został podpisany kontrakt


pomiędzy Agencją Artystyczną HARLEM, reprezentowaną przez Piotra Kwiatkowskiego, a 6 –cio krotnym MR.Olympia DORIANEM YATESEM na przyjazd do Polski na jednodniowe seminaria z fanami kulturystyki.

Seminarium odbędzie się w stolicy Polski w Warszawie w przepięknym Teatrze Operetki ROMA na ul.Nowogrodzkiej

Seminarium rozpocznie się14 maja 2006 roku o godz. 11.00 i trwać będzie ok.3 godzin.

Podczas Seminariów zaprezentują się Polscy zawodnicy kulturystyki i fitness Dorian Yates przylatuje do naszego kraju ze swoim asystentem 13 maja 2006 roku.

Zasługuje na uwagę to, iż zapewnił mnie, że żadna organizacja ani też Federacja IFBB nie jest w stanie zabronić mu przyjazdu do Polski.
Powiedział to, będąc w pełni świadomym sytuacji, jaka zaistniała przy organizacji cyklu seminariów z udziałem Ronniego Colemana.
Dorian Yates był tym faktem bardzo poruszony i zapewnił mnie, że podobne problemy w jego przypadku nie mogą i na pewno nie będą mieć miejsca.

Częściowy dochód ze sprzedaży biletów na seminaria przekazany zostanie na Fundację Polsat dzieciom, a sam Dorian Yates przekazuje swoje wynagrodzenie na ten wspaniały cel.

Podczas pobytu w Polsce Dorian Yates poruszał się będzie samochodami marki BMW, które do tego celu udostępnia nam DEALER BMW OLSZOWIEC z Poznania

Teatr operetki ROMA mieści tylko około 1000 miejsc, więc liczba biorących osób w Seminarium będzie ograniczona.

Bilet na Seminarium kosztował będzie 50 zł( pięćdziesiąt złotych)
Wkrótce podam nazwiska zawodników, którzy wystąpią z Dorianem
Zapraszamy wszystkie Firmy, które są zainteresowane wzięciem udziału w imprezie o kontakt tel. 505-962-626, lub e-mail:kwiatek.harlem@neostrada.pl
Z poważaniem
Piotr Kwiatkowski
Agencja Artystyczna Harlem