Cytat Napisał koksrox Zobacz post
Jak ja nie nawidze takich tempych ludzi prezpraszam ze tak juz powiedzialem ale co nie ktorych glupie ironie mnie wkur..ja jeju sie pytam tak prosze o odpdowiedzi osob ktore sie znaja na tym.. po to jest wlasnie ten dzial co nie?:/ jezeli nie znasz sie i nie masz nic do powiedzenia z sensem... lepiej wyjdz z tego dzialu ...;/
jak nie chcesz widziec "tempych" ludzi to nie patrz sie tyle do lustra ... ty nie lubisz mnie, a ja nie lubie cie poniewaz tacy ludzie jak ty niszczą opinie o osobach trenujacych na silowni, przez was ludzie trenujacy na silowni sa uwazani za bezmózgowców..Używając sformułowania "was" mam na mysli osoby ktore nie maja nic wspolnego z silownią a juz pierwszą rzeczą jaką kupują to są sterydy. Naucz sie ze wszystko przychodzi z czasem, trzeba na to ciezko zapracowac a nie isc na łatwizne, niszczac sobie zycie. Jak juz chcesz brac sterydy to bierz ale po kilku latach ciezkiego treningu kiedy wiesz juz wszystko o swoim organizmie wiesz jak na co reaguje itd itp... a nie chce mi sie dalej ci tłumaczyc