Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37

Temat: MMMmm ciacha ! ! !

  1. #31
    Bywalec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowanyTagger Second Class1000 punktów doświadczenia
    Avatar Blackphoenix
    Dołączył
    17-06-08
    Skąd
    3miasto
    Wiek
    34
    Postów
    590
    SOG
    52
    Otrzymał : 97 SOGi w 55 postach

    Domyślnie

    jesteś pewien ze 4% społeczeństwa jest w stanie zrobić taką demoralizacje? - wątpie...
    Jeśli juz wchodzimy na te tematy, kto teraz śpiewa hymny ? - na własnym przykładzie wiem że na rozpoczęcie roku szkolnego wszyscy tylko stoją i czekają aż ta muzyczka z głośników przestanie lecieć...
    Kolejna sprawa, odnoszę wrażenie ze cześć osób myśli w ten sposób " zabronimy czegoś to problem zniknie " To czy w polsce bedzie legalizacja zwiazkow homo czy nie to i tak nie zmieni faktu ze oni byli, są i będą.
    Dlatego najlepiej zająć się własnym życiem ( no i treningiem rzecz jasna! ;p ) i olać to wszystko :]
    "Jak człowiek dźwiga własne ciało, a ciężaru jego nie czuje, tak nie dostrzega własnych błędów."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #32
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class1000 punktów doświadczenia
    Avatar 47
    Dołączył
    18-11-07
    Wiek
    32
    Postów
    769
    SOG
    113
    Otrzymał : 66 SOGi w 51 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał hehe10 Zobacz post
    otwarte tolerancyjne spoleczenstwo doprowadziło do tego ze narodowy hymn jest wygwizdywany w swoim kraju, a tak juz sie dzieje w Europie.
    gdzie niby? moze to jakies regiony chcace autonomi?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #33
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar hehe10
    Dołączył
    12-09-08
    Postów
    34
    SOG
    27
    Otrzymał : 3 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    mówie o Francji ktora została zalana masą tunezyjczykow, arabow marokanczykow etc....

    eot

    pozdr
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #34
    Moderator #Piłka nożna Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćWeteran10000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar tm7
    Dołączył
    13-11-07
    Skąd
    Hades
    Wiek
    36
    Postów
    5,063
    SOG
    136
    Otrzymał : 499 SOGi w 350 postach

    Domyślnie

    Na dzień dzisiejszy nie będzie tu żadnej demoralizacji, ponieważ kler na to nie pozwoli. Tak jak na zachodzie z gejami, tutaj 1000 razy mocniej wszyscy liczą się z kościołem i nie chodzi mi tutaj o młodzież, ale o rząd i tych co mogą w tym momencie coś zmienić w tym kraju.
    Ból trzeba zgwałcić.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #35
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar MhL
    Dołączył
    06-05-07
    Skąd
    O-ka,B-stok, WWA(obecnie)
    Postów
    946
    SOG
    74
    Otrzymał : 103 SOGi w 89 postach

    Domyślnie

    tm7 nie zgodze sie z Toba.

    Jeszcze 20 lat i w Polsce zostanie 30% katolikow praktykujacych!

    Dzis malo kto z moich znajomych(rowesnikow i mlodszych osob) chodzi do kosciola.
    Jedyna "ostoja" katolicyzmu zostaly osoby ktore maja minimum 40 lat.

    Za 20 lat wspomnisz moje slowa, kiedy kosciol dzieciaki beda ogladac z wycieczkami.

    Ps:Nigdy nie bylo pelnej demokracji, a panstwa bardzo liberalne staly sie ostoja dla dyskrymnowanych miejszosci. Po malu widzimy efekty tego postepowania.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #36
    Moderator #Piłka nożna Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćWeteran10000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar tm7
    Dołączył
    13-11-07
    Skąd
    Hades
    Wiek
    36
    Postów
    5,063
    SOG
    136
    Otrzymał : 499 SOGi w 350 postach

    Domyślnie

    Czytaj uważnie MhL, napisałem że na dzień dzisiejszy nic się nie zmieni... Zobacz co się dzieje jak chcą in vitro wprowadzić...

    Co Ty myślisz, że ja nie wiem co będzie za 20 lat ?? Proszę Cię...

    Będzie się działo z nami to samo co z zachodem, tylko wolniej to postępuje.
    Poza tym to zależy też on mentalności społeczeństwa w danym kraju, nie uważam żeby Polacy byli tak pokojowo nastawieni do gejów i murzynów jak np Holendrzy i Niemcy. Tutaj nie ma takiej tolerancji.

    Nie zmienia to faktu, że geje pchają się drzwiami i oknami do tv i walczą o swoje. W ostatnim czasie widzę ich coraz częściej w środkach masowego przekazu.
    Ból trzeba zgwałcić.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #37
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar hehe10
    Dołączył
    12-09-08
    Postów
    34
    SOG
    27
    Otrzymał : 3 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    Jeśli juz wchodzimy na te tematy, kto teraz śpiewa hymny ? - na własnym przykładzie wiem że na rozpoczęcie roku szkolnego wszyscy tylko stoją i czekają aż ta muzyczka z głośników przestanie lecieć...
    słuchaj, muzyczką to sobie możesz nazywać przyśpiewki jakie mama śpiewa Ci na dobranoc, ewentualnie hymn unii europejskiej.
    Taka postawa jest niepoważna, zwyczajny bunt 'zwariowanych nastolatków'. 'bunt nie chce rozwiązań'.

    Każdy Polak powinien być uświadomiony w podstawowych kwestiach dotyczących ojczyzny, nie mówie tu już o patriotyźmie (bo tych postaw nauczyć się nie da) czy wielkim poczuciu polskości ale hymn kraju to podstawa, historia, symbol,
    nie wyobrażam sobie by ktoś mógł tego nie uszanować - niezależnie od poglądów.

    'Pierdol system lecz rób to stylowo'
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •