Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Temat: Początkujący

  1. #11
    Amator Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar pawelek616
    Dołączył
    08-12-08
    Skąd
    Opolszczyzna
    Wiek
    35
    Postów
    259
    SOG
    263
    Otrzymał : 32 SOGi w 25 postach

    Domyślnie

    Dla jednych głupoty dla innych nie. Wiele osób zaczyna tylko od klatki i bica. Zrobisz jak zechcesz.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar ht
    Dołączył
    24-12-08
    Postów
    2,736
    SOG
    76
    Otrzymał : 351 SOGi w 322 postach

    Domyślnie

    przez pierwsze 8 tyg mozesz leciec treningiem act. chodzi tu o to ze robisz po jednym cwiczeniu na jedna grupe miesniowa. czyli:
    1.barki. unoszenie chantli na bok
    2.klatka. rozpietki na plaskiej
    3.brzuch. skolony na lawce.
    4. dwuglowy.uginanie nog lezac.
    5.czworoglowy.uginanie nog siedzac.
    6.lydka. wspiecia na palce stojac.
    7.biceps. uginanie szstangi stojac.
    8.tricpes. sciaganie linek wyciagu.
    9.grzbiet. sciaganie linki wyciagu do brzucha siedzac.

    zwracaj uwage na technike. po 8 tyg bedziesz mogl przejsc na plan trningowy z podzialem na dni i grupy miesniowe.

    a i trzeba trenowac wszystko nie tylko klatke i biceps
    porady dietetyczne, suplementacyjne i treningowe. pw.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. Użytkownik ht otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Konrad1236 (29-01-09)

  4. #13
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Konrad1236
    Dołączył
    28-01-09
    Postów
    33
    SOG
    24
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Aha, wielkie dzięki za odpowiedzi :D Serio to nie spodziewałem tego. Fakt tłuszczyku trochę jest :D Więc z tego co zrozumiałem to przez 8 tygodni mam pochodzić tak spokojnie poćwiczyć wszystkie partie, nauczyć się techniki i dopiero później zacząć jakiś konkretny trening, tak? Dotychczas to była tak, spróbuję opisać: przychodziliśmy na siłkę, krótka rozgrzewka i po kolei leciliśmy co dzień podobnie, tzn.
    -wyciskanie na płaskiej (zazwyczaj 3 serie po 10 powtórzeń),
    -następnie wyciskaliśmy sztangę tak na plecy na takim "suwaku" (wybaczcie, ale nie znam jeszcze szczegółowych określeń ;D) to już było ciężko więc była 1-2 serie po 10,
    -następnie Wyciskanie hantli na ławce skośnej głową do góry (3 serie po 10),
    -później baterflay (tu też 2-3 serie),
    -następnie Wyprosty rąk z drążkiem górnego wyciągu / linką (tu mało seri, ale jednak powinno być więcej, bo myśleliśmy, że na tym to tylko taka zabawa xD)
    -kolejnym krokiem było na przemian wyciskanie hantlami (też 2-3 serie tym samym obciążeniem co wcześniejsze ćwiczenie)
    -i na końcu wyciskanie krzywą sztangą

    Czy aż tak źle robiliśmy? xD I pytanko do ht czy na pewno możemy stosować się do Twojego planu przez 8 tygodni? Bo szczerze przyznam, że niektóre opisy treningów, np. ten fbw opisany przez moderatora jest dla mnie w 80% niezrozumiały, a u Ciebie jest wszystko jasno i wyraźnie opisane dla takiego młota jak jaheh xd
    Aha i pytanie co do SOG'ów - jest ich liczba nieokreślona? Bo chciałbym dla każdego tak podziękować, a nie wiem czy dla każdego wystarczy :P
    Cóż co do diety to napisałem ją tutaj: http://www.e-gym.pl/showthread.php?t=16208
    ciężko będzie się dostosować, ale na pewno odrzucę słodycze i zbędny tłuszczyk. Ale też jestem grubej kości i nie do końca widać, że jestem gruby ;D
    Ostatnio edytowane przez Konrad1236 ; 29-01-09 o 19:34
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #14
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Konrad1236
    Dołączył
    28-01-09
    Postów
    33
    SOG
    24
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Jeszcze jedno pytanie do ht, albo do tych co również się znają. Czy mógłbym jeszcze w którymś miejscu dorzucić wyciskanie sztangi na płaskiej ławce? Wiecie zawsze jest tak, że się pytają "a ile na klate bierzesz?" i głupio jest odpowiedzieć, że nic bo nie ćwiczę tego ;D Czy można do dopiąć jako ćwiczenie nr 10 czy za rozpiętki?
    I czy jak rozpiętki to na płaskiej ławce czy na lekkim/większym ugięciu? Na prawdę wybaczcie za te głupie pytania, ale też staram się sporo czytać, ale już po mału wymiękam jak nie ma się kogo poradzić :<
    I czy koniecznie też stosować dietę? Czy po prostu odrzucić jak na razie tłuszcz i słodycze i się zdrowiej odżywiać? Bo nie zawsze jest tak łatwo stosować określoną diee jak w domu są też inni, a mama jednak przygotuje coś innego. ;p
    Ostatnio edytowane przez Konrad1236 ; 29-01-09 o 19:43
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #15
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar pimols
    Dołączył
    31-10-07
    Skąd
    Rybnik
    Wiek
    33
    Postów
    966
    SOG
    28
    Otrzymał : 89 SOGi w 84 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Konrad1236 Zobacz post
    Jeszcze jedno pytanie do ht, albo do tych co również się znają. Czy mógłbym jeszcze w którymś miejscu dorzucić wyciskanie sztangi na płaskiej ławce? Wiecie zawsze jest tak, że się pytają "a ile na klate bierzesz?" i głupio jest odpowiedzieć, że nic bo nie ćwiczę tego ;D Czy można do dopiąć jako ćwiczenie nr 10 czy za rozpiętki?
    I czy jak rozpiętki to na płaskiej ławce czy na lekkim/większym ugięciu? Na prawdę wybaczcie za te głupie pytania, ale też staram się sporo czytać, ale już po mału wymiękam jak nie ma się kogo poradzić :<
    I czy koniecznie też stosować dietę? Czy po prostu odrzucić jak na razie tłuszcz i słodycze i się zdrowiej odżywiać? Bo nie zawsze jest tak łatwo stosować określoną diee jak w domu są też inni, a mama jednak przygotuje coś innego. ;p
    no obetnij slodycze i tluszcze a mama jak pozwala ci chodzic na silownie to napewno w diecie ci pomoze czyli powiedz jej ze dzis nie piecz mi kielbasy a ugotuj makaron sobie zjem z twarogiem powiedz ze chcesz sie zdrowiej odzywiac bo bez diety nie mozesz myslec ze bedziesz wiekszy i mama napewno to zrozumie! a kumplom mow ze nie brales maxa na klate
    :>
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. Użytkownik pimols otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Konrad1236 (29-01-09)

  8. #16
    Moderator #Foto Gallery Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomych5000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar hans1237
    Dołączył
    01-01-09
    Skąd
    BRZESZCZE
    Wiek
    35
    Postów
    1,412
    SOG
    198
    Otrzymał : 287 SOGi w 176 postach

    Domyślnie

    dieta nie jakas ostra,poprostu unikaj złego.......mozesz dorzucic a nawet musisz wyciskac na plaskiej bo to podstawowe cwiczenie na klate,kombinacje zostaw na potem,liczba sog jest nieokreslona!!!!!heheheeheh i spal ten tluszczyk na rowerku zaraz przed treningiem na silowni,a co do wasego starego systemu to powiem ci ze ja byłem tez fajny miś bo robilem klate i bic przez 2 godziny heheh poczatek ma swoje prawa,a błedy sa do nauki przeciez
    Porady na gg 13397204 lub priv
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #17
    Moderator #Foto Gallery Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomych5000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar hans1237
    Dołączył
    01-01-09
    Skąd
    BRZESZCZE
    Wiek
    35
    Postów
    1,412
    SOG
    198
    Otrzymał : 287 SOGi w 176 postach

    Domyślnie

    no z wyciskaniem sciemniaj ze 80 juz bierzesz heheheeheheh
    Porady na gg 13397204 lub priv
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. Użytkownik hans1237 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Konrad1236 (29-01-09)

  11. #18
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Konrad1236
    Dołączył
    28-01-09
    Postów
    33
    SOG
    24
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Oki jeszcze raz wielkie dzięki !!! :D Czyli jeżeli wbijam na siłkę załóżmy 3 razy w tygodniu (wolałbym częściej, ale jednak uświadomiłem sobie, że mięśnie muszą też odpocząć) to mogę całe czas stosować ten program:
    1.barki. unoszenie chantli na bok
    2.klatka. rozpietki na plaskiej
    3.brzuch. skolony na lawce.
    4. dwuglowy.uginanie nog lezac.
    5.czworoglowy.uginanie nog siedzac.
    6.lydka. wspiecia na palce stojac.
    7.biceps. uginanie szstangi stojac.
    8.tricpes. sciaganie linek wyciagu.
    9.grzbiet. sciaganie linki wyciagu do brzucha siedzac.
    10.wyciskanie sztangi na prostej ławce

    I nie patrzeć na to, gdyż też czytałem, że mięśnie klatki powinno trenować się raz w tygodniu.

    Czy lepiej zastosować to przez hansa? :
    na klate narzie wyciskanie i rozpietki,na bic łap hantle uginanie stojac i uginanie z gryfem lamanym,tric wyciskanie francuskie,plecy wioslowanie i podciaganie sie na drazku

    I czy oczywiście mogę się trzymać cały ten czas przez 2 miechy tego samego treningu co drugi dzień? Bo to też udręka Was prosić szukac i zmieniać sobie grafik xD
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  12. #19
    Moderator #Foto Gallery Doświadczony Osiągnięcia:
    Trzech znajomych5000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar hans1237
    Dołączył
    01-01-09
    Skąd
    BRZESZCZE
    Wiek
    35
    Postów
    1,412
    SOG
    198
    Otrzymał : 287 SOGi w 176 postach

    Domyślnie

    no ja bym hansa posluchał ale nie mówie ze mam racje na 100%po prostu sam zaczynalem i wiem co zle robilem,i dobrze ze uswiadomiles sobie ze odpoczynek równie wazny jak trening!!!!
    Porady na gg 13397204 lub priv
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  13. #20
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Konrad1236
    Dołączył
    28-01-09
    Postów
    33
    SOG
    24
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Aha, a po ile robić serii? 3 serie po 12 powtórzeń? Czy na każde ćwiczenie jest inaczej? Już spokojnie, bo wiem czego chcę i przynajmniej wiem jak będzie wyglądał mój jutrzejszy trening ;D
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •