strasznie w dol.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #28
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteranTagger Second Class
    Avatar Demonek6
    Dołączył
    03-04-09
    Postów
    44
    SOG
    0
    Otrzymał : 2 SOGi w 2 postach

    Domyślnie

    No to może teraz ja. Mimo, że nie jestem ekspertem to ze swoim brzuszkiem walczyłem 8 lat, a przełom nastąpił 7 tygodni temu.

    Zawsze byłem osoba generalnie sprawną i "rozruszaną" a jednak brzuszek pozostawał. Były okresy, że pływałem 3x/ tydzien, biegałem codziennie przed pracą po 45 min, sporo jazdy na rowerze itd, a brzuch jak był tak był.

    Potem weszła siłownia, i miałem nadzieję na poprawę stanu rzeczy, ale niestety, nadal bez zmian.

    7 tygodni temu zarzuciłem redukcję z obietnicą utrzymania się w diecie i ćwiczeniach. Jadąc z bilansem kalorycznym -200 kcal, i utrzymanym węglowo/ białkowo/ tłuszczowym (upierdliwe, ale dało radę) ćwiczyłem 3x/ tydzień siłowo. Każdy trening siłowy kończyłem brzuszkami, po 3 serie na partie dolne/ środkowe/ górne (ilość powtórzeń w zależności od spompowania na siłce). W dni niesiłowe aeroby: stepper (45min), interwały biegane (20min), rower (1h)- stosowane na zmianę, aby nie przyzwyczajać organizmu.

    Nie mogę powiedzieć, że mam już kratę na brzuchu ale postęp z tych 7 tygodni w stosunku do tego co wywalczyłem przez ostatnie 8 lat jest kosmiczny.

    Miałem w tym czasie 2 tygodnie przerwy w ćwiczeniach (kontuzja na meczu halówki). No ale właśnie dochodzę do siebie i dalej ostro walczę.

    Z mojego pkt. widzenia ludzi gubi olewanie planu redukcyjnego, czy to w diecie czy w ćwiczeniach. Zjedzenie czegoś "poza" planem diety, czy opuszczenie któregoś dnia aerobów ma znaczenie i to wielkie. No ale pewnie nie napisałem nic, czego większość tu nie wie :)

    Edit:

    Nie wiem czy to ma znaczenie, ale bialns białkowy uzupełniam odżywką tylko wieczorem. Przez cały dzień udaje mi się go wciągnąć w jedzeniu (ryba, cyc kurczaka, twarożek). Dodatkowo, biorę witaminki- daily formula albo coś innego. Bez nich wyraźnie gorzej się czułem.
    Ostatnio edytowane przez Demonek6 ; 06-04-09 o 08:22
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. Użytkownik Demonek6 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    fallenursus (06-04-09)

  10. #29
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Demonek6 Zobacz post

    Z mojego pkt. widzenia ludzi gubi olewanie planu redukcyjnego, czy to w diecie czy w ćwiczeniach. Zjedzenie czegoś "poza" planem diety, czy opuszczenie któregoś dnia aerobów ma znaczenie i to wielkie. No ale pewnie nie napisałem nic, czego większość tu nie wie :)

    Edit:

    Nie wiem czy to ma znaczenie, ale bialns białkowy uzupełniam odżywką tylko wieczorem. Przez cały dzień udaje mi się go wciągnąć w jedzeniu (ryba, cyc kurczaka, twarożek). Dodatkowo, biorę witaminki- daily formula albo coś innego. Bez nich wyraźnie gorzej się czułem.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #30
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar bullet
    Dołączył
    28-06-08
    Skąd
    nite club
    Postów
    1,086
    SOG
    103
    Otrzymał : 156 SOGi w 96 postach

    Domyślnie

    to i ja dorzuce swoje 3 grosze.
    moj brzuch podbnie jak twoj miescil mi sie w garsci- blo to 2 tygodnie temu.
    teraz jest go o polowe mniej.
    a bedzie jeszcze lepiej.
    jak to zrobilem???
    1. dobry spalacz (poczytaj o nich jest ich okolo 4 najlepszych i najbardziej rekoendowanych)
    2. dieta z ograniczeniem węgli
    3. bieganie, rower basen
    4. bardzo wazne jest rowniez A6W po tym efekty sa piorunujace i widoczne po 10 dniach.
    polecam.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •