Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Temat: Troszke przytyc..

  1. #1
    Doświadczony Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar p_narozny
    Dołączył
    30-10-08
    Skąd
    Szkocja
    Postów
    944
    SOG
    106
    Otrzymał : 131 SOGi w 106 postach

    Domyślnie Troszke przytyc..

    Jestem nowym uzytkownikiem forum, wiec witam wszystkich pieknie:P

    Sprawa jest taka, cwicze juz sobie na silowni jakis czas, ponad rok (wczesniej trenowalem wiele sportow, wiec moj organizm jest przyzwyczajony do wysilku), wyniki nawet w porzadku, moj orgaznim szybko reaguje na cwiczenia fizyczne, wiec nigdy nie mialem problemow z rzezba, sila zas to dla mnie rzecz drugorzedna..

    Moj wzrost to 183cm, waga 88-90kg. Cwicze 3x w tygodniu (po treningu zawsze biegam, 5 min, oraz robie brzuszki), oraz raz w niedziele, tylko biegam + brzuch + co tam mi sie nawinie;)

    Nigdy nie siegalem po zadne odzywki itd itp.

    Jednak chcialbym przybrac troszke, troszke tzn 3-5kg. Jesli chodzi o diete to tak, stosuje takowa, na ile sie znam na tym. Duzo bialek, rybka po treningu, ograniczam slodycze, duzo owocow, nie jem fast foodow etc.

    I tak wbil mi sie do glowy pomysl zakupienia odzywki. Interesuje mnie jak juz pisalem wyzej ok 5kg beztluszczowej masy ciala. W takim wypadku rozumiem, ze powinienem zasiegnac po odzywke bialkowa?
    Znalazlem w necie takie cos: Nutrisport 90+ Protein - 2.5kg.
    Czy dla takiego efektu jaki ja oczekuje, taka odzywka wystarczy? Raczej nie chce Gainerow, gdyz wyczytalem, ze moze po nich isc troche w brzuch, a brzuch to dla mnie priorytet jesli chodzi o silownie.

    Jeszcze jedna wazna dla mnie sprawa, czy po takiej odzywce moze popsuc sie cera? Zawsze z tym walczylem, dosc dluzo za mlodu mialem tradzik a i teraz czasem cos tam sie pokaze. Czy jest ryzyko powiekszenia tej dolegliwosci gdy wezme taka na przyklad odzywke bialkowa?

    Pozdrawiam:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychStworzenie albumu zdjęćOverdriveTagger Second ClassWeteran
    Avatar Sosna91
    Dołączył
    09-10-08
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    4,190
    SOG
    873
    Otrzymał : 906 SOGi w 560 postach

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o cerę to teoretycznie nie powinno, sam też walczę z pryszczami i było ok ale po zjedzeniu 1kg Gainera737 na twarzy troszkę mi wyskoczyło ale szybko sie dośc uporałem gorzej jednak z plecami gdyż na plecach wyskoczyło mi ich dużo dużych na barkach, może tez od gryfu jak kładę na plecy ale nie mniej jednak przed Gainerem ich nie mialem, Kazdy organizm reaguje inaczej wiec ty może ich nie bedizesz mial ja mam cerę lubiacą niespodzianki wiec moze dlatego. Jesli chodzi o Gainera to mysle ze po zakupieniu 3kg powinnienes przytyc ok 2-4kg bo ja po 1kg przytylem 2kg.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Bywalec Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar polo
    Dołączył
    13-03-07
    Skąd
    CK
    Wiek
    34
    Postów
    699
    SOG
    47
    Otrzymał : 42 SOGi w 30 postach

    Domyślnie

    nie bierz 737 to najgorsze gówno. jesli chodzi o cene i jakoś to gain bolic
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Początkujący Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar hulk11
    Dołączył
    27-10-08
    Skąd
    Toruń
    Wiek
    33
    Postów
    192
    SOG
    21
    Otrzymał : 30 SOGi w 22 postach

    Domyślnie :)

    z tego co ja wiem.. po sobie i z teori troche.. moglbys walnac sobie jakis cykl.. masoweczke oczywiscie..ja mialem jeden cykl bardzo dobry na samym poczatku.. whey mass gain firmy hiteca.. carbo no i monochydrat kreatynki..i bardzo ladnie mi weszlo 3.5 kg.. polecilbym Ci wlasnie taki cykl..
    co do pryszczow itp to zalezy od organizmu.. kazdy reaguje inaczej.. ja naprzyklad nie mam z tym problemow..zero pryszczy itp:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. Użytkownik hulk11 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    noname123 (03-11-08)

  6. #5
    Doświadczony Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar p_narozny
    Dołączył
    30-10-08
    Skąd
    Szkocja
    Postów
    944
    SOG
    106
    Otrzymał : 131 SOGi w 106 postach

    Domyślnie

    dzieki za odp, ale nie jestem zainteresowany cyklami:) w ogole wyznaje zazsade zeby cwiczyc bez wspomagaczy, bo jestem zadowolony z efektow, sily itd, chce tylko kilka kg;) jesli chodzi o gainery to raczej nie sklaniam sie ku temu. czy zapodajac sobie sama odzywke wysokobialkowa (serwatka?:)) jako uzupelnienie diety (raczej rozsadnej) pozwoli mi przybrac kilka kg? no i jak wlasnie taka czysto bialkowa dieta dziala na cere? pozdrawiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #6
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar grzechu-82
    Dołączył
    11-06-08
    Skąd
    Wrocław
    Wiek
    41
    Postów
    227
    SOG
    4
    Otrzymał : 21 SOGi w 21 postach

    Domyślnie

    ja masz dietę w miarę ok to dokup sobie jakieś białko, a jeden cykl na krecie nic by nie zaszkodził jak wcześniej nie brałeś żadnych supli to przy dobrej diecie i po cyklu na mono złapiesz parę kg masy
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. Użytkownik grzechu-82 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    adonis18 (07-11-08)

  9. #7
    Doświadczony Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar p_narozny
    Dołączył
    30-10-08
    Skąd
    Szkocja
    Postów
    944
    SOG
    106
    Otrzymał : 131 SOGi w 106 postach

    Domyślnie

    Tzn co proponujesz? Najpierw kreatyne a potem bialko? Czy zamiast bialka kretynke? Mowie, jak zlapie 5kg to bedzie dobrze, dbam raczej o diete (PIWKO NIGDY NIE SZKODZI JEDNO:D) a moj organizm reaguje dobrze. A co z cera, jesli chodzi o kreatyne? Wiesz cos? Jak reaguje?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #8
    Doświadczony Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar p_narozny
    Dołączył
    30-10-08
    Skąd
    Szkocja
    Postów
    944
    SOG
    106
    Otrzymał : 131 SOGi w 106 postach

    Domyślnie

    Powiem Wam, ze czytanie o metodach, skutkach itd kusi jak cholera. Wiec nasuwa mi sie pytanie. JESLI zdecyduje sie na polaczenie powiedzmy bialka/gainera z kretyna czy cos (cykl tak?;) - mniejsza w konkretne suplementy, chodzi o troche masy, pozniej dokonam konkretnego wyboru), to czy przy intensywnej ilosci cwiczen na brzuch da sie go utrzymac wyciachanego? Czy jednak jest to karkolomne zadanie? No i jakie dzialanie na cere mialy u was suplementy?????:) Pozdrawiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #9
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar ciacik
    Dołączył
    03-06-08
    Postów
    50
    SOG
    0
    Otrzymał : 4 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    Ja mysle ze mono bys mogl sobie zjesc:) A gainer czy bialko no to powinienes juz sam wiedziec czego ci w diecie brakuje:) Ja tam po odzykach nie mialem wiekszych problemow z cera. Ale jak chcesz to podczas cyklu mozesz jakies witaminki zjec. Np cynk bo pomaga na cere:)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  12. #10
    Moderator #Odżywki i suplementy Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar u.waw.pl
    Dołączył
    28-08-06
    Skąd
    Centrum
    Postów
    1,101
    SOG
    3
    Otrzymał : 35 SOGi w 32 postach

    Domyślnie

    Ćwicz dalej, przykładaj się do treningów i daj sobie na razie spokój z suplami.
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] jest sportem dla wybranych.
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] w wysokiej rozdzielczości
    u.waw.pl - tylko tu Rafał Borysiuk, Paweł Giłka i Akop Szostak w jednym miejscu.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •