Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Problem z brzuchem

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Manto
    Dołączył
    05-11-08
    Skąd
    Lubelskie
    Wiek
    37
    Postów
    24
    SOG
    4
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Problem z brzuchem

    Witam mam pewien problem dotyczacy mojego brzucha nie chodzi o jakis duzy nadmiar odlozonego tluszczu. Mam za to tak zwany bębenek nigdy nie mialem takiego problemu zawsze bylem chudy i chcialem przytyc teraz jednak od jakiegos roku (mam 21 lat) moj brzuch zaczol sie odznaczac ciezko mi przychodza glodowki moze dieta ale nie wiem czy dam rade sie zmusic tym bardziej ze zawsze moglem jesc dosc duzo i tak wszytsko spalilem na silowni badz uprawiajac inny sport moze jakies odzywki? kolega polecal bialko kiedys bralem kreatyne i hmb reszta sie zbytnio nie interesowalem co zrobic by moj brzuch nie wygladal jak balon ???? moze problem tez tkwi w malej ilosci ruchu na slilownie chodzilem kiedys dosc czesto teraz znow od jakiegos miesiaca czyli zaczynam...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Doświadczony Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar przemek_yo
    Dołączył
    29-08-08
    Skąd
    Wieś :)
    Postów
    861
    SOG
    61
    Otrzymał : 92 SOGi w 70 postach

    Domyślnie

    płaski brzuch chcesz miec, sposob odzywiania trzeba bedzie troche zmienic na pewno, bieganie, aeroby, i cwiczenia na dol i gore brzucha
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Doradca Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class5000 punktów doświadczenia
    Avatar ciaastek91
    Dołączył
    10-03-07
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2,034
    SOG
    53
    Otrzymał : 253 SOGi w 201 postach

    Domyślnie

    moze masz problemy z praca jelit. zwieksz spozycie blonnika. albo jedzac produkty w niego bogate, albo kup blonnik w suplemencie.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Manto
    Dołączył
    05-11-08
    Skąd
    Lubelskie
    Wiek
    37
    Postów
    24
    SOG
    4
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    fakt ze na studiach nie jestem tak aktywny jak kiedys brak czasu wf-u :) ale postaram sie biegac i basen od czasu do czasu co do błonnika to jak patrze na liste produktow w niego bogaty to nie owinienem miec z tym problemow ewentualnie sprobuje w suplemecie... (fakt ze zucilem palenie po ok 5 latach wiec pewnie mam tez wyostrzony apetyt ale nie pale ok 2 miesiecy a problemy z brzuchem pijawily sie juz z rok temu) a mozecie polecic jakas diete (moze zoladek mi sie troche zmniejszy :) bo jedzac mniej poprostu odczowam glod ) a co do tych odzywek jeszzce jakis pomysl co z tym bialkiem?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    białko ma byc uzupełnieniem diety a nie metodą na płaski brzuch, mozesz spróbowac l-karnityne moza tak brzucha nie bedzie powalac
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Bywalec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowanyStworzenie albumu zdjęć5000 punktów doświadczenia
    Avatar pan.wiesiu
    Dołączył
    24-09-08
    Skąd
    gdzies w EU
    Postów
    572
    SOG
    516
    Otrzymał : 269 SOGi w 174 postach

    Domyślnie

    he, he... to co zawsze przyjacielu - dieta i trening ;)

    sam w tej chwili walcze z brzuchem. efekty sa i to niezle - w 2,5 m-ca stracilem 10kg.
    dieta - wiadomo: jak najwecej bialka (jezeli mialbym mozliwosc to samo mieso, jajka i zielone bym jadl), jak najmniej golonki, fastfoodow, chleba, makaronu czy slodyczy (zastepuje owocami - tluszcz i dwucukry na rzecz cukrow prostych)
    trening: oprocz silowni (3*tyg) co 2gi dzien basen, sauna i jacuzzi)
    suplementy: l-karnityna do ssania olimpu

    jak nie masz mozliwosci plywania (moim zdaniem najlepsze cwiszenie na wszystko) to aerobowe cw musisz wykonywac i jakis absik na poczatek. chociaz.... jesli masz serce do cwiczenia brzucha - to katuj go ile wlezie ;)

    pozdrawiam i zycze powodzenia;
    wiesiek
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. Użytkownik pan.wiesiu otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    skajłoker (06-11-08)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •