Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Problem z Thight! Xtreme i treningiem

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar ratamahata69
    Dołączył
    15-02-09
    Postów
    5
    SOG
    2
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Problem z Thight! Xtreme i treningiem

    Witam,
    Zacznę od tego, że przy wzroście 176 cm ważę 97 kg - mój problem to praca siedząca i mało ruchu a co za tym idzie zbędne kg przedstawiające się jako "opona". Miesiąc temu poszedłem na siłownię gdzie trener polecił mi spalacz Thight! (przed treningiem), BCAA (po treningu), Glutaminę (po treningu), białko (po treningu) oraz godzinę dziennie rower i oczywiście dietę. Z trzech wymienionych najlepiej mi szło z rowerem i suplami - co do diety to ograniczyłem znacznie węgle na rzecz białka.
    Dokładnie po miesiącu ćwicząc 4 razy w tygodniu po godzinie na rowerze + raz w tygodniu 2 godziny piłki halowej efekt jest... marny (ubyło mi 2 cm w pasie) ale wagowo tkwię w magicznej liczbie 97. Gdzie tkwi błąd? Może czegoś za dużo np. białka (bo nie dość że w pożywieniu - ryby, serki wiejskie etc - to jeszcze koktajl białkowy 40 minut po treningu) ?
    Thight! w pierwszych dwóch tygodniach działał na mnie jak mega mocna kawa - teraz po miesiącu nie czuję po nim nic, pocę się mniej niż w pierwszych dwóch tygodniach i ogólnie trochę siadła mi motywacja i co najgorsze zaczął mnie boleć żołądek (mega mocne pieczenie po godzinie od przyjęcia spalacza)

    Zapomniałem dodać, że biorę także kompleks witamin i piję około 3 litrów wody dziennie.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger Second Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Symu
    Dołączył
    08-09-07
    Postów
    5,170
    SOG
    92
    Otrzymał : 670 SOGi w 544 postach

    Domyślnie

    Jeśli waga nie spada a obwody się zmniejszają to możę znaczyć że poprostu przybywa Ci mięśni kosztem tłuszczu ;)

    Ogolnie gratulacje dla trenera któy poleca tighta xtreme na pierwszy spalacz (masakra, mogło toba niezle pozamiatać). Ogolnie przyzwyczajsz się do każdego spalacza i czujesz go coraz mniej. On działa ale ty czujesz mniejsze efekty uboczne, badz druga opcja trza zwiekszyc dawke (ale to konsultuj z trenerem bo moze ma swoja wersje prowadzenia Ciebie).

    Co do żołądka to niestety nie jest to dobra oznaka spróbuj brać spalacz po jedzeniu -osłabi to jego działanie ale żoładek ważniejszy. Jeśli dalej bęzie bolało, piekło to ja bym odpuścił branie spalacza (ewentualnie sprawdził stan żóładka u lekrza). Niestety niektorzy maja delikatniejsze żoładki i nie sa w stanie jesc takich rzeczy.

    Na mocnych spalaczach (słabszych też ) wypadałoby by brac omege 3 i chelat magnezu (filomag b6, mag b6 olimp). Co do żoładka warto też osłonowo brać NAG.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar ratamahata69
    Dołączył
    15-02-09
    Postów
    5
    SOG
    2
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Z moich obserwacji to schudły mi nadgarstki i poślady oraz trochę powiększyła się łydka ale bębzon trzyma się świetnie ;) .

    Co do Thight! to jest to moja druga przygoda ze spalaczem. W lipcu ubiegłego roku brałem Thermo speed ale czułem się po nim tak fatalnie, że odstawiłem po tygodniu. Thight! działał super praktycznie zero złego samopoczucia - może faktycznie spróbuję zwiększyć dawkę o ile żołądek nie da o sobie mocniej znać.

    Zastanawiam się czy też godzina aerobów to może za mało, może już czas dorzucić jakiś trening z ciężarami ?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Moderator #Dla zielonych Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger Second Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Symu
    Dołączył
    08-09-07
    Postów
    5,170
    SOG
    92
    Otrzymał : 670 SOGi w 544 postach

    Domyślnie

    Trener na siłowni nie polecił Ci treninu z ciężarami?? Jakieś przeciwwskazania?? Ogolnie to przydałoby się :)

    Tight działa może i dobrze ale chodzi o to że trudno określić reakcje na niego osoby która m małe doświadczenie ze salaczami ale ok.

    Brzuszek ogolnie u faceta lubi się trzymac. Dokup 2 supelki o ktorych mowilem omege 3 (najlpiej olimp) i filomag b6. Powinienes dostac w pierwszej aptece, a dość przydatne produkty przy mocnych spalaczach.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •