Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Prosze o ocene mojej diety...

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar mexk
    Dołączył
    25-02-08
    Skąd
    Elblag
    Wiek
    37
    Postów
    94
    SOG
    17
    Otrzymał : 17 SOGi w 8 postach

    Domyślnie Prosze o ocene mojej diety...

    Witam!!!
    Moja waga to 80 kg mialem 6 miesiecy przerwy w treningu i od 2 tyg powrocilem do cwiczen a tak ogolnie to okolo 3 lat cwicze ale tez mialem przerwy ;/ moim celem jest nabranie masy....
    wybralem sobie taka diete i prosze o jej ocene.
    1 posilek
    100 g platkow owsianych
    50 g orzechow wloskich
    50 g rodzynek
    350 ml jogurtu
    1 banan

    2 tab aminokwasow i tabletka vitamin ( aminokwasy biore z posilkiem bo mam zgage ja biore inaczej ;/ )

    2 posilek
    100 g chleba pelnoziarnistego
    okolo 100 g kurczaka gotowanego (czasami zamiaeniam to na szynke z serem albo taki mix kurczaka w majonezie z krukurydza)
    2 plasterki pomidora
    1 banan
    2 tab aminokwasow

    3 posilek
    rissotto z kurczakiem lub jak nie mam czasu to lykne odrzywke weglowodanowo-bialkowa
    2 tab aminokwasow

    4 posilek
    to samo co w 2 posilku

    5 posilek
    serek wiejski 150g

    jezeli chodzi o czestosc jedzenia posilkow to staram sie tak co 3-4 godz ale to niezawsze mi wychodzi bo pracuje to jak nie moge np. jakiegos posilku zjesc to szybko wypijam odrzywke... ale zazwyczaj to jem...
    acha i po treningu to jem 125g ryzu i tak oklo 150 g piersi z kurczaka i dom tego jakas surowka albo ryz i 7 bilek jaj
    do tego jeszcze biore przed i po treningu iso energy i aminokwasy narazie...

    prosze o ocene tej diety i jakies propozycje co moglbym poprawic itp.

    Acha i wyliczylem ze tak okolo 4000 kcl powinienem na dzien sporzywac ale nie wiem czy tak jest bo czasami te produkty zastepuje innymi bo juz jestem przejedzony czasami to nie chce mi sie juz tego ciagle liczyc ;/
    pozdrawiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Doradca Osiągnięcia:
    WeteranStworzenie albumu zdjęćTrzech znajomych10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Wiki
    Dołączył
    16-08-07
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    32
    Postów
    2,429
    SOG
    134
    Otrzymał : 385 SOGi w 257 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał mexk Zobacz post
    Witam!!!
    Moja waga to 80 kg mialem 6 miesiecy przerwy w treningu i od 2 tyg powrocilem do cwiczen a tak ogolnie to okolo 3 lat cwicze ale tez mialem przerwy ;/ moim celem jest nabranie masy....
    wybralem sobie taka diete i prosze o jej ocene.
    1 posilek
    100 g platkow owsianych
    50 g orzechow wloskich
    50 g rodzynek
    350 ml jogurtu
    1 banan

    2 tab aminokwasow i tabletka vitamin ( aminokwasy biore z posilkiem bo mam zgage ja biore inaczej ;/ )

    2 posilek
    100 g chleba pelnoziarnistego
    okolo 100 g kurczaka gotowanego (czasami zamiaeniam to na szynke z serem albo taki mix kurczaka w majonezie z krukurydza)
    2 plasterki pomidora
    1 banan
    2 tab aminokwasow

    3 posilek
    rissotto z kurczakiem lub jak nie mam czasu to lykne odrzywke weglowodanowo-bialkowa
    2 tab aminokwasow

    4 posilek
    to samo co w 2 posilku

    5 posilek
    serek wiejski 150g

    jezeli chodzi o czestosc jedzenia posilkow to staram sie tak co 3-4 godz ale to niezawsze mi wychodzi bo pracuje to jak nie moge np. jakiegos posilku zjesc to szybko wypijam odrzywke... ale zazwyczaj to jem...
    acha i po treningu to jem 125g ryzu i tak oklo 150 g piersi z kurczaka i dom tego jakas surowka albo ryz i 7 bilek jaj
    do tego jeszcze biore przed i po treningu iso energy i aminokwasy narazie...

    prosze o ocene tej diety i jakies propozycje co moglbym poprawic itp.

    Acha i wyliczylem ze tak okolo 4000 kcl powinienem na dzien sporzywac ale nie wiem czy tak jest bo czasami te produkty zastepuje innymi bo juz jestem przejedzony czasami to nie chce mi sie juz tego ciagle liczyc ;/
    pozdrawiam



    Wszystko raczej ok, tylko ze ten serek wiejski dałbym jeszcze na sniadanie a na kolacje troche twarozku
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. Użytkownik Wiki otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    mexk (28-11-08)

  4. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar mexk
    Dołączył
    25-02-08
    Skąd
    Elblag
    Wiek
    37
    Postów
    94
    SOG
    17
    Otrzymał : 17 SOGi w 8 postach

    Domyślnie

    Ok Dzieki.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •