Strona 1 z 18 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 178

Temat: zawal

  1. #1
    Początkujący Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar hulk11
    Dołączył
    27-10-08
    Skąd
    Toruń
    Wiek
    33
    Postów
    192
    SOG
    21
    Otrzymał : 30 SOGi w 22 postach

    Domyślnie zawal

    witam panowie.. dzis dzien spedzilem z dziewczyna.. i musze sie z wami czyms podzielic.. Ona nie jest zadowolona z tego ze biore odzywki i wiecie... no i powiedziala czy moge zrobic to dla niej i wywalic to do pieca.. trudmo mi bo mam supli za 500zl 6 kg gainerka kreatynka glutaminka itp i teraz sie zastanawiam co zrobic.. w sumie to moge cwiczyc bez wspomagaczy.. i tez beda efekty jak bede dalej trzymal diete.. co o tym wszystkim myslicie ;) trudno mi bedzie je tak wrzucic do ognia i ooo dlatego powiedzialem jeje ze odrazu tego dnia kiedy to zrobimy to ide sie wyzyc na worku i na silce.. bo taka adrenalina ze szok.. co myslicie o tym ;) ??
    "ciągły terror w drodze do chwały swiat jest zbyt duzy zeby byc malym..."

    pomoglem prosze soga :)

  2. #2
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar wil-qu
    Dołączył
    26-09-08
    Skąd
    Ruda Śląska
    Postów
    753
    SOG
    107
    Otrzymał : 111 SOGi w 81 postach

    Domyślnie

    laska nie wyrozumiała jest i tyle, powiedz jej że pinda jest i tyle :P to ty jej powiedz zeby tapety na twarz nie zakładała :) hehe <joke>
    http://www.e-gym.pl/showthread.php?34588-Najwi%EAksi-wychodz%B1-z-piwnicy-DT-by-Wilqu

  3. Użytkownik wil-qu otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Pakierek (08-02-09)

  4. #3
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar dzbanekzwd
    Dołączył
    27-11-08
    Skąd
    Белaсток
    Wiek
    34
    Postów
    1,329
    SOG
    419
    Otrzymał : 234 SOGi w 183 postach

    Domyślnie

    nie słuchaj bab bo daleko nie zajedziesz...
    a tak na boku to nie wyrzucaj do pieca ... możesz mi wysłać choć się nie zmarnują te supelki :):)
    Powiedz mi kogo to jest wina, że bezdomnych zabija zima, że grzeją ich tylko wina....
    To jest bagno rzeczywistości, więc człowiek obczaj to... bo ja nie mogę już patrzeć na to znów...

  5. #4
    Początkujący Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar hulk11
    Dołączył
    27-10-08
    Skąd
    Toruń
    Wiek
    33
    Postów
    192
    SOG
    21
    Otrzymał : 30 SOGi w 22 postach

    Domyślnie :P

    takiej dziewczyny mzona ze swieca tylko szukac:P jestesmy 8 miesiecy i zrobie wszystko dla niej:P co do tapety to nie maluje sie ..delikatnie oczka i nic wiecej.. nie potrzebuje tego jak inne dziewczyny :D ..tapeta jest po ty by byc piekna gdy sie jest brzydkim kaczatkiem:P
    co do supli to jak jeszcze kilka osob sie zglosi to moze mala licytacje zrobimy i juz :) chociaz cos mi sie zwroci :)
    "ciągły terror w drodze do chwały swiat jest zbyt duzy zeby byc malym..."

    pomoglem prosze soga :)

  6. #5
    EkspertEkspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran25000 punktów doświadczenia
    Avatar Fehu
    Dołączył
    03-12-08
    Skąd
    ^^^
    Postów
    3,832
    SOG
    609
    Otrzymał : 547 SOGi w 342 postach

    Domyślnie

    Wiesz jakbys chciał mnie wspomóc to nie ma sprawy:) mozesz mi wysyłac swoje suple...

    a tak na serio nie myślisz żeby Ją okłamać? Powiedz ze sprzedałeś a po cichu dalej będzie zarl...

    albo pokąz jej ze zrobisz dla niej wszystko i odstaw (nie popieram ale rozumiem miłosc)
    Powrót 05/08/2009

    Nie obecny do odwołania.

  7. #6
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    hehe moja tez mi z tym wyskakiwała, powiedziałem ze nie bede brał, ale kupiłem stuffu za 400 zł i nie było chuja, żebym się tego pozbył. Jedz potajemnie i tyle nie musisz sie chwalic, moja mi wyskoczyła, że po odżywkach i suplach ma się sztuczne mięsnie a nie prawdziwe hehe (juz z nia nie jestem ufff )

    ps. możesz mi wysłać suple dam soga :D
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

  8. #7
    Początkujący Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar hulk11
    Dołączył
    27-10-08
    Skąd
    Toruń
    Wiek
    33
    Postów
    192
    SOG
    21
    Otrzymał : 30 SOGi w 22 postach

    Domyślnie :P

    oj chlopacy.. chyba nie dorosliscie jeszcze do prawdziwej milosci :P
    uwazacie mnie pewnie za jakiegos zjebanego kolesia bo kto oddaje suple za 500 zl :D ale dla niej wszystko :P i to nie takie gadanie sranie w banie.. kiedys mnie zrozumiecie ;) co do supli to zglosily sie 3 osoby. jak jeszcze kilka sie zglosi to zrobimy licytacje i juz :P pzdr
    "ciągły terror w drodze do chwały swiat jest zbyt duzy zeby byc malym..."

    pomoglem prosze soga :)

  9. #8
    Bywalec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowanyTagger Second Class1000 punktów doświadczenia
    Avatar Blackphoenix
    Dołączył
    17-06-08
    Skąd
    3miasto
    Wiek
    34
    Postów
    590
    SOG
    52
    Otrzymał : 97 SOGi w 55 postach

    Domyślnie

    hmmm... kobieta może i fajna ;) nie raz też od swojej słyszałem " Zobaczysz! przestaniesz brać to coś i ci mięśnie sflaczeją ".
    Zrób tak jak ja: Przysiądź z nią i wytłumacz jej co wchodzi w skład twoich odżywek, że gainer to nic innego jak koktajl węglowodanowo-białkowy, powiedz po co Ci to, następnie wytłumacz jej że kreatyna to nie steryd lecz związek wspomagający syntezę białek mięśniowych, nie powoduje skutków ubocznych, to samo z innymi produktami, dodaj że gdyby to było niezdrowe to by tego na rynek nie wpuścili : )) Ja miałem o tyle łatwiej że oboje jesteśmy na biochemii, aczkolwiek w bambuko jej zrobic też nie mogłem :D pozdro
    "Jak człowiek dźwiga własne ciało, a ciężaru jego nie czuje, tak nie dostrzega własnych błędów."

  10. #9
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar dzbanekzwd
    Dołączył
    27-11-08
    Skąd
    Белaсток
    Wiek
    34
    Postów
    1,329
    SOG
    419
    Otrzymał : 234 SOGi w 183 postach

    Domyślnie

    a powiedz jakiego masz gainera ??
    a będzie sesja jak pozbędziesz sie tych supli i cie rzuci, albo ty ją hehe
    Powiedz mi kogo to jest wina, że bezdomnych zabija zima, że grzeją ich tylko wina....
    To jest bagno rzeczywistości, więc człowiek obczaj to... bo ja nie mogę już patrzeć na to znów...

  11. #10
    EkspertEkspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran25000 punktów doświadczenia
    Avatar Fehu
    Dołączył
    03-12-08
    Skąd
    ^^^
    Postów
    3,832
    SOG
    609
    Otrzymał : 547 SOGi w 342 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał hulk11 Zobacz post
    oj chlopacy.. chyba nie dorosliscie jeszcze do prawdziwej milosci :P
    uwazacie mnie pewnie za jakiegos zjebanego kolesia bo kto oddaje suple za 500 zl :D ale dla niej wszystko :P i to nie takie gadanie sranie w banie.. kiedys mnie zrozumiecie ;) co do supli to zglosily sie 3 osoby. jak jeszcze kilka sie zglosi to zrobimy licytacje i juz :P pzdr
    przepraszam ja pisałem ze Cie rozumiem... Byłem tak zakochany ale mnie zostawiła
    Powrót 05/08/2009

    Nie obecny do odwołania.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •