Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Temat: Ból Barków:(

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar WWR
    Dołączył
    29-10-06
    Skąd
    Krakow
    Postów
    36
    SOG
    2
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Ból Barków:(

    Witam dawno mnie na forum nie bylo ale to nie znaczy ze sie obijałem:) nie wiem czy w dobrym miejscu daje post ale raczej tak a mianowicie chodzi o to ze ostatnio dosc intensywnie cwiczylem i mocno barki i od pewnego treningu barkow strasznie mnie bola rece(taki przeszywajacy bol barkow) najbardziej gdy cwicze bicepsa:/ i nie wiem co to jest jak cwicze klatke to raczej nie mam takiego bólu albo nawet jak cwicze znowu barki to jest mniejszy bol a jak wlasnie trzymam cos ciezszego w rece np przy wyciskaniu hanteleki to jest dosc silny bol i nie wiem co robic:( co to moze byc przecwiczenie?? ale tak to rece mnie nie bola wogole moze powieniem jakas odzywke kupic na regeneracje tych włukien czy cos niech mi ktos cos konkretnego napisze bede bardzo wdzieczny bo przeszkadza mi to bardzo w treningu:/
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar lukasz_g
    Dołączył
    28-01-07
    Postów
    31
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Juz na poczatku co napisales stwierdzam ze to wina zlego trenowania.
    Brak trozgrzewek stawow i meini a to podstawa przed urazami.

    Musisz sie teraz wykurowac, mozesz sparowac sie jakimis mascmi, wpirytusem az przejdzie i obnizyc intesywnosc treningow
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Znawca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar tom
    Dołączył
    09-01-07
    Wiek
    39
    Postów
    1,856
    SOG
    91
    Otrzymał : 245 SOGi w 149 postach

    Domyślnie

    a jak wyglada twoja rozgrzewka?teraz radze przerwac treningi choc na 2 tyg. i zobaczysz jak bedzie moze przejdzie...
    Powodzenia.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar WWR
    Dołączył
    29-10-06
    Skąd
    Krakow
    Postów
    36
    SOG
    2
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    no ale ja sie rozgrzewam zawsze takie podstawowe rzeczy cwicze skłony rozciagam sie rekami ruszam itd... kurcze no to niedobrze:( najbardziej czuje ten bol w prawym barku ale tak jak mowilem czuje go tylko przy wiekszych ciezarach i najsmiesznejsze jest to ze raczej nie az tak bardzo jak cwicze barki tylko przy bicepse najbardziej i tak samo jak cwiczylem klatke skosną w gore to w prawym barku mnie cos tak szczykało nieprzyjemnie bardzo:/ tak jakby kosc zachaczala o cos albo nie wiem no tak na chlopski rozum pisze bo nie wiem jak to okreslic:/

    a i wlasnie tak ogolnie mialem sie pytac od czego jest takie szczelanie w kosciach jakby bo wiem ze raczej wiele osob tak ma ale ja mam dosc tak duzo i tak mnie to drazni powoli ze co nie cwicze to zawsze czy w nogach czy barkach mi cos tam chrupie tak od czego to jest nie cwicze przeciez od tygodnia tylko juz z pol roku tak intensywniej a wczesniej tez cwiczylem w domu hantelkami itd..

    pozdrawiam:) i prosze o odpowiedz
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar lukasz_g
    Dołączył
    28-01-07
    Postów
    31
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    A ile trenujesz?

    Ja mialem to samo jak zaczolem trenowac i tez w prawym barku, ze nie potrafilem przy wiekszym obbicazeniu wycisnac sztangi taki bol byl.

    Trwalo to ok 4 meisiecy wkoncu samo przeszlo i nie pomagaly zadne masci itp

    To byla wina zbyt drastycznych treningow jak dla poczatkujacego
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar WWR
    Dołączył
    29-10-06
    Skąd
    Krakow
    Postów
    36
    SOG
    2
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    no wlasnie ja juz tak lepiej ze sie tak wyraze to ćwicze jakies pol roku ale ogolnie to w domu hantelkami i tak po domowemu to nawet ze 2 lata spokojnie i teraz mam zwale przez ten bol i nie wiem co robic trenini mam teraz nawet po 2 h nieraz i wlasnie barki mocno cwiczylem moze wystarczy poprostu ograniczyc trroche to ale ostatnio mialem male ofekty i chcialem cos z tym zrobic:(
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Dan
    Dołączył
    25-01-07
    Postów
    5
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    przy niektórych ćwiczeniach ręce są wykręcone w nie naturalny sposób ( np wyciskanie za głowy, podciąganie sztangi wzdłuż tułowia) jedno z więzadel jest wtedy bardzo mocno naciągnięte i ocieraja o nie dwie kości. dlatego bardzo ważna jest rozgrzewka. i nie ma co na początku przesadzać z obciążeniami przy tego typu ćwiczeniach. miałem tak samo i wiem że zmiana ćwiczeń pomaga, ale musisz się wykurować przede wszystkim. i coś dla mocnych stawów
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #8
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar WWR
    Dołączył
    29-10-06
    Skąd
    Krakow
    Postów
    36
    SOG
    2
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    cos dla mocnych stawow to co oznacza?? no wlasnie mam tydzien przerwy juz wydaje mi sie ze juz jest lepiej ale nie wiem co bedzie jak zaczne cwiczyc...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #9
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Dan
    Dołączył
    25-01-07
    Postów
    5
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    dla mocnych stawów czyli ZMA i podobne suplementy wzmacniające i przyśpieszające odnowe ścięgien i stawów. jak zaczniesz cwiczyc nie zapominaj o rozgrzewce.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #10
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar WWR
    Dołączył
    29-10-06
    Skąd
    Krakow
    Postów
    36
    SOG
    2
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    No witam zaczolem wczoraj cwiczyc pierwszy raz po tygodniowej przerwie i tak w sumie nie najgorzej sie czulem zobaczymy dzisiaj co bedzie przy bicepsie i tricepsie co do suplementow to cos kupie sobie takiego ale dalej jest cos z tym prawym barkiem nie wiem o co to chodzi ale strasznie to przeszkadza:/ powiem dokladnie jak to bylo: nigdy nie mialem wiekszych problemow z jakimis bolami jedyne jakie mialem to chyba zakwasy hehe:) a tak to nic chyba ze to przez to ze zwiekszylem troche juz obciazenie no ale przeciez trzeba robic postepy a ja nie mam duzych, wogole moja sytuacja wyglada tak ze jestem dosc "maly" ze sie tak wyraze mam 173 wzrostu i aktualnie 60 kg (a mialem jeszcze mniej) i ostatnio jak cwiczylem barki to zwiekszylem jak na swoje mozliwosci troche obciazenie i nic mnie nie bolalo a na drugi dzien przy robieniu skosnej w gore klatki pierwszy raz poczulem wlasnie taki bol jakby mi sie cos ocierało tam kosc albo cos nie wiem sam ale jest to bardzo nieprzyjemny bol:/ moze to byc spowodowane jakims zlym kontem na tej ławeczce??ale czemu tylko z prawym barkiem tak mam:/

    a chcialem jeszcze dodac ze ze wzgledu na swoja posture robie raczej trening masowy czyli mozliwie jak najwiekszym ciezarem a powturzen ok. 8 i wlasnie tu tez pytanie czy na moja skromna posture powinien byc jakis inny trening czy to nie ma znaczenia?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •