Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37

Temat: Redukcja Wujka Wiesława

  1. #1
    Bywalec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowanyStworzenie albumu zdjęć5000 punktów doświadczenia
    Avatar pan.wiesiu
    Dołączył
    24-09-08
    Skąd
    gdzies w EU
    Postów
    572
    SOG
    516
    Otrzymał : 269 SOGi w 174 postach

    Domyślnie Redukcja Wujka Wiesława

    witam
    imie: wiesiek
    wrost: 185cm
    waga: 105kg
    pas: 103 ;(
    klatka: 122cm (z czego naturalnie kilka cm to w czystej postaci tluszcz)

    cel główny: REDUKCJA !!!

    czas operacyjny: ok. 8 tygodni najpozniej do konca stycznia 2009
    start: 1 grudnia 2008

    dieta: ogolnie malo ale rozmaicie, tak zeby sie jak najmniej z dnia na dzien powtarzalo. zadnych fastfoodow i slodyczy (moze w swieta jakies 2 dni wyjatku zrobie)

    suplementacja
    : bialko firmy trec - nitroprogen +
    P9200026.jpg

    1 I sniadanie - co popadnie (to nie kawal - wtedy jem najwiecej i najtlusciej)
    2 II sniadanie - ryż z miesem/ryba/bialkami jajek oraz jakis owoc/garsc rodzynek
    3 100g bialka i 2 banany w przerwie miedzy silownia a basenem
    4 obiad - miecho z zielonym, niewiele zapychaczy typu ziemniaki
    5 kolacja - tradycyjna "chuda" kolacja ewentualnie jajecznica z bialek jezeli nie bylo ich na II sniadanie
    6 100g bialka przed snem

    trening:
    codziennie, bedzie sia skladal z 2 mini cykli przeplatajacych sie ze soba ABABAB.

    !! jezeli ktokolwiek bedzie chcial sledzic moja relacje to serdecznie zapraszam !!

    prosze niepotrzebnie nie spamowac. wpisy typu "dlaczego tak, a nie..." niepodparte zadna sensowna argumentacja bede ignorowal. interesuja mnie tylko i wylacznie konstruktywne uwagi.
    relacje bede dodawal co pare dni (nie zawsze mam czas)

    pn 1 gr - silownia - tylko aeroby + brzuch. po min. 20 minut na kazdym z 4 urzadzen (rowerek, wieslarz, orbitrek, bieznia). rozciaganie. brzuch 3 rozne cwiczenia po 3 serie do oporu (zaczalem od wyrzucania nog na lawce, pozniej klasyczne brzuszki i na koniec "krotkie brzuszki" z nogami w gorze). 15min na przebranie sie na basen i wypicie bialka, zjedzenie banana. kilka min. jacuzzi i 20min. sauny z 2 przerwami po 30s na zimny prysznic. basen: 40 na przemian - raz klasycznym, raz dowolnym.
    uwagi: pot lal sie za mnie strumieniami. dalem rade wszystko planowo robic, choc czuje ze beda zakwasy.

    wt 2gr
    - udalo mi sie powtorzyc poprzedni trening. spedzilem dodatkowe 10min. w jacuzzi. czuje sie maksymanie wypompowany - jednym slowem swietnie ;)

    sr 3gr - silownia - rozgrzewka ok. 500kal na wioslarzu i rowerku (jakos te 2 cw najbardziej mi sie spodobaly).
    cw. na sile maks. 10 powtorzen w serii: kaltka*4, barki*3, triceps*3 i brzuch: tradycyjne brzuszki 3 serie do oporu. przerwa ok. 15min na przebranie sie, bialko, banany. kilka min. jacuzzi i 20min. sauny z 2 przerwami po 30s na zimny prysznic. basen: 40 razy.
    uwagi: na silowni ladnie poszlo. klatke na plaskiej spokojnie skonczylem 4*100 ;) z barkami bylo troche ciezej - sztangietki lataly mi jak glupie, ale nie ma sie co dziwic po takiej przerwie. musialem skrocic saune o jakies 5 min. bo pompka zaczela mi walic jak szalona. ogolnie jestem zadowolony.

    czw 4gr - silownia - rozgrzewka ok. 500kal na orbitreku i biezni. cw na sile: nogi - czw. ud - suwnica i przysiady ze sztanga po 3 serie, prostowanie nog na maszynie - dwugl. ud - zginanie nog na maszynie - lydki - 5 serii na suwnicy. wurzucanie nog na lawce 3 serie, maks powtorzen w kazdej. przerwa i basen tak jak poprzednio.

    uwagi: uwielbiam chodzic na silownie przed poludniem, tym bardziej rano. wszystko zgodnie z planem. mam lekkie zakwasy na nogach i posladkach. zupelnie nie mam juz sily, ale to dobrze ;)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. Użytkownik pan.wiesiu otrzymał za ten post 9 SOGi(-ów) od użytkowników:

    adonis18 (04-12-08), hehe10 (05-12-08), Ikar (04-12-08), luo (20-03-09), Marcinek (04-12-08), PanAntek (29-12-08), slim shady (05-12-08), tm7 (05-12-08), Voice666 (05-12-08)

  3. #2
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar Marcinek
    Dołączył
    03-12-07
    Skąd
    London
    Postów
    835
    SOG
    109
    Otrzymał : 236 SOGi w 127 postach

    Domyślnie

    nie no kurna kozak tylko jak czytam te relacje z dni to odnosze wrazenie, ze byly pisane na szybkiego i troche chaotycznie. prosilbym o takie jakby delektowanie sie xD bądź kurwa chlopie wylewny ;P wszystkiego dobrego.
    "Biedny, kto gwiazd nie widzi bez uderzenia w zęby." S. J. Lec[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #3
    Doradca Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class5000 punktów doświadczenia
    Avatar ciaastek91
    Dołączył
    10-03-07
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2,034
    SOG
    53
    Otrzymał : 253 SOGi w 201 postach

    Domyślnie

    jaki smak masz tego nitroprgena? jadles juz? jezeli tak, to jak wrazenia?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #4
    Bywalec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowanyStworzenie albumu zdjęć5000 punktów doświadczenia
    Avatar pan.wiesiu
    Dołączył
    24-09-08
    Skąd
    gdzies w EU
    Postów
    572
    SOG
    516
    Otrzymał : 269 SOGi w 174 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marcinek Zobacz post
    nie no kurna kozak tylko jak czytam te relacje z dni to odnosze wrazenie, ze byly pisane na szybkiego i troche chaotycznie. prosilbym o takie jakby delektowanie sie xD bądź kurwa chlopie wylewny ;P wszystkiego dobrego.
    postaram sie. dzieki za soga i uwage
    pozdrawiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #5
    Bywalec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowanyStworzenie albumu zdjęć5000 punktów doświadczenia
    Avatar pan.wiesiu
    Dołączył
    24-09-08
    Skąd
    gdzies w EU
    Postów
    572
    SOG
    516
    Otrzymał : 269 SOGi w 174 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał ciaastek91 Zobacz post
    jaki smak masz tego nitroprgena? jadles juz? jezeli tak, to jak wrazenia?
    nie mam zbyt duzego doswiadczenia z odzywkami, bo diete zawsze dobra mialem (az za dobra ostatnio) wiec moge napisac tylko tyle: smak wanilia, rozpuszczalnosc dosyc slaba (70%bialka), ekonomicznie srednio 120zl za 1,8kg proszku, ale ogolnie oceniam pozytywnie ;)
    mysle, ze kupie jeszcze jedna, ale o innym smaku.
    pozdrawiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #6
    Doradca Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class5000 punktów doświadczenia
    Avatar ciaastek91
    Dołączył
    10-03-07
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2,034
    SOG
    53
    Otrzymał : 253 SOGi w 201 postach

    Domyślnie

    no jest oprocz wanilii tylko czekolada z tego co wiem. wlasnie szamam ostatnio czekolade i chwale sobie ;p
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #7
    Doświadczony Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar adonis18
    Dołączył
    06-11-08
    Skąd
    raczej duże
    Wiek
    34
    Postów
    1,123
    SOG
    549
    Otrzymał : 270 SOGi w 162 postach

    Domyślnie

    siema
    sog 4 U !!
    troche harcorowy ten twój plan ziomuś ;)

    marcinek ma racje. napisz dokładnie jakie ćwiczenia robisz i ile powtórzeń bo nie bardzo kminie oco kaman
    i oco biega z tymi minicyklami bo widze że narazie to jedziesz aeroby i split na siłce+pływanie

    powodzenia
    elo
    mess with the best die like the rest...
    hans1237:"jako modowi nie wypada mi sie bawić w te śmieszne pyskówki ale radze ci nie obrazać ludzi, jeszcze raz i nagrodze cie odpowiednio,i to jest moje ostatnie słowo w twoim temacie" - RISPEKT!!!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #8
    Bywalec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowanyStworzenie albumu zdjęć5000 punktów doświadczenia
    Avatar pan.wiesiu
    Dołączył
    24-09-08
    Skąd
    gdzies w EU
    Postów
    572
    SOG
    516
    Otrzymał : 269 SOGi w 174 postach

    Domyślnie

    witam. relacja z piatego dnia redukcji
    pt 5 gr - silownia - rozgrzewka 250kal na wioslarzu i 300 na rowerku.
    cw na sile:
    plecy (podciaganie szeroko*5-12,10,10,9,7, wasko*3-12,12,10, wioslowanie sztanga*4-10,9,8,6, MC*5-12,8,8,6,4),
    kaptury (hantle*4-16,12,12,10, sztanga*3-10,8,6 z przytrzymaniem),
    biceps (sztanga lamana*4-10,8,7,5, hantle mlotkowo*4-12,10,8,6, hatel na kolanie*3-10,7,5)
    i brzuszki tradycyjnie 3 serie (w ostatniej niecale 30 zrobilem, ale i tak jestem zadowolony, bo jak na takiego grubasa to i tak dobrze).
    15min. przebranie sie na basen, bialeczko, banany. ok 10 min. jacuzzi i 20min. sauny z 2 przerwami na zimny prysznic (dzisiaj wysiedzialem bez problemu-niska temp. byla ok. 80stopni)
    na koniec basen, jak poprzednio: 40 basenow raz zabka, raz kraulem.
    uwagi: jestem jeszcze na etapie dobierania ciezaru wiec czasem wychodzi za duza ilisc powtorzen, ale czuje ze jestem na dobrej drodze
    do podciagania sie nie dodaje na razie obciazenia. poz zrobieniu bicepsa mialem taka pompe, ze ciezko mi bylo zdjac koszulke ;)
    plywalem bardzo spokojnie

    marcinek - mam nadzieje, ze taki rozpis cie usatysfakcjonuje. za okolo 2 tygodnie w relacji bede dodawal wage obciazen, ktorych uzywam.

    ciaastek - ciesze sie, ze ci smakuje. tez kupie ta czekoladowa

    adonis - plan jest harcorowy, bo taki wlasnie ma byc ;) minicykle sa 2. 1 ciezki - na sile, a 2 oddzielony 2ma dniami aerobow - lekki z duza iloscia powtorzen. postaram sie go robic na urzadzeniach zaczynajac od 20 powtorzen, ale nie wiem jak wyjdzie. poczekamy zobaczymy

    pozdrawiam i dziekuje za uwagi:
    wiesiek
    Ostatnio edytowane przez pan.wiesiu ; 05-12-08 o 13:56
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. Użytkownik pan.wiesiu otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Voice666 (05-12-08)

  11. #9
    Doradca Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class5000 punktów doświadczenia
    Avatar ciaastek91
    Dołączył
    10-03-07
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2,034
    SOG
    53
    Otrzymał : 253 SOGi w 201 postach

    Domyślnie

    arus1991, a przeczytales w ogole jego pierwszy post? nawet nie mowie caly, bo to jest na poczatku.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  12. #10
    Bywalec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowanyStworzenie albumu zdjęć5000 punktów doświadczenia
    Avatar pan.wiesiu
    Dołączył
    24-09-08
    Skąd
    gdzies w EU
    Postów
    572
    SOG
    516
    Otrzymał : 269 SOGi w 174 postach

    Domyślnie

    spokojnie panowie.
    wiem, ze zima to najlepsza pora na masoweczke, ale ja juz teraz musze cos z tym zrobic (mam na mysli jakies 10kg tluszczu). nie zalozylem jakichs konkretnych osiagniec np. 8,7kg, bo ile mi sie uda zrzucic, tyle bedzie dobrze. z reszta waga nigdy nie jest do konca dobrym wyznacznikiem postepu, dla mnie najbardziej liczy sie wyglad i samopoczucie.
    byc moze w drugiej polowie lutego zaczne jakis cykl silowo-masowy, ale rownie dobrze moze byc kolejna redukcja. czas pokaze :)
    pozdrawiam;
    wiesiek
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •