Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: panowanie nad soba-nerwy:)

  1. #1
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class1000 punktów doświadczenia
    Avatar 47
    Dołączył
    18-11-07
    Wiek
    32
    Postów
    769
    SOG
    113
    Otrzymał : 66 SOGi w 51 postach

    Domyślnie panowanie nad soba-nerwy:)

    witam otoz mam taki problem. z natury jestem troche wybuchowy i nerwowy :) wielu nauczycieli z mety mowi jak widzi moje zachowanie przez pewien okres czasu ze mam adhd... to mnie wkurwia i przeszedlem sie z matka to psychologa aby to stwierdzila - sam nie bylem pewny czy nie mam! psycholog stwierdzila ze nie nie mam, mam tylko wysoki temperament jak to ujela - sa ludzie z niskim i wysokim...
    przechodze do rzeczy:
    mam problem z zachowaniem sie w szkole na lekcjach - nie jestem wcale agresywny nie wyzywam nikogo raczej nie bije ani nic po prostu czasami sie zapominam hamowac i jak mam nerwowy dzien to po prostu wygaduje czasami glupoty albo dogaduje nauczycielom :( wkurza mnie to potem nauczyciele sobie mysla pewnie w duszy co za debil itd. :( przykre jest to staram sie panowac nad soba czasami mi to wychodzi ale np. nerwy puszczaja na pozniejszych godzinach w szkole. w domu wcale nie mam, mysle ze po prostu szkola na mnie zle wplywa jeszcze czasami cos mi nie wyjdzie jakas pala itd. i kolejny bodziec.
    radzicie sobie jakos z takim problemem/macie taki problem?
    myslicie ze Persen by pomogl chodz troche(wiecej raczej zalezy ode mnie samego ale moze by chodz troche pomogl)
    i czy Persen szkodzi jesli cwicze na silowni na mase?? :>
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    mnie od jakiegos czasu wszystko wkurwia ;/ ale potrafie sie opanowac i ide po szkole na worekk i napierdalam póki sie nie rozładuje
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class1000 punktów doświadczenia
    Avatar 47
    Dołączył
    18-11-07
    Wiek
    32
    Postów
    769
    SOG
    113
    Otrzymał : 66 SOGi w 51 postach

    Domyślnie

    no mnie tez moze okres dorastania nie wiem no ale ja wlasnie ie wytrzymuje az do treningu :((
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Bywalec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowanyTagger Second Class1000 punktów doświadczenia
    Avatar Blackphoenix
    Dołączył
    17-06-08
    Skąd
    3miasto
    Wiek
    34
    Postów
    590
    SOG
    52
    Otrzymał : 97 SOGi w 55 postach

    Domyślnie

    myślę że powinieneś się po prostu opanować... unikać bodźców które wzbudzają w tobie agresje, chociażby się nauczyć by nie dostać kolejnej pały :P
    Ale zakładając że rzeczywiście łatwo Cie wyprowadzić z równowagi to kup sobie ten Persen z tym że to musi być Persen Forte , bo zwyczajny będzie cie zamulać :D
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. Użytkownik Blackphoenix otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    adonis18 (14-11-08)

  6. #5
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar hans87
    Dołączył
    04-07-07
    Skąd
    Poznań
    Postów
    1,232
    SOG
    198
    Otrzymał : 90 SOGi w 84 postach

    Domyślnie

    wiem ze ciezko czasami sie opanować... ale jak jakis nauczyciel cie wkurzy to powiedz mu cos asertywnie kulturalnie tak jak to robią prawdziwi faceci i pozniej siedz juz spokojnie na lekcji. uwierz mi ze te kilka Twoich słów bardziej do niego trafi niz bys mu jechal przez godzine chamskimi tekstami:) pozdro
    Ćwiczenie na siłowni to nie tylko uzyskiwanie muskulatury... to też zmiana podejścia do różnych spraw.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. Użytkownik hans87 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    adonis18 (14-11-08)

  8. #6
    Doświadczony Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar adonis18
    Dołączył
    06-11-08
    Skąd
    raczej duże
    Wiek
    34
    Postów
    1,123
    SOG
    549
    Otrzymał : 270 SOGi w 162 postach

    Domyślnie

    siema
    pamietaj ziomuś kultura przede wszystkim. nauczyciele to też ludzie też moga mieć problemy jakieś. zawsze są też jacyś pier**** frustraci jak w psiarni przeważnie ale z każdym można się dogadać tylko jak na lekcjach pyskujesz albo kur*** rzucasz z to nie ma szans. weź takiego po lekcji, powiedz mu to co tutaj tylko bez kozaczenia. oni czują się zaje***** kiedy ktoś chce żeby mu pomogli. na bank coś to da taka nawijka.
    elo
    mess with the best die like the rest...
    hans1237:"jako modowi nie wypada mi sie bawić w te śmieszne pyskówki ale radze ci nie obrazać ludzi, jeszcze raz i nagrodze cie odpowiednio,i to jest moje ostatnie słowo w twoim temacie" - RISPEKT!!!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •