Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Metizol na mase

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar miauczyk007
    Dołączył
    29-07-08
    Postów
    71
    SOG
    17
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Metizol na mase

    Witam; jestem 100 procentowym ektomorfikiem: chudy wysoki szybki metaboliz; masuje pozadnie juz rok czasu i dalej wygladam jak oswiecim; czytalem ze przyczyna tego jest wysoki poziom hormonu tarczycy; tzn ze jesli zbije hormon tarczycy stane sie normalnym czlowiekiem. Zaczalem sie w to zglebiac bardziej, okazalo sie ze mam wszystkie objawy nadczynnosci tarczycy z kolataniem serca wlacznie; natomiast robiac badania na hormony okazuje ze sa w normie; pewnie niewiele mi brakuje do nadczynnosci ale poki co sa w normie;
    Mimo to chce brac metizol czyli lek na nadczynnosc tarczycy aby zbic ten hormon, zwolnic metabolizm i przybrac na masie. Co o tym myslicie?
    Ektomorfizm to choroba;
    Wymiękają mięśnie a potem głowa
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger Second Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Rynju
    Dołączył
    30-12-07
    Skąd
    PL
    Postów
    2,853
    SOG
    60
    Otrzymał : 764 SOGi w 403 postach

    Domyślnie

    bylem taki jak ty, trez mam wszelkie objawy. Badan nie robilem, powiem ci ze na mnie nadal dziala nawet 100 mety ;)
    CO DO LEKU TO NIE SZPRYCUJ SIE CZYMS CO MOZE ZABURZYC PRODUKCJE HORMONU TARCZYCY SKORO BADALES I MASZ W NORMIE !
    No pain, no gain!
    Ja pilnuję dyskoteki, nie zostawiam bez opieki ...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. Użytkownik Rynju otrzymał za ten post 2 SOGi(-ów) od użytkowników:

    kikan1991 (13-12-08), miauczyk007 (06-12-08)

  4. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar miauczyk007
    Dołączył
    29-07-08
    Postów
    71
    SOG
    17
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Wiem ze zabawa z hormonami to ryzyko, myslalem o tym; przed braniem tego planowalem najpierw udac sie do dobrego endokrynologa spytac sie jakie moga byc rzeczywiste skutki uboczne brania tego jesli sie nie jest tak naprawde chorym na nadczynnosci; jesli by sie okazalo ze naprawde cos moze sie popiepszyc z hormonami to nie zdecydowalbym sie na to i kupil dece i tescia; na opakowaniu metizolu jest napisane ze obciaza on watrobe, nudnosci i inne takie tam pierdoly, nic o hormonach nie ma; porownojac do sterydow to sterydy sa o wiele bardziej szkodliwe; dotego trzeba je brac na cykle okresowo bo inaczej masa spada; czyli trujesz sie non stop bez przerwy; a po metizolu wystarczylo by jedno leczenie ktore zbilo by ta tarczyce, to mogloby dac stale mozliwosci wzrostu masy bez dalszych cyklow; Moze po takim zbicu hormonu mozna by bylo na samej diecie osiagac dobre wyniki?
    Ektomorfizm to choroba;
    Wymiękają mięśnie a potem głowa
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #4
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar miauczyk007
    Dołączył
    29-07-08
    Postów
    71
    SOG
    17
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Nerwicy chyba nie mam bo sie nie denerwuje; mam problemy wlasnie duze z potasem; kalorii 4500 tys do 5 tys dziennie; wiecej bialka nie ma sensu jesc bo sie nie wchlonie (wchlania sie podobno tylko 40 gr na posilek); a wiecej wegla i tluszczu tez nie ma sensu bo i tak teraz mam brzuch tlusty mimo ze trenuje codziennie brzuch po pol godziny; a co to znaczy ze mam lokatora?
    Ektomorfizm to choroba;
    Wymiękają mięśnie a potem głowa
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #5
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Street Fighter
    Dołączył
    14-09-07
    Skąd
    Planeta ziemia tu wszystko się rozgrywa...
    Wiek
    33
    Postów
    374
    SOG
    65
    Otrzymał : 35 SOGi w 30 postach

    Domyślnie

    tasiemca XD ktory cie podjada
    Siła bez sprawiedliwości to przemoc.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #6
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar miauczyk007
    Dołączył
    29-07-08
    Postów
    71
    SOG
    17
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Co wy bredzicie? Jakiego tasiemca? Zaraz naprawde bede mial nerwice. Tu jest artykul o nadczynnosci przeczytajcie objawy: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    glownym jest spadek wagi; inne tez posiadam; jestem tak jakby chory na nadczynnosci tylko ze w mniejszej skali, w takiej skali ktora sie nie zalicza do leczenia farmakologicznego. Byly badania przeprowadzane i wykryto ze glownym przyczyna spadku masy albo trudnosci w zdobyciu masy jest zbyt wysoki hormon tarczycy; ludzi z takim problemem sa chudzi, maja chude kosci, sa wysocy; byly podane tez cechy osobowosci wszystkie pasuja do mnie; skad to wiadomo? czary? Niee po prostu wysoki hormon tarczycy wplywa na zachowanie sie czlowieka stad wiadomo jak ktos zazwyczaj sie zachowuje jaka ma osobowosc; Czyli jesli przyczyna niemoznosci nabrania masy jest wysoki hormon tarczycy to aby nabrac masy trzeba zmniejszyc hormon; jak? lekiem na nadczynnosc czyli metizolem;
    Ektomorfizm to choroba;
    Wymiękają mięśnie a potem głowa
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #7
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger Second Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Rynju
    Dołączył
    30-12-07
    Skąd
    PL
    Postów
    2,853
    SOG
    60
    Otrzymał : 764 SOGi w 403 postach

    Domyślnie

    kurde jaki ty masz poziom tego horomu powiedz po tym jak zostal zmierzony przez lekarza ?!
    No pain, no gain!
    Ja pilnuję dyskoteki, nie zostawiam bez opieki ...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #8
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar miauczyk007
    Dołączył
    29-07-08
    Postów
    71
    SOG
    17
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Wlasnie co z tym potasem; kiedys po intensywnym treningu aerobowym wyladowalem w szpitalu na kroplowce diagnoza brak potasu tak jakbym wypil 20 kaw; wczoraj dostaje telefon ze moj ojciec stracil przytomnosc tez przez brak potasu; mi na razie pomaga woda muszynioanka lub galicjanka pije 2 butelki dziennie; kiedys bralem aspargin ale nie pomgal tak jakbym chcial;
    te kaldyum jest bez recepty?
    co do tego metizolu; zrobie jeszcze raz badania na te hormony, napisze jakie mam wyniki; jesli wysoki pojde do endykronologa powiem mu to o czym sie rozpisuje na tym forum; udzieli mi porady i jesli okaze sie ze konsekwencje brania tego leku nie beda duze i bedzie szansa na zmniejszenie metabolizmu to trche poeksperymentuje; wszystko opisze na forum
    Ektomorfizm to choroba;
    Wymiękają mięśnie a potem głowa
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #9
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger Second Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Rynju
    Dołączył
    30-12-07
    Skąd
    PL
    Postów
    2,853
    SOG
    60
    Otrzymał : 764 SOGi w 403 postach

    Domyślnie

    jemu raczej chodzi o zdobycie tego leku na obnizenie hormonu tarczycy niz tego potasu. Co do potasu to kiedys gdy poszedlem do apteki facet mi chcial to dac ale powiedzial zebym nie przekraczal dawki bo to juz nie zabawa z takim mocnym potasem mozna sobie cos zrobic
    No pain, no gain!
    Ja pilnuję dyskoteki, nie zostawiam bez opieki ...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #10
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar miauczyk007
    Dołączył
    29-07-08
    Postów
    71
    SOG
    17
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    niski potas chodzi w parze z nadczynnoscia; w leczeniu nadczynnosci oprocz metizolu nieodlaczny jest aspargin na potas;
    Ektomorfizm to choroba;
    Wymiękają mięśnie a potem głowa
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •