Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Jakie suple dobrać?

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar doggie_rsp
    Dołączył
    09-08-08
    Wiek
    39
    Postów
    5
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Jakie suple dobrać?

    Witam

    Założyłem temat ponieważ potrzebuje fachowej porady jeżeli chodzi o dobór odpowiednich supli do mojej diety ( http://www.e-gym.pl/showthread.php?p=191146#post191146 ). Wszystko opisałem w diecie dlaczego akurat suple.

    Głównie chodzi mi o to, by ktoś mi polecił jakieś naprawdę dobre białko (nie słóży mi jedzenie przed spaniem) na noc - jaka firma, jaki smak itp. itd. Jeżeli o cenę chodzi to powiem szczerze, że wolę dołożyć i mieć coś konkretnego niż oszczędzić i przeklinać potem.

    Druga rzecz to gainer (po siłce chyba najlepsze rozwiązanie). Wiele osób polecało mi megamasa 4000, ale ja się nie znam i jeżeli do mojej diety nie pasuje to jaki? Dodam iż ma być uzupełnieniem ów diety, a zarazem jej wzbogaceniem! Ma również dać efekty przyrostu masy!

    Trzecia sprawa tyczy się boostera jakiego bym spożywał przed siłką, ponieważ często mam tak że mi się nie chce choć siły są :/ o czym juz pisałem w przypadku diety - patrz link do diety ;)

    Dobrze by było jakby mi ktoś jeszcze od razu napisał kiedy i w jakich ilościach co brać...
    Za odpowiedzi z góry dziękuję i pozdrawiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Początkujący Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaTagger Second ClassWeteran
    Avatar Wiechu
    Dołączył
    03-02-09
    Skąd
    Piła
    Postów
    183
    SOG
    27
    Otrzymał : 15 SOGi w 15 postach

    Domyślnie

    Jeżeli białko to pvl whey maxx smak każdy jest dobry chociaż najlepszy to wanilia lub czekolada.Jeśli chodzi o gainera to albo magnum 8000 lub mass xll.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Vegeto86
    Dołączył
    19-03-07
    Skąd
    Ruda Śląska
    Postów
    374
    SOG
    4
    Otrzymał : 18 SOGi w 18 postach

    Domyślnie

    Bialko na noc-Nitroprogen,matrix 5.0,syntha-6,gainer-Mutant Mass,True Mass,przed treningiem moze jakis No Booster jesli miales juz wczesniej cykle na mono No xplode z BSNa np.
    "Nie piecze,nie rosnie"-
    jak to mawial Arni...
    ~~Life is too short to be small~~
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •