Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Temat: pierwszy cykl

  1. #21
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar maxxx1984
    Dołączył
    24-11-06
    Skąd
    komarówka
    Postów
    117
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    przed klatką chylę czoła mój wynik jest o 9 kg gorszy przysiad to około 220kg mówię około bo 215 kg przysiadam 4 razy a w martwym 280 kg więc nie jestem również byle kim. nie zgadzam się z twoim zdaniem że deka nie nadaje się na pierwszy cykl ja byłem bardzo zadowolony z tego cyklu. zależy mi na dobrej jakości mięśniach nie tak jak po omce czy teściu .jest jeszcze jeden powód dla którego wybrałem dekę staw łokciowy który nie dawał mi pokonać cięzarów. a odblokowanie faktycznie za małe ale lepiej coś niż nic sytuacja mnie do tego zmusiła nie wszystko można przewidzieć.
    DUŻY MOŻE WIĘCEJ [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #22
    Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First ClassOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar vold
    Dołączył
    21-03-06
    Skąd
    siłownia
    Wiek
    44
    Postów
    5,481
    SOG
    120
    Otrzymał : 726 SOGi w 507 postach

    Domyślnie

    maxxx1984, nie mam nic do Ciebie ale zachowuj się normalnie i nie mam Cię za byle kogo .

    Po pierwsze ja nie twierdze że deka nie nadaje się na pierwszy cykl mi chodzi o to że sama deka lub deka z winem nie jest wskazana na cykl bez testosteronu z celów zdrowotnych ponieważ strasznie blokuje i może kogoś spotkać tragedia.

    To jest normalne że byłeś zadowolony z tego cyklu jeśli załadowałeś środki na wysokim poziomie i to jeszcze na pierwszy cykl musiało Cie bardzo ruszyć ale jak już tak bardzo chciałeś zaszaleć to nie zwiększył by Ci się bardzo koszt jak byś dołożył testosteron cykl byłby bezpieczniejszy a efekt jeszcze większy, piszesz że powodem było aby pokonać ból st na treningach to wszystko wyjaśnia.

    Jeśli chodzi o odblok to niestety dla mnie to podstawa chodz jak napisałeś. lepsze coś niż nic, pewnie tak.



    Proponuje abyś został na tym forum a w wolnym czasie poszperał po innych wtedy zrozumiesz co mam na myśli w moich postach , ja też w twoim wieku myślałem że na temat koksów wiem wszystko, ale teraz muszę powiedzieć że nie wiedziałem zbyt wiele, ale wszystko z czasem.
    --------------------------------------------------------
    Pytania, porady pisz na mail lub PW.
    --------------------------------------------------------
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #23
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar maxxx1984
    Dołączył
    24-11-06
    Skąd
    komarówka
    Postów
    117
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    no tak już lepiej sory za inne posty poniosło mnie trochę
    DUŻY MOŻE WIĘCEJ [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #24
    Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First ClassOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar vold
    Dołączył
    21-03-06
    Skąd
    siłownia
    Wiek
    44
    Postów
    5,481
    SOG
    120
    Otrzymał : 726 SOGi w 507 postach

    Domyślnie

    Nic się nie stało, witamy na forum.

    Myśle że nieraz sobie pomożemy w chwesti dopingu i nie tylko ja już troszke tych cykli przeżyłem i myśle że niewiele środków już zostało których nie testowałem na własnej skórze, muszę nawet przyznać że brałem środki o wielkim ryzyku np. insuline i czuje się świetnie.


    pozdrawiam :wink:
    --------------------------------------------------------
    Pytania, porady pisz na mail lub PW.
    --------------------------------------------------------
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •