Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: jak lepiej mam wyglądac?

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Patryk5241
    Dołączył
    21-01-09
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie jak lepiej mam wyglądac?

    Witam :) moj problem polega na tym ze jestem stasznie chudy;/ w lipcu skoncze juz 19 lat mam 170 cm wzostu i waze okolo 50 kg ciuchy wiszą na mnie jak nie wiem co ;/ chcialbym jakos przybrac na wadze i lepiej wyglądac zeby bylo widac jakies mięsnie niestety silowni nie mam zadnej w okolicy a na zakup sprzętu to mnie raczej nie stac ;/chcialbym wiedziec czym mam sie odrzywiac ile mniej więcej tego jesc i jakie cwiczenia wykonywac np pompki czy jakies podciąganie ? ile tego dziennie ? chodzi mi o jakis biceps miesnie brzucha i cos na nogi:D
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    EkspertEkspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First ClassWeteran25000 punktów doświadczenia
    Avatar Fehu
    Dołączył
    03-12-08
    Skąd
    ^^^
    Postów
    3,832
    SOG
    609
    Otrzymał : 547 SOGi w 342 postach

    Domyślnie

    Drogi kolego to ze nie masz dostępu do siłowni a i mało kasy to czy to jest takie ograniczenie?? Wiesz od tego mamy mozg żeby z niczego zrobić coś... nie uwierzę ze nie masz w sasiedzctwie jakiegos spawacza... rurki na zlomie za grosze kupisz... Wiec calkiem tanio mozesz lawke zrobic, obciazenie odlac na poczatek z betonu... Pomysl a cos wymyslisz malo zrzuta z kolegami i cos bedzie

    Co do przybrania na wadze wejdz w dzial dieta znajdziesz tam kalkulatory wiec oblicz zapotrzebowanie i daj nadwyzke kaloryczna (polecam cwiczyc bo bedzie fat)

    a na razie to cwicz

    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Powrót 05/08/2009

    Nie obecny do odwołania.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar pimols
    Dołączył
    31-10-07
    Skąd
    Rybnik
    Wiek
    33
    Postów
    966
    SOG
    28
    Otrzymał : 89 SOGi w 84 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Patryk5241 Zobacz post
    Witam :) moj problem polega na tym ze jestem stasznie chudy;/ w lipcu skoncze juz 19 lat mam 170 cm wzostu i waze okolo 50 kg ciuchy wiszą na mnie jak nie wiem co ;/ chcialbym jakos przybrac na wadze i lepiej wyglądac zeby bylo widac jakies mięsnie niestety silowni nie mam zadnej w okolicy a na zakup sprzętu to mnie raczej nie stac ;/chcialbym wiedziec czym mam sie odrzywiac ile mniej więcej tego jesc i jakie cwiczenia wykonywac np pompki czy jakies podciąganie ? ile tego dziennie ? chodzi mi o jakis biceps miesnie brzucha i cos na nogi:D
    zapisz sie na sztuke walki jakas i git albo cos pokombinuj i sprzet sie znajdzie...
    ...Polakiem wkoncu jestes!
    :>
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Początkujący Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Bewolf
    Dołączył
    03-12-08
    Skąd
    niewazne
    Postów
    167
    SOG
    29
    Otrzymał : 92 SOGi w 29 postach

    Domyślnie

    sztuki walki nie daja takich osiagow jak dobry zlom stary co ty gadasz sztuki walki tylko rozciagaja musisz pompowac i nic weiuecej;) tak jak mowil laik
    Szkoła to Matrix.....this is meadnes!!!!!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •