Cytat Napisał Prezydent_1c Zobacz post
Hehe gościu ja poprostu nie mam 13 lat jak ty i umiem pisać, co Ciebie bardzo widocznie dziwi i sprawia Ci trudność :) W tym roku wybieram się na akademie medyczną (zainteresowanie po rodzicach z których zdaniem kilka razy się już zdarzyłes niezgodzić ale oczywiście na zdrowiu tez się znasz lepiej niż osoba która studiowała 13 lat :) ) więc jest to moje zainteresowanie i na forum jestem dłużej od niejednego moda takze trosze sie tutaj kręce :) I napisze Ci jeszcze raz że jak coś chcesz napisać to zastanow się bo obrażanie ludzi raczej nic nie daje koksie :)

ja nie mam 13 lat po raz 4 juz pisze panie, a polski sprawia mi problemy bo ja po niemiecku normalnie na codzien sie porozumiewam panie ,polski tylko tak dodatkowo sie nauczylem bo moj ojciec jest polakiem (pozatym to nie forum polonistyczne w regulaminie nie ma ze nie wolno robic bledow ) wiesz niekturzy studiuja cale zycie i sa glupi (a to ze ktos robi bledy nie znaczy ze jest glupi albo jest dzieckiem a przykladow mogl bym ci pisac wiele np :leonardo da vinci,albert einstein, tomasz edison, michael faraday , muhammad ali wrecz na odwrot jest jak studiujesz medycyne powinienes wiedziec ze dyslektycy widza obrazowo troche inaczej dziala u nich muzg , zreszta co ja ci pisze studiujesz )hehe (powinienes wiedziec jak studiujesz 13 lat ze gestosc kosci da sie swiekszyc przez trening silowy ) ,ja akurat zawsze na innych forach siedzialem wczesniej (bardziej pro) bo tego nie znalem ,nikogo nie obrarzam, wiec jak co bez urazy panno ,pisze sobie co mysle i nie mysile pol dnia zanim cos napisze jak ty ,koksie ? hmm z kad ci sie to wzielo w glowie ? (sinilo sie cos)
moze dajmy juz spokuj z tym tematem bo to sie bedzie tak ciaglo w kolo macieja a odbieglo sporo od tematu
pozdro