Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Tłuszcz na Klatce Piersiowej

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Vortex
    Dołączył
    30-11-08
    Postów
    50
    SOG
    63
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Tłuszcz na Klatce Piersiowej

    Witam, mam problem, otóż na klatce mam tłuszcz, który wygląda jak...`cycki` :(, i jest go na tyle dużo ze nie czuje się komfortowo, jak to zgubić?, aeroby, dieta redukcyjna?.

    Mam 185cm wzrostu, 95kg wagi...

    pomocy!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Doradca Osiągnięcia:
    WeteranStworzenie albumu zdjęćTrzech znajomych10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Wiki
    Dołączył
    16-08-07
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    32
    Postów
    2,429
    SOG
    134
    Otrzymał : 385 SOGi w 257 postach

    Domyślnie

    Sądze ze nigdy nie cwiczyles na silowni i nie masz za duzo miesni, ale za to masz sporą nadwage.

    To normalne, niektórym tluszcz osadza sie na nogach, niktorym na brzuchu, a niektorym na klatce...

    To moze byc zwykly tluszcz. Jezeli masz predyspozycje do tycia tylko w cyckach, to znaczy ze to moze byc lipomastia albo ginekomastia.

    Lipomastie mozna usunac dietą, jak masz ginekomastie trzeba stosowac najrozniejsze kremy i masowac, a jezeli to nie pomaga to zostaje pojsc pod skalpel.

    Lipomastia to jest zgromadzanie sie tluszczu w postaci dosyc "rzadkiej" pod skora na klatce piersiowej.
    Ginekomastia to takze jest zgromadzanie sie tluszczu na klatce piersiowej, tyle ze pod skora tworza sie zbite grudki (gruczoł sutkowy obrasta tluszczem). Robi sie taka zbitka z tluszczu... Mozna wyczuc ja palcami.

    A wiec... napewno pomogą tobie areoby i dieta z ujemnym bilansem kalorycznym. Mozesz pozniej przejsc na tryb low carb, albo zastosowac diete CKD. Co do areobow: bieganie, brzuszki, basen, rower, skakanka i rozciaganie, to jedne z najskuteczniejszych:).

    Dobrze by było zebys wkleil zdjecie, to powiem ci czy to jest ta choroba ktora opisalem wczesniej, czy po prostu jestes gruby:).
    Zeby ocenic czy to lipo czy ginekomastia, musisz sam zbadac czy masz grudki czy nie...

    Możesz takze przejsc sie do diabetyka...
    Pozdrawiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Vortex
    Dołączył
    30-11-08
    Postów
    50
    SOG
    63
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Sądze ze nigdy nie cwiczyles na silowni i nie masz za duzo miesni, ale za to masz sporą nadwage.
    Ćwiczę, i to od ok 2lat, z tym że to takie wyjścia z kolesiami 1-3* w tygodniu, do tego diety nie stosuje, staram się mało jeść, ale jakoś specjalnie nie zwracam na to uwagi.

    Jak napnę mięśnia na klatce to czuć go, ale też czuć warstwę tłuszczu ;/;/;/

    To moze byc zwykly tluszcz. Jezeli masz predyspozycje do tycia tylko w cyckach, to znaczy ze to moze byc lipomastia albo ginekomastia.
    No niestety na brzuchu też mam galarete, ale nogi za to prawie w ogóle, jedynie na udach, ale to niezbyt dużo.

    Zdjęcie postaram się jeszcze dzisiaj wkleić.

    Pozdrawiam.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Doradca Osiągnięcia:
    WeteranStworzenie albumu zdjęćTrzech znajomych10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Wiki
    Dołączył
    16-08-07
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    32
    Postów
    2,429
    SOG
    134
    Otrzymał : 385 SOGi w 257 postach

    Domyślnie

    To masz to samo co ja (tez mialem tluszcz tylko na brzuchu i cyckach:D). Mi udało sie juz wszystko zbic do czystego miesnia. Od stycznia zaczynam cykl na mase. Ważyłem 92kg, a teraz 76kg, przy wzroscie 172-175cm.

    Wklej fotki, ile masz lat, jesli mozna zapytac?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Vortex
    Dołączył
    30-11-08
    Postów
    50
    SOG
    63
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    17 mam..., heh pocieszające że komuś udało się spalić to świństwo :D, a można wiedzieć co trenowałeś?, aerobik?, i przede wszystkim ile ćwiczyłeś.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Doradca Osiągnięcia:
    WeteranStworzenie albumu zdjęćTrzech znajomych10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Wiki
    Dołączył
    16-08-07
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    32
    Postów
    2,429
    SOG
    134
    Otrzymał : 385 SOGi w 257 postach

    Domyślnie

    Najpierw nic nie robilem, tylko chodzilem na silownie i trzymalem diete z ujemnym bilansem kalorycznym. Potem juz waga nie chciala schodzic sama z siebie, wiec zaczalem biegac(co 2 dzien) + siłownia. Potem zapodałem l-karnityne i thermospeeda, wszystko zlazło do samych miesni :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany10000 punktów doświadczenia
    Avatar Voice666
    Dołączył
    20-10-08
    Skąd
    Ja Cię znam??
    Postów
    2,606
    SOG
    745
    Otrzymał : 677 SOGi w 361 postach

    Domyślnie

    Uciąć węgle i redukcja, a potem sensowna dieta.
    Check this out motherbrotha ;)
    http://www.e-gym.pl/forumdisplay.php?38-Testy-od%BFywek
    Dirty mass project
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #8
    Doradca Osiągnięcia:
    WeteranStworzenie albumu zdjęćTrzech znajomych10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Wiki
    Dołączył
    16-08-07
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    32
    Postów
    2,429
    SOG
    134
    Otrzymał : 385 SOGi w 257 postach

    Domyślnie

    No i gdzie te fotki co mialy byc? :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •