Poka¿ wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Problem-jak mo¿ecie co¶ pomó¿cie...

  1. #1
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar kaszana
    Do³±czy³
    08-11-08
    Postów
    3
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 1 SOGa w 1 po¶cie

    Domy¶lnie Problem-jak mo¿ecie co¶ pomó¿cie...

    Okey mój pierwszy post a wiêc siema wszystkim.
    Odrazu mówiê ¿e ten temat nie jest jakim¶ g³upim ¿artem i proszê o kulturalne i sensowne wypowiedzi...

    Mam 17 lat na si³ownie chodzi³em z pó³tora miesi±ca (krótka przerwa)...
    Oczywi¶cie jest w pe³ni dobrzy wyposa¿ona ale nie ma instruktora...
    Pomy¶la³em tak: a po **uj mi instruktor podpatrze na jaki¶ pakerów i bêdê robi³ tak jak oni lub niektóre æwiczenia to sam siê domy¶lê jak robiæ..
    Okey wszystko piêknie cacy po 3 treningach wiedzia³em co i jak trza robiæ (tu dziêki pomocy pakerów którzy zupe³nie za darmo powiedzieli co i jak nale¿y robiæ po ile seri o powtórzeñ)...Mam charakter cz³owieka który jak chce co¶ osi±gn±æ to robi to nie zwa¿aj±c na skutki. Wiêc zawsze stara³em wychodziæ zmêczony chodzi³em 3 razy w tygodniu na pakernie. I tu przejde do sedna...
    Robi±c æwiczenie na triceps (ci±gniesz dra¿ek w dó³ nogi sztywo zaparte same rêce) czu³em ból (tu nie brechtaæ siê ) w cz³onku. No ale dobra nie bola³o tak mocno zrobi³em ile¶ seri i koniec. Jednak poszed³em po rozum do g³owy i na nastêpnym treningu robi³em z mniejszym ciê¿arem prawie nic ju¿ nie czuj±c. Ale mam taki problem ¿e po jakim¶ czasie zaczo³em lataæ do toalety zbyt czêsto. Chodzi³em na si³owniê i do szko³y z t± dolegliwo¶ci± (dalej robi±c te æwiczenie na triceps) bo by³a zno¶na. Ale stopniowo robi³a siê coraz mniej ¿e w koñcu przesta³em na kilka dni i poszed³em do lekarza.
    Lekarz wys³a³ mnie na badanie moczu i usg nerek. Wszystkie wyniki dobre.
    Nie mam ¿adnych innych dolegliwo¶ci typowych dla choroby uk³adu moczowego jakiego¶ pieczenia .itp My¶lê ¿e mog³em se co¶ zrobiæ np. nadwyrê¿yæ jaki¶ miêsieñ uk³. moczowego co odpowiada ¿e tak do kibla latam (jakie¶ 1-1.5 godziny jak wypije du¿y kubek cherbaty to co 15min ak z 3 razy). I st±d moje pytanie czy wogóle to jest mo¿liwe? Mo¿e kto¶ zna podobny przypadek(te¿ ¿adnych objawów tylko czêste latanie do toalety(co jest ju¿ mocno wkurzaj±ce))...

    aha ps i nie piszcie id¼ z tym do urologa bo jak bêdê mia³ skierowanie to napewno pójdê pytam siê bo jedynie takie logiczne wyt³umacznie znalaz³em które jest powi±zane z kulturystyk±...
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  2. U¿ytkownik kaszana otrzyma³ za ten post SOGi od u¿ytownika(-ów):

    pan.wiesiu (08-11-08)

  3. #2
    Bywalec Osi±gniêcia:
    1 rok zarejestrowanyStworzenie albumu zdjêæ5000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar pan.wiesiu
    Do³±czy³
    24-09-08
    Sk±d
    gdzies w EU
    Postów
    572
    SOG
    516
    Otrzyma³ : 269 SOGi w 174 postach

    Domy¶lnie

    ciekawe... przyznam, ze jest to 1wsze pytanie na tym forum, ktore dalo mi sporo do myslenia ;)

    odkopalem moj stary, radziecki jeszcze atlas anatomii i z budowy podbrzusza wynika, ze przy napieciu misni brzucha (na pewno gdy miales za duzy ciezar to sie wyginales i zapierales) nie powinny one uciskac na pecherz moczowy, a przynajmniej nie az tak bardzo zebys biegal co kilkanascie min. do toalety. co prawda mocz w pecherzu zbiera sie caly czas, ale musialbys byc na prawde dziwnie zbudowany albo ciezko chory (na dur brzuszny) zeby bylo to spowodowane wlasnie tym.

    koniecznie przyjacielu do tego urologa idz, niech cie porzadnie przebada i wysle na badania jakiekolwiek sie da ;)

    naprawde ciekawy przypadek - jesli sie wyjasni napisz prosze oco chodzilo (tu albo na priva)

    pozdrawiam;
    wiesiek
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  4. #3
    Bywalec Osi±gniêcia:
    1 rok zarejestrowanyTagger Second Class1000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Blackphoenix
    Do³±czy³
    17-06-08
    Sk±d
    3miasto
    Wiek
    34
    Postów
    590
    SOG
    52
    Otrzyma³ : 97 SOGi w 55 postach

    Domy¶lnie

    strzelam ¿e gdzie¶ co¶ uciska na nerw odpowiedzialny za czucie w uk³. moczowo-p³ciowym :]
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  5. #4
    Ekspert Osi±gniêcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany10000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Voice666
    Do³±czy³
    20-10-08
    Sk±d
    Ja Ciê znam??
    Postów
    2,606
    SOG
    745
    Otrzyma³ : 677 SOGi w 361 postach

    Domy¶lnie

    Mam podobnie, ¿e po si³owni sikam przez parê godzin jak szalony, ale my¶lê, ¿e jest to bardziej spowodowane ilo¶ci± wody jak± wypijam podczas samego treningu.
    Check this out motherbrotha ;)
    http://www.e-gym.pl/forumdisplay.php?38-Testy-od%BFywek
    Dirty mass project
    [link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników]
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  6. #5
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar kaszana
    Do³±czy³
    08-11-08
    Postów
    3
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 1 SOGa w 1 po¶cie

    Domy¶lnie

    Mam podobnie, ¿e po si³owni sikam przez parê godzin jak szalony, ale my¶lê, ¿e jest to bardziej spowodowane ilo¶ci± wody jak± wypijam podczas samego treningu.
    Ale ja mam w³a¶nie ten problem ¿e ca³y dzieñ latam do toalety(je¶li siê czego¶ napije) i leje po trochê nawet jak na si³ownie nie chodzê (a spo¿ywam p³ynów tyle co zawsze)... W nocy akurat nie latam do kibla idê normalnie spaæ a jak siê budzê rano to mam pe³ny pêcherz(i z tego co my¶lê to jest chyba ok)
    Nie wiem mo¿liwe ¿e uszkodzi³em se jaki¶ miêsieñ lub nerw odpowiedzialny za ten uk³ad? Albo nadwyrê¿y³em...(my¶lê tak bo im wiêcej moczu w pêcherzu tym ciê¿ej wytrzymaæ a nie jest to ilo¶æ odpowiednia znaczy taka jak powinna byæ aby siê chcia³o i¶æ do toalety normalnemu cz³owiekowi)
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  7. #6
    Bywalec Osi±gniêcia:
    1 rok zarejestrowanyTagger Second Class1000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Blackphoenix
    Do³±czy³
    17-06-08
    Sk±d
    3miasto
    Wiek
    34
    Postów
    590
    SOG
    52
    Otrzyma³ : 97 SOGi w 55 postach

    Domy¶lnie

    mo¿e przewia³e¶ sobie nerki ?
    Nie chodzi³e¶ czasem ostatnio cienko ubrany? By³e¶ nara¿ony na jakie¶ przeci±gi ?
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  8. #7
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar kaszana
    Do³±czy³
    08-11-08
    Postów
    3
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 1 SOGa w 1 po¶cie

    Domy¶lnie

    by³em nara¿ony na przeci±gi chodzi³em za cienko ubrany ale jak usg nerek wysz³o w porz±dku to jest to mo¿liwe? Mia³em lekkie przeziêbienie (38 stopni) dosta³em tabletki i minê³o a to latanie do kibla nie ; /
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  9. #8
    Ekspert Osi±gniêcia:
    Trzech znajomych1 rok zarejestrowany10000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Voice666
    Do³±czy³
    20-10-08
    Sk±d
    Ja Ciê znam??
    Postów
    2,606
    SOG
    745
    Otrzyma³ : 677 SOGi w 361 postach

    Domy¶lnie

    Spróbuj pare razy siê przetrzymaæ, niech ci siê pêcherz nape³ni³ do maksimum i dopiero leæ do kibla, mo¿e pomo¿e.
    Check this out motherbrotha ;)
    http://www.e-gym.pl/forumdisplay.php?38-Testy-od%BFywek
    Dirty mass project
    [link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników]
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •