Strona 44 z 44 PierwszyPierwszy ... 34424344
Poka¿ wyniki od 431 do 435 z 435

Temat: Bra³e¶ jakie¶ suple ??? Pochwal siê!!!

  1. #431
    Sezonowiec Avatar JanDys
    Do³±czy³
    11-08-17
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    Bra³em ostatnio kreatyne mono i by³y mocne efekty :)
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  2. #432
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    1 rok zarejestrowanyTagger Second Class1000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar fit_Anetka
    Do³±czy³
    09-12-16
    Postów
    20
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ Symu Zobacz post
    Panowie ( i panie) wiemy wszysycy ¿e suple zmieniaja siê jak w kalejdoskopie. Jedna partia jast super a druga ju¿ do niczego.

    Chcia³bym ¿eby tu wszyscy wpisywali swoje odczucia co do supli ( zupe³nie subiektywne) ktore w³a¶nie bior±, skonczyli braæ. Wszystkie suple wchodz± w gre staki, kretyny (nawet najzwyklejsze mono), bia³ka, aminki, gainery.....wszystko. Interesuje nas tu ka¿dy aspekt supla od dzia³ania po smak, roszpuszcalno¶æ, a nawet opakowanie jak czym¶ zaciekawi.

    Kupile¶ bi³ko firmy xxx i smakowa³o beznadziejnie??? Pisz tu o tym.

    Jaki jest tego cel?? Pozwoli nam to wycedziæ ciekawostki na rynku, produkty warte uwagi, najtansze, najlepsze, byæ na czasie, nie kupowaæ supli które nagle sta³y siê do kitu a w archiwum tego nie znajdziemy.

    Czemu intersuj± mnie nawet produkty typu mono???? Pewnie niektórzy zauwa¿yli, ¿e 2 krety mono mog± dzia³aæ zupe³nie innaczej - jedna powoduje ból brzucha inna nie itp... interesuje nas WSZYSTKO

    Prosze modów dzia³u o nie ucinanie ¿adnej dyskusji ( bo na to tu czekam).

    POzdrawiam mam nadziejê, ¿e pomys³ siê przyjmie jak nie to trudno.
    Ja æwiczê i staram siê trzymaæ diety, która ma mi pomóc straciæ zbêdne kilogramy. Czu³am siê ogólnie dobrze, ale wiadomo jak to jest efekty zaczê³y byæ niewystarczaj±ce. Najpierw mia³am mieszane uczucia je¶li chodzi o spalacze t³uszczu i stara³am siê omijaæ ten temat. No ale po rozmowie z paroma osobami uzna³am, ¿e nie ma co byc takim sceptycznym. Osobi¶cie u¿ywam tego

    http://www.domzdrowia.pl/berrator-spalacz-tluszczu

    i jestem bardzo zadowolona. U¿ywali¶cie tego kiedy¶? Tez mieli¶cie widoczne efekty?
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  3. #433
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    Tagger First Class3 miesi±ce zarejestrowany1000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar BodyThatMakeMe
    Do³±czy³
    25-10-17
    Postów
    30
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    A ja pochwalê siê nie do koñca suplem a ¿ywno¶ci± funkcjonalna :) Mowa o Protein Muffin (Scitec). Wypróbowa³em porcjê przed ¶wiêtami, aby móc w miarê ³agodnie i dobrze cheat'owaæ :) smak pomarañczowo-ciemnej czekolady. Porcj± z wod± (90 gram + 75ml) i do piekarnika na 15 minut. £adnie rosn±, porcja starcza na 3 mufinki. Smaczne, czuæ pomarañczê i na cheata bardzo dobrze sie nadaj±, bo maj± sporo bia³ka i wêgle jakie s± u¿yte to w wiêkszo¶ci poliole. Polecam ³akomczuchom ;D
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  4. #434
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class500 punktów do¶wiadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar MarcinPe
    Do³±czy³
    21-12-17
    Postów
    8
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    Czy bra³ kto¶ z Was ¶rodki na podniesienie testosteronu? Mam problem z przybieraniem na masê i trafi³em na artyku³ o tym, jak [link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników]. Pisz± tam, miêdzy innymi o Testolanie. Czy to faktycznie tak skutecznie dzia³a?
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  5. #435
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    31 dni zarejestrowanyTagger Second Class
    Avatar rafiii123
    Do³±czy³
    02-03-18
    Postów
    11
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    Testosteron odpowiada za zwiêkszenie czystej masy miê¶niowej jak i za podniesienie libido itd. niektórzy twierdz± ¿e tabletki podnosz±ce testosteron to eliksir m³odo¶ci :)
    Ja czyta³em ca³kiem co¶ innego wiêc mo¿esz tutaj te¿ poczytaæ o [link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników]. Jak chcesz siê pochwaliæ wiedz± to [link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników]:)
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •