Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Temat: Winstrol

  1. #11
    Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First ClassOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar vold
    Dołączył
    21-03-06
    Skąd
    siłownia
    Wiek
    44
    Postów
    5,481
    SOG
    120
    Otrzymał : 726 SOGi w 507 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał arnold
    EWENTUALNIE może jeszcze 1
    hahaha i to jest właśnie to, a może jeszcze jeden.


    Cytat Napisał arnold
    Pudziana przerosłeś
    jak byś wiedział ile tacy ludzie przyjmują płynu to byś był w szoku.


    Pamiętaj jedno jeśli na pierwszym cyklu podskoczysz 10 kg to nie myśl po 5 też 10.


    Niedawno robiłem cykl dość duży i przybrałem 3 kg i jestem strasznie zadowolony tam gdzie chciałem to przybyło a tam gdzie nie powinno to spadło i o to w tym wszyskim chodzi , bluzy trzeba kupić większe a do spodni założyć pasek. :wink:
    --------------------------------------------------------
    Pytania, porady pisz na mail lub PW.
    --------------------------------------------------------
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar arnold
    Dołączył
    13-09-06
    Postów
    49
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    hahaha i to jest właśnie to, a może jeszcze jeden.
    to wszystko będzie zależało od tego ile mi przyrośnie il ezostanie spaku i dtłuszczeniu. Jak po ty bede miał 80-85 kg stabilnej czystej masy to raczej nie widze potrzeby robić kolejnego cyklu :wink: Wiesz ja myśle nie mam zbyt wygórwanych ambicji :wink:

    Niedawno robiłem cykl dość duży i przybrałem 3 kg i jestem strasznie zadowolony
    3kg i jesteś zadowolony ?? :roll: troche dziwne jak dla mnie

    Pamiętaj jedno jeśli na pierwszym cyklu podskoczysz 10 kg to nie myśl po 5 też 10.
    nie kumam Cie tutaj :???:
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First ClassOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar vold
    Dołączył
    21-03-06
    Skąd
    siłownia
    Wiek
    44
    Postów
    5,481
    SOG
    120
    Otrzymał : 726 SOGi w 507 postach

    Domyślnie

    Chodzi o to że przy kolejnych cyklach zwiększa się dawki dlatego nie jest wskazane robienie dużych cykli na począdku bo dobre rezutaty można osiągnąć przy mniej złożonych cyklach.

    mój pierwszy cykl metka+prolka, rezultat +12kg, zostało 8kg.


    Czyli jak by patrzeć na środki to przy twoim cyklu powinneś przybrać z 20kg jak ja na swoim przybrałem 12, a tego nie zrobisz i nawet nie wiem czy ci zostanie tyle co mnie ale nie będe się kłucił, pożyjemy zobaczymy.
    --------------------------------------------------------
    Pytania, porady pisz na mail lub PW.
    --------------------------------------------------------
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar arnold
    Dołączył
    13-09-06
    Postów
    49
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    nie wiem czy ci zostanie tyle co mnie
    niby dlaczego? Powinno zostać więcej


    MAm problem: pierwszy raz walnąłem w czw. tego propa. W nocy cięzko spać. Budze się w środku nocy i czuje pulsowanie w całym ciele, uderzenia do głowy. Często do rana potem nie mogę spać. Z ciekawości nie brałem tego propa jak narazie i zamierzam wziąć dopiero dziś i jakoś dziś czuje sie znacznie lepiej póki co. Poza tym jiałem podwytższonoą temp 37 st. Czułem sie rozpalony na gębie i czułem że coś mi zwyczejnie dolega. Ciś rano mierzyłem to najpierw było prawie 150 za chwile spadło. Mam wi ęc skoki ciśnienia.

    Pytanie do Was: czy to jest normalne, czy może chwilowe na początku, czy może mój organizm zwyczajnie teścia nie toleruje. Cz yto nie zagraża mi wylewem :shock: ?? Bo jeżeli tak to będe zwyczjanie zmuszony odstawić propa i jechać najpierw na samej dece a potem wino dorzucić :roll: Wiem co o tym myslicie przybędzie o połowe mniej (problemy z wackiem pomijam), ale mogę nie mieć wyboru :sad:
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #15
    Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First ClassOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar vold
    Dołączył
    21-03-06
    Skąd
    siłownia
    Wiek
    44
    Postów
    5,481
    SOG
    120
    Otrzymał : 726 SOGi w 507 postach

    Domyślnie

    Nie to nie jest normalne , udeżenia ciepła zazwyczj występują po dłuższym czasie stosowania sterydów, niewydaje mi się aby to było przez propa może masz wogłule problemy ze zdrowiem teraz dużo ludzi choruje. No chyba że jakiś lipny towar , jeśli czujesz się dobrze to ja bym jeszcze zaryzykował.

    Dlatego też właśnie nie polecam robienia większych cykli na pierwszy raz , lepiej sprawdzić organizm na mniej złożonych cyklach.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #16
    Znawca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTwoje pierwsza grupaWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar tomek.
    Dołączył
    15-02-06
    Postów
    1,532
    SOG
    68
    Otrzymał : 63 SOGi w 30 postach

    Domyślnie

    może poprostu źle reagujesz na testa
    bo wątpie zeby przy takiej dawca aż takie problemy były
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #17
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar arnold
    Dołączył
    13-09-06
    Postów
    49
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    no włąsnie przypuszczam ,że źle na niego reaguje i jeżeli sytuacja sie nie unormuje to pojade jednak na samej dece i winie przez ost 6 tyg.

    Są ludzie, którzy własnie nie tolerują teścia i tacy z tego co wiem dołączają do deki oxe bądż wino na siłe i też sobie chwalą , choć przyrosty będą mniejsze :sad: Z drtugiej strony nawet jakby sie unormowało ciś. to nie iwem czy propa bede mógł ciągnąć przez cały ten cykl ze względu na przysrost fetu , o którego mam skłonności. Po samym w sobie teściu jest ponoć du zo fetu a jeszcze potem po estrogenach jak sie zacznie poziom w organizmie zwiększać


    Propa brałem ost. raz w czw. Czuje sie lepiej choć ciśninie nie do konca jest jak powinno być. I to nie są udezrzenia ciepła tylko skoki ciśnienia, a to ciepło to tak jakbym miał gorączke a nie uderzenia. Mimo że propa poki co nie biore to wackiem nie mam ZADNYCH kłopotów :grin:

    Złośliwy los! Dopiero drugi tydz. cyklu a ja sie rozchorowałem i biore antybiotyk. Mimo to na siłke dzis pójde bo przecież kasa ucieka a jutro jak sie lepiej poczuje to walne se znów propa i jak po 3 strzałach sie nie unormuje to nie ma co ryzykować :???: Swoją droga ja z ciś kłopotów nigdy nie miałem ale mój stary ma od nadwagi. Dodamtylko że kumpel , który też bierze taki sam cykl jak ja tylko że propa po 100mg e2d mówi żema ciś 190, i twierdziże to normalne :!:
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #18
    Znawca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTwoje pierwsza grupaWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar tomek.
    Dołączył
    15-02-06
    Postów
    1,532
    SOG
    68
    Otrzymał : 63 SOGi w 30 postach

    Domyślnie

    jak na treningu farba z nosa mu poleci to ciekawe czy będzie mówił że to normalne

    a ty powinieneś szczególnie dbac o siebie na cyklu jeżeli zaczełs go robić o takiej porze roku
    kompleks witamin musi być non stop
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #19
    Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First ClassOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar vold
    Dołączył
    21-03-06
    Skąd
    siłownia
    Wiek
    44
    Postów
    5,481
    SOG
    120
    Otrzymał : 726 SOGi w 507 postach

    Domyślnie

    Ja bym ten cykl popiepszył i odczekał , wykurował się i zrobił na nowo bo ja tego nie widze a ten skok ciśnienia wcale nie musi być po teściu tylko np po decy , niegdy się tego nie dowiesz, lepiej to przemyśl.
    --------------------------------------------------------
    Pytania, porady pisz na mail lub PW.
    --------------------------------------------------------
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #20
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar arnold
    Dołączył
    13-09-06
    Postów
    49
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Jestem juz po antybiotyku. Treningu nie opuściłem żadnego.

    Obecnie zacząłem juz 3 tydz. cyklu i ćwiczy sie jakby na sucho. Poza tym, że spuchłem na gębie i mam podwyższone tętno (nagłe skoki ciśnienia ustapiły) to żadnej siły, masa rośnie jakby na sucho.

    Deka zdaje se zacznie działać po 4 tyg czy jakoś tak. Prpa zacząłem brac od czwartku i po drugim strzałe spać nie moge, budze sie w połowie nocy i do rana nie spie, źle sie czuje przez to, leki nassene nie działają. Przy tym nie obserwuje żadnego wzrosrtu siły ani agresji.

    O ile faktycznie deka dopiero po 4 tyg. zacznie działać to i tak nie ma sensu brac tego propa bo to wogóle jest czas zmarnowany w tej chwili, ty m bardziej , że źle sie jeszcze po chorobie czuje.

    Najwyżej walne jeszcze jeden cykl: prima+meta+wino. Co o tym myślicie?

    BTW, o jakich porach dnia nbajlepiej brać wino w tabsach?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •