Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Co robię nie tak? Pomocy!

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Fiefiur
    Dołączył
    13-01-09
    Skąd
    Kraków
    Wiek
    34
    Postów
    2
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Co robię nie tak? Pomocy!

    Witam! Mam 20 lat i przykładam ogromną uwagę do mojej kondycji. Ostatnio zapragnęłam wyrzeźbić delikatny kaloryfer na brzuchu. Próbowałam 6 weidera, ale jest dla mnie za ciężka więc wykonuję ćwiczenia weidera ale tyle ile dam radę i dodatkowo ćwiczę skośne brzucha. Ostatnio zauważyłam, że mięśnie wychodzą na wierzch, ale tylko te z lewej strony. Wygląda to tragicznie i nie wiem co mam teraz zrobić Proszę o pomoc
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar Seba87
    Dołączył
    07-01-08
    Wiek
    36
    Postów
    869
    SOG
    4
    Otrzymał : 59 SOGi w 57 postach

    Domyślnie

    Musisz sie wziąść bardziej za drugą strone, biegaj trening na rzeźbe i cioraj troche bojler a moze sie wyrówna
    S.M.W - siła, masa, wyjebanie
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    ile czasu już klepiesz ten brzuch ? zrobiłes przycinke węglowodanów? codziennie go ćwiczysz? ile wazysz i masz wzrostu? dokładasz chociaz coś powtórzeń? robisz do tego aeroby? 6 weidera nie jest dla osób które nie ćwiczyły nigdy brzuch, spróbuj może na początek 8 minute abs (znajdziesz na youtube)
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Fiefiur
    Dołączył
    13-01-09
    Skąd
    Kraków
    Wiek
    34
    Postów
    2
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Zaczynając od początku:
    dinozaur: Skośne zaczęłam ćwiczyć jak zauważyłam nierównomierny przyrost, uwzględniając wiekszą liczbę powtórzeń na "słabszą stronę.
    Seba87: "cioraj troche bojler a moze sie wyrówna" Co to oznacza? Jestem maksymalnie zielona ;P
    slim shady Bez obrazy, język polski trudna rzecz, ale po czasownikach widać, że jestem kobietą ;P Na brzuch ćwiczę tylko 1.5 miesiąca. Nie stosuje, żadnej diety na przybranie masy mięśniowej, po prostu chce dobrze wyglądać ;P
    Dziękuję, ze szybkie odpowiedzi :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    sorry Fiefiur czytam wszystko pobierznie i rzadkością są tutaj kobiety :)

    Nie chodzi mi o diete na przyrost tkanki mięśniowej tylko po prostu ograniczenie węglowodanów które nie umożliwiają wyrzeźbienie brzucha, (ale nie wyrzucaj ich całkowicie z posiłków). Same ćwiczenie brzucha to za mało, musisz uprawiac do tego aeroby ( bieganie,rowerek,pływanie,steper,skakanka,gra w siate itp.), w celu pozbycia się zbędnej tkanki,

    Skośne zaczęłam ćwiczyć jak zauważyłam nierównomierny przyrost, uwzględniając wiekszą liczbę powtórzeń na "słabszą stronę.
    odradzam takie praktyki, po pewnym czasie samo się wyrówna :P

    jak masz jakieś pytania/wątpliwości to pytaj.

    Pozdro
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •