Strona 44 z 44 PierwszyPierwszy ... 34424344
Poka wyniki od 431 do 435 z 435

Temat: Brae jakie suple ??? Pochwal si!!!

Sezonowiec Avatar JanDys
    Doczy
    11-08-17
    Postw
    6
    SOG
    0
    Otrzyma : 0 SOGi w 0 postach

Domylnie

Braem ostatnio kreatyne mono i byy mocne efekty :)
    Odpowied z Cytatem Odpowied z Cytatem Podziel si na Facebook

Sezonowiec Osignicia:
    1 rok zarejestrowanyTagger Second Class1000 punktw dowiadczenia
    Doczy
    09-12-16
    Postw
    20
    SOG
    0

Domylnie

Cytat Napisa Symu Zobacz post
    Panowie ( i panie) wiemy wszysycy e suple zmieniaja si jak w kalejdoskopie. Jedna partia jast super a druga ju do niczego.

Chciabym eby tu wszyscy wpisywali swoje odczucia co do supli ( zupenie subiektywne) ktore wanie bior, skonczyli bra. Wszystkie suple wchodz w gre staki, kretyny (nawet najzwyklejsze mono), biaka, aminki, gainery.....wszystko. Interesuje nas tu kady aspekt supla od dziaania po smak, roszpuszcalno, a nawet opakowanie jak czym zaciekawi.

Kupile biko firmy xxx i smakowao beznadziejnie??? Pisz tu o tym.

Jaki jest tego cel?? Pozwoli nam to wycedzi ciekawostki na rynku, produkty warte uwagi, najtansze, najlepsze, by na czasie, nie kupowa supli ktre nagle stay si do kitu a w archiwum tego nie znajdziemy.

Czemu intersuj mnie nawet produkty typu mono???? Pewnie niektrzy zauwayli, e 2 krety mono mog dziaa zupenie innaczej - jedna powoduje bl brzucha inna nie itp... interesuje nas WSZYSTKO

Prosze modw dziau o nie ucinanie adnej dyskusji ( bo na to tu czekam).

POzdrawiam mam nadziej, e pomys si przyjmie jak nie to trudno.
    Ja wicz i staram si trzyma diety, ktra ma mi pomc straci zbdne kilogramy. Czuam si oglnie dobrze, ale wiadomo jak to jest efekty zaczy by niewystarczajce. Najpierw miaam mieszane uczucia jeli chodzi o spalacze tuszczu i staraam si omija ten temat. No ale po rozmowie z paroma osobami uznaam, e nie ma co byc takim sceptycznym. Osobicie uywam tego

http://www.domzdrowia.pl/berrator-spalacz-tluszczu

i jestem bardzo zadowolona. Uywalicie tego kiedy? Tez mielicie widoczne efekty?

Sezonowiec Osignicia:
    Tagger First Class3 miesice zarejestrowany500 punktw dowiadczenia
    Doczy
    25-10-17
    Postw
    27
    SOG
    0

Domylnie

A ja pochwal si nie do koca suplem a ywnoci funkcjonalna :) Mowa o Protein Muffin (Scitec). Wyprbowaem porcj przed witami, aby mc w miar agodnie i dobrze cheat'owa :) smak pomaraczowo-ciemnej czekolady. Porcj z wod (90 gram + 75ml) i do piekarnika na 15 minut. adnie rosn, porcja starcza na 3 mufinki. Smaczne, czu pomaracz i na cheata bardzo dobrze sie nadaj, bo maj sporo biaka i wgle jakie s uyte to w wikszoci poliole. Polecam akomczuchom ;D

Sezonowiec Osignicia:
    Tagger Second Class100 punktw dowiadczenia3 miesice zarejestrowany
    Doczy
    21-12-17
    Postw
    6
    SOG
    0

Domylnie

Czy bra kto z Was rodki na podniesienie testosteronu? Mam problem z przybieraniem na mas i trafiem na artyku o tym, jak [link widoczny dla zalogowanych Uytkownikw]. Pisz tam, midzy innymi o Testolanie. Czy to faktycznie tak skutecznie dziaa?

Sezonowiec Osignicia:
    31 dni zarejestrowanyTagger Second Class
    Doczy
    02-03-18
    Postw
    11
    SOG
    0

Domylnie

Testosteron odpowiada za zwikszenie czystej masy miniowej jak i za podniesienie libido itd. niektrzy twierdz e tabletki podnoszce testosteron to eliksir modoci :)
    Ja czytaem cakiem co innego wic moesz tutaj te poczyta o [link widoczny dla zalogowanych Uytkownikw]. Jak chcesz si pochwali wiedz to [link widoczny dla zalogowanych Uytkownikw]:)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •