Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Temat: Zielono mi, czyli co dalej ?

  1. #11
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    kreatyna nie jest dobrym pomysłem, po pierwsze Twoim celem jest zrzucenie wagi, a kreatyna daje mase wiec to sie mija z celem, po drugie masz za mały staz, Na początek ze spalaczami to mozesz zacząc od Thermo Speed Extreme, Niestety Cie rozczaruje ale nie masz z czego wyrzexbić tej klatki, z tłuszczu tego nie zrobisz, musisz spalić tłuszcz, potem zrobić mase mięśniową, i dopiero rzeźbe, Co do diety to jest dla zwykłych ludzi ( nie jest przeznaczona dla uprawiających kulturystyke), Bym zapomniał basen w sobote i w niedziele to troche mało na zrzucenie fatu, mógłbyś dorzucić inne ćwiczenia aerobowe po 40-60 minut (po 30 mminutach zaczyna sie spalac tłuszcz),

    tutaj rozpisałem pokrótce takie z wazniejszych zasad diety http://www.e-gym.pl/showthread.php?t=15517
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar Lukaszr0
    Dołączył
    02-01-09
    Wiek
    34
    Postów
    621
    SOG
    104
    Otrzymał : 93 SOGi w 62 postach

    Domyślnie

    Dieta jest dla zwykłych ludzi bo kolega dopiero zaczyna. O dietach dla kulturystów można mówić po jakimś roku ćwiczeń.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •