Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 37

Temat: Detrminacja i Psychika w treningach siłowych i wytrzymlosciowych

  1. #21
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    hehe, to ja tak samo jak byłem sam na siłce i wzieło mnie na rekordy(wielki błąd) nakładam 85 poszło , nakłądam 87,5 i zgon, musiałem po ciele sturlac i na podłodze ciezar rozbierac,
    Albo cwicze sobie zakładam na gryf 80 (na lajcie sobie machałem) i schodze, na siłce byli sezonowcy do tego z rok starsi, weszedł najwiekszy kozak na ten ciezar i nawet nie dał rady spuscic na klate, spierdoliło mu sie wszystko na klate hehe
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #22
    Doświadczony Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar p_narozny
    Dołączył
    30-10-08
    Skąd
    Szkocja
    Postów
    944
    SOG
    106
    Otrzymał : 131 SOGi w 106 postach

    Domyślnie

    Hahahahha!!:D Mialem taki sam motyw, laska byla z obslugi, myslalem ze umre! ;DD
    Czlowiek nie kaktus - pic musi..:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #23
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar S!d!
    Dołączył
    10-05-07
    Postów
    233
    SOG
    83
    Otrzymał : 13 SOGi w 13 postach

    Domyślnie

    Kurde wszytsko ładnie pięknie chłopaki ale powiem wam szczerze ze myslałem ze wiecej ludzi podejmie dyskusje a tu niestety jak zawsze ;/ A braukuje na tym forum taki rozmow .
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #24
    hardworkOUT
    Gość Avatar hardworkOUT

    Domyślnie

    przyklad z uciekajacym psem to raczej stawial bym na adrenaline niz motywacje


    jesli brales kiedys udzial w bojce to wiesz jak jest. dostaniesz 10 razy w morde i nic nie czujesz poza opuchlizna - wszystko sie ujawnia na drugi dzien - adrenalina w czasie walki/bojki




    dla mnie motywacja jest wazna ale nie najwazniejsza.
    jest potrzebna ale nie wyolbrzymiajcie ile to ona nie daje. szczebel wyzej nad motywacja stoja twoje wlasne mozliwosci. i to w sporej wiekszosci od nich zalezy czy np wycisniesz na lawie zyciowke czy nie.


    S!d!, przyklad ktory podales z przysiadem, ze przez motywacje mozna poprawic rekord o 10 kg jest troche [nie obraz sie] smieszny.
    jezeli dojdziesz do takich ciezarow [jesli nie przestaniesz cwiczyc to kiedys napewno] to zrozumies.
    przykladowe 200 kg to jest dla 99.99% ludzi trenujacych wysrubowana gorna granica mozliwosci. [pomiam delikatnie mowiac niemadrych ludzi bioracych sie za koks].
    a gorna granice mozliwosci poprawic az o 10kg dzieki samem motywacji jest praktcznie niemozliwe.



    oczywiscie ze jezli ktos ma podejscie do cwiczen typu ''eee napewno niedam rady, to za ciezkie, przygniecie mnie'' to w powiedzmy wiekszosci przypadkow faktycznie moze tego nie podniesc. w wiekszosci nie znaczy zawsze.
    a podejscie ''kurwa! to juz jest moje! zaraz to bedzie wypierdolone[popek heh]" tez nie jest wg mnie do konca dobre.
    jak to mowia lepiej sie mile zaskoczyc nic niemile rozczarowac.

    jezeli ja podchodze do jakiejs zyciowki to jestem powiedzmy posrodku przykladowego motywowania sie przed powtorzeniem. zawsze na pierwszym miejscu stawiam mozliwosci i REALNIE oceniam czy jestem w stanie dany ciezar podniesc/wycisnac. bez nadzieji ze pobije rekord o 10 kg ;)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #25
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar hans87
    Dołączył
    04-07-07
    Skąd
    Poznań
    Postów
    1,232
    SOG
    198
    Otrzymał : 90 SOGi w 84 postach

    Domyślnie

    ktoś juz o tym napisał wczesniej i zgodze sie z nim ze silna psychika i wiara w swoje mozliwosci to podstawa w kazdej dziedzinie zycia. Niestety zycie nie raz sprawia ze te dwie rzeczy slabną, ale po to zyjemy zeby wziąc sie w garśc i je umacniać:) Co do motywacji, to jestem zdania ze ona jest bardzo potrzebna w zyciu, a w silowni to juz szczegolnie... tak sobie myslisz "bede cwiczyl to wyrobie sobie ciało, bede silniejszy fizycznie i psychicznie, bede sie lepiej czul, bede atrakcyjniejszy" te wszystkie rzeczy motywują Cie aby cwiczyc sumiennie i dokladnie. takie jest moje zdanie na ten temat:))
    Ćwiczenie na siłowni to nie tylko uzyskiwanie muskulatury... to też zmiana podejścia do różnych spraw.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #26
    Zbanowany Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowanyTagger Second Class5000 punktów doświadczenia
    Avatar Damian st-ce
    Dołączył
    26-02-08
    Wiek
    37
    Postów
    1,034
    SOG
    360
    Otrzymał : 174 SOGi w 144 postach

    Domyślnie

    Gdy wchodze na siłownie i chce pobić rekord, to wychodze z założenia ze cięzar który mam dzis dzwignąć jest niczym. Nie dopuszczam nawet do siebie świadomości ze coś moze pojsc nie tak. Wszystko rozgrywa sie w psychice. "hardworkOUT" - mylisz sie mowiąc, ze dzieki motywacji jest prawie niemozliwe wziasc wiecej o 10 kg. Osobiscie naleze do tych osób ktorym takie cos sie udało. Motywacja to podstawa; ważna jest podczas bicia rekordów jak i na normalnych treningach. Trzeba dawac z siebie wszystko. Pozdro
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #27
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar S!d!
    Dołączył
    10-05-07
    Postów
    233
    SOG
    83
    Otrzymał : 13 SOGi w 13 postach

    Domyślnie

    Noo tak dokładnie ale nie wydaje nam sie ze psychika czasami nas hamuje ?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #28
    Zbanowany Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowanyTagger Second Class5000 punktów doświadczenia
    Avatar Damian st-ce
    Dołączył
    26-02-08
    Wiek
    37
    Postów
    1,034
    SOG
    360
    Otrzymał : 174 SOGi w 144 postach

    Domyślnie

    Hamuje bardzo często. Zależy to od nastroju jaki mamy w dany dzień. Gdy mamy doła albo jakas depreche, to lepiej sobie wogole odpuscic treningi. Psycha siada i nic sie nie chce. Idziemy wtedy na siłownie raczej z przyzwyczajenia niz dla przyjemności.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #29
    hardworkOUT
    Gość Avatar hardworkOUT

    Domyślnie

    ""hardworkOUT" - mylisz sie mowiąc, ze dzieki motywacji jest prawie niemozliwe wziasc wiecej o 10 kg. Osobiscie naleze do tych osób ktorym takie cos sie udało. Motywacja to podstawa; ważna jest podczas bicia rekordów jak i na normalnych treningach. Trzeba dawac z siebie wszystko. Pozdro"


    jezeli przeskoczyles z 200 na 210 kg to jestes dal mnie prze gosc.


    jesli nie, to ise nie zrozumielismy


    mowie o sporych ciezarach, jak przykladaowe przytoczone 200 kg.

    widzisz, ja przeskocyzlem o 40kg w 8 tygodni w przysiadzie jeszcze ''za małolata' kiedyw wiekszosc nowych bodzcow treningowych na mnie dzialala. no ale to byl jakis smieszny ciezar w stylu z 90 na 130 lub cos podobnego nie pamietam juz.

    tez mialem motywacje bo patrzyli na mnie goscie pod okiem ktorych trenowalem przez te 8 tyg. ale prawda jest taka ze mozliwosci sa ponad motywacja chocby niewiem jak wielka byla
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #30
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    Jesli chodzi o psychike staram podchodzic sie z dystansem wezme to bedzie fajnie jak nie to nastepnym razem napewno sie uda
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •