Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Kreta 1 i 3 cykl

  1. #1
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osiągnięcia:
    OverdriveTagger First Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar luo
    Dołączył
    02-03-09
    Skąd
    Wschód
    Wiek
    33
    Postów
    2,807
    SOG
    531
    Otrzymał : 510 SOGi w 393 postach

    Domyślnie Kreta 1 i 3 cykl

    Witam, mój znajomy chce zrobić pierwszy cykl krety, poleciłem mu zielonego vitala(u mnie spore efekty byly na niej 7kg masy/10kg w wl). Ale mam pytanie odośnie krety Olimpa(oczywiście chodzi o mono) czy jest jakaś rożnica między mega caps, a powder czy jedynie różnią się postacią(proszek/kapsy)??
    dla przykladu daje linki:
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


    Jeszcze jedno pytanie. Niedlugo bede robić trzeci cykl krety i zastanawiam się nad kupnem kreatynowego chelatu magnezu
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Brał ktoś juz tą krete? Jakieś opinie? Z góry mówie ze do tej pory mialem 2 cykle na mono vitala. Do krety planuje dokupic tauryne/ryboze ewentualnie arginine(jeszcze niewiem który wybiore,sugestie mile widziane), no i oczywiście glutamine po cyklu.

    W opisach pisze, że to jest dość mocna odmiana krety, no ale wiadomo-opis, a realia często mają mało wspolnego.. Dlatego czekam na wasze opinie
    pozdr.
    Your dreams are always gonna be the most important to you, than they will be to anybody else.

    So keep dreaming. Keep believing. Keep pressing forward.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osiągnięcia:
    OverdriveTagger First Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar luo
    Dołączył
    02-03-09
    Skąd
    Wschód
    Wiek
    33
    Postów
    2,807
    SOG
    531
    Otrzymał : 510 SOGi w 393 postach

    Domyślnie

    Odświeżam pytanie
    Your dreams are always gonna be the most important to you, than they will be to anybody else.

    So keep dreaming. Keep believing. Keep pressing forward.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    Witam, mój znajomy chce zrobić pierwszy cykl krety, poleciłem mu zielonego vitala(u mnie spore efekty byly na niej 7kg masy/10kg w wl). Ale mam pytanie odośnie krety Olimpa(oczywiście chodzi o mono) czy jest jakaś rożnica między mega caps, a powder czy jedynie różnią się postacią(proszek/kapsy)??
    dla przykladu daje linki:
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Po za ceną niczym, w proszku wychodzi taniej i mniej męczenia z łykaniem tabsów, chyba ze kupisz crea pure z Olimpa to juz mono najlepszej jakości na rynku obecnie (najczystsza forma)

    Jeszcze jedno pytanie. Niedlugo bede robić trzeci cykl krety i zastanawiam się nad kupnem kreatynowego chelatu magnezu
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Brał ktoś juz tą krete? Jakieś opinie? Z góry mówie ze do tej pory mialem 2 cykle na mono vitala. Do krety planuje dokupic tauryne/ryboze ewentualnie arginine(jeszcze niewiem który wybiore,sugestie mile widziane), no i oczywiście glutamine po cyklu.

    W opisach pisze, że to jest dość mocna odmiana krety, no ale wiadomo-opis, a realia często mają mało wspolnego.. Dlatego czekam na wasze opinie
    pozdr.
    Magnezanu nie brałem więc nie będe się wypowiadał, ale odpusc sobie tauryne/ryboze szkoda kasy,

    Po cyklu polecam bcaa
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. Użytkownik slim shady otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    luo (31-03-09)

  5. #4
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osiągnięcia:
    OverdriveTagger First Class10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar luo
    Dołączył
    02-03-09
    Skąd
    Wschód
    Wiek
    33
    Postów
    2,807
    SOG
    531
    Otrzymał : 510 SOGi w 393 postach

    Domyślnie

    Dzięki chłopaki. Mono z jabłkiem zrobie za jakiś czas, narazie myślałem wziąść samo jabłko ale znalazłem właśnie ten chelat magnezu i chciałem się dowiedzieć jak to działa. Narazie chyba sobie go odpuszczę i kupie cell pumpa+jakieś amino po cyklu
    Your dreams are always gonna be the most important to you, than they will be to anybody else.

    So keep dreaming. Keep believing. Keep pressing forward.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •