Strona 44 z 44 PierwszyPierwszy ... 34424344
Pokaż wyniki od 431 do 435 z 435

Temat: Brałeś jakieś suple ??? Pochwal się!!!

  1. #431
    Sezonowiec Avatar JanDys
    Dołączył
    11-08-17
    Postów
    6
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Brałem ostatnio kreatyne mono i były mocne efekty :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #432
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowanyTagger Second Class1000 punktów doświadczenia
    Avatar fit_Anetka
    Dołączył
    09-12-16
    Postów
    20
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Symu Zobacz post
    Panowie ( i panie) wiemy wszysycy że suple zmieniaja się jak w kalejdoskopie. Jedna partia jast super a druga już do niczego.

    Chciałbym żeby tu wszyscy wpisywali swoje odczucia co do supli ( zupełnie subiektywne) ktore właśnie biorą, skonczyli brać. Wszystkie suple wchodzą w gre staki, kretyny (nawet najzwyklejsze mono), białka, aminki, gainery.....wszystko. Interesuje nas tu każdy aspekt supla od działania po smak, roszpuszcalność, a nawet opakowanie jak czymś zaciekawi.

    Kupileś biłko firmy xxx i smakowało beznadziejnie??? Pisz tu o tym.

    Jaki jest tego cel?? Pozwoli nam to wycedzić ciekawostki na rynku, produkty warte uwagi, najtansze, najlepsze, być na czasie, nie kupować supli które nagle stały się do kitu a w archiwum tego nie znajdziemy.

    Czemu intersują mnie nawet produkty typu mono???? Pewnie niektórzy zauważyli, że 2 krety mono mogą działać zupełnie innaczej - jedna powoduje ból brzucha inna nie itp... interesuje nas WSZYSTKO

    Prosze modów działu o nie ucinanie żadnej dyskusji ( bo na to tu czekam).

    POzdrawiam mam nadzieję, że pomysł się przyjmie jak nie to trudno.
    Ja ćwiczę i staram się trzymać diety, która ma mi pomóc stracić zbędne kilogramy. Czułam się ogólnie dobrze, ale wiadomo jak to jest efekty zaczęły być niewystarczające. Najpierw miałam mieszane uczucia jeśli chodzi o spalacze tłuszczu i starałam się omijać ten temat. No ale po rozmowie z paroma osobami uznałam, że nie ma co byc takim sceptycznym. Osobiście używam tego

    http://www.domzdrowia.pl/berrator-spalacz-tluszczu

    i jestem bardzo zadowolona. Używaliście tego kiedyś? Tez mieliście widoczne efekty?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #433
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger First Class3 miesiące zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar BodyThatMakeMe
    Dołączył
    25-10-17
    Postów
    30
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    A ja pochwalę się nie do końca suplem a żywnością funkcjonalna :) Mowa o Protein Muffin (Scitec). Wypróbowałem porcję przed świętami, aby móc w miarę łagodnie i dobrze cheat'ować :) smak pomarańczowo-ciemnej czekolady. Porcją z wodą (90 gram + 75ml) i do piekarnika na 15 minut. Ładnie rosną, porcja starcza na 3 mufinki. Smaczne, czuć pomarańczę i na cheata bardzo dobrze sie nadają, bo mają sporo białka i węgle jakie są użyte to w większości poliole. Polecam łakomczuchom ;D
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #434
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class500 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar MarcinPe
    Dołączył
    21-12-17
    Postów
    8
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Czy brał ktoś z Was środki na podniesienie testosteronu? Mam problem z przybieraniem na masę i trafiłem na artykuł o tym, jak [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Piszą tam, między innymi o Testolanie. Czy to faktycznie tak skutecznie działa?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #435
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    31 dni zarejestrowanyTagger Second Class
    Avatar rafiii123
    Dołączył
    02-03-18
    Postów
    11
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Testosteron odpowiada za zwiększenie czystej masy mięśniowej jak i za podniesienie libido itd. niektórzy twierdzą że tabletki podnoszące testosteron to eliksir młodości :)
    Ja czytałem całkiem coś innego więc możesz tutaj też poczytać o [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Jak chcesz się pochwalić wiedzą to [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •