Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 52

Temat: Krav Maga czy Muay Thai?

  1. #21
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar pimols
    Dołączył
    31-10-07
    Skąd
    Rybnik
    Wiek
    33
    Postów
    966
    SOG
    28
    Otrzymał : 89 SOGi w 84 postach

    Domyślnie

    nom na ulicy nie ma odklepywania robi ci dzwignie lamie ci reke i potem moze bic cie huj*m po czole bo ze zlamana reka kwiczysz i lezysz;p
    :>
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #22
    Początkujący Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Hasos
    Dołączył
    17-10-08
    Postów
    239
    SOG
    28
    Otrzymał : 17 SOGi w 17 postach

    Domyślnie

    Wiesz co? Nie sądze aby tak łatwo dało się złamać rekę przez dźwignię. Moim zdaniem najczęsciej nokauty są poprzez uderzenia w głowę,prodę a nie przez dźwignie.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #23
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar pimols
    Dołączył
    31-10-07
    Skąd
    Rybnik
    Wiek
    33
    Postów
    966
    SOG
    28
    Otrzymał : 89 SOGi w 84 postach

    Domyślnie

    kazda sztuka jest dobra tylko tzreba dluzej chodzic jesli dobry typ z bjj sprowadzi cie do parteru to moze zlamac ci reke bez problemu sprawdz;p ale masz racje od uderzen w glowe jest najczesciej nokaut;p
    :>
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #24
    Doświadczony Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar adonis18
    Dołączył
    06-11-08
    Skąd
    raczej duże
    Wiek
    34
    Postów
    1,123
    SOG
    549
    Otrzymał : 270 SOGi w 162 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał pimols Zobacz post
    kazda sztuka jest dobra tylko tzreba dluzej chodzic jesli dobry typ z bjj sprowadzi cie do parteru to moze zlamac ci reke bez problemu sprawdz;p ale masz racje od uderzen w glowe jest najczesciej nokaut;p
    nie radze schodzić do parteru bo możeswz zebrać kopy na morde zanim sie zorientujesz. nigdy nei wiesz czy typ nie jest sam a życie uczy że cwaniaki w dresach żadko kiedy są sami. 1,2 ci zaczepia a 3 czeka za rogiem. róbcie wszystko żeby nie znaleść sie na glebie
    a odnośnie KM to coraz wiecej ludzi ćwiczy poza siłka coś jeszcze. myślicie że każdy da wam sie zaskoczyći trafić w nos jaja czy szyje? tak jsk pisałem wcześniej systemy są dobre ale jak mają silne podstawy w sztukach/sportach walki. gdybym ja miał zaczynać coś ćwiczyć do samoobrony to na bank wybrałbym BJJ a nie KM
    elo
    mess with the best die like the rest...
    hans1237:"jako modowi nie wypada mi sie bawić w te śmieszne pyskówki ale radze ci nie obrazać ludzi, jeszcze raz i nagrodze cie odpowiednio,i to jest moje ostatnie słowo w twoim temacie" - RISPEKT!!!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #25
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Boruta
    Dołączył
    14-05-06
    Skąd
    3city
    Wiek
    48
    Postów
    221
    SOG
    0
    Otrzymał : 52 SOGi w 39 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hasos Zobacz post
    Nie sądzę, na treningu nigdy nie trenuje się do złamania ręki tylko do LEKKIEGO bólu i wątpię aby zawodnik BJJ mógł zastosować techniki chyba ,że już zawodnik leży po nokaucie to wtedy można coś działać:D A tak to oprócz duszenia nic nie ma, bo BJJ przecież w parterze jest.
    Sugeruje abyś nie zabierał głosu jeśli o czymś pojecia nie masz. Na ulicy dźwignia służy do łamania kończyn i tyle.
    Cytat Napisał Hasos Zobacz post
    Wiesz co? Nie sądze aby tak łatwo dało się złamać rekę przez dźwignię. Moim zdaniem najczęsciej nokauty są poprzez uderzenia w głowę,prodę a nie przez dźwignie.
    ROTFL! Wiesz co to jest nokaut w ogóle? Nokaut to utrata przytomności dźwignia nie powoduje utraty przytomnosci a złamanie kończyny. Czaisz róznicę?
    Cytat Napisał adonis18 Zobacz post
    nie radze schodzić do parteru bo możeswz zebrać kopy na morde zanim sie zorientujesz. nigdy nei wiesz czy typ nie jest sam a życie uczy że cwaniaki w dresach żadko kiedy są sami. 1,2 ci zaczepia a 3 czeka za rogiem. róbcie wszystko żeby nie znaleść sie na glebie.
    Jak najbardziej można schodzić do parteru.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #26
    Zbanowany Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Vizor
    Dołączył
    07-10-08
    Skąd
    R.I.O
    Postów
    198
    SOG
    89
    Otrzymał : 9 SOGi w 8 postach

    Domyślnie

    Sorry że sie wtronce ale nie chce nowego tematu zakładać. Mam zamiar zacząć chodzić na jakieś szyuki walki,ale nie wiem od czego zacząć. Nie chce czegoś w stylu samoobrona tylko atak :D Co polecacie na atak ?? Oglądałem ostatnio na YT k1 i boskie jest XD,ale to mieszanka chyba jest różnych sztuk. To co będzie dobre ? Co polecicie ?

    Pozdro
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #27
    Doświadczony Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar adonis18
    Dołączył
    06-11-08
    Skąd
    raczej duże
    Wiek
    34
    Postów
    1,123
    SOG
    549
    Otrzymał : 270 SOGi w 162 postach

    Domyślnie

    Boruta - mylisz ciągle walke na macie/ringu czy jakąś sportową z huliganką czy jakąkolwiek inną partyzantką. wydaje ci się że jak podbije 4 dresików to poturlasz się z 1 i wykończysz go dźwignią, potem z 2 z 3 a na koniec z 4 a w tym czasie reszta będzie stala i się gapiła czekając na swoją kolej? za dużo filmów ziomuś
    kuzyn opowiedział mi historyjke swojego kumpla. spory chłopak i świetny zawodnik podobno sztangista zapaśnik i kickbokser. na jakimś festynie wyskoczył na solo ze skinem. skasował go 1 prostym. była chwila spokoju aż znalazł się kolejny. wyszli kulturalnie nikt im nie przeszkadzał ale tym razem poległ. dlaczego? bo próbował blokować kopnięcie z glana w udo blokiem do lokicka. efekt - złamany piszczel i do tej pory napieprza go noga jak biegnie. morał: nie wszystko z maty możesz przenieść na ulice. możesz się z tym zgadzać albo i nie - twoja sprawa. życze ci tylko żebyś nigdy nie musiał przyznać mi racji.
    elo
    mess with the best die like the rest...
    hans1237:"jako modowi nie wypada mi sie bawić w te śmieszne pyskówki ale radze ci nie obrazać ludzi, jeszcze raz i nagrodze cie odpowiednio,i to jest moje ostatnie słowo w twoim temacie" - RISPEKT!!!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #28
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Boruta
    Dołączył
    14-05-06
    Skąd
    3city
    Wiek
    48
    Postów
    221
    SOG
    0
    Otrzymał : 52 SOGi w 39 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał adonis18 Zobacz post
    Boruta - mylisz ciągle walke na macie/ringu czy jakąś sportową z huliganką czy jakąkolwiek inną partyzantką. wydaje ci się że jak podbije 4 dresików to poturlasz się z 1 i wykończysz go dźwignią, potem z 2 z 3 a na koniec z 4 a w tym czasie reszta będzie stala i się gapiła czekając na swoją kolej? za dużo filmów ziomuś
    kuzyn opowiedział mi historyjke swojego kumpla. spory chłopak i świetny zawodnik podobno sztangista zapaśnik i kickbokser. na jakimś festynie wyskoczył na solo ze skinem. skasował go 1 prostym. była chwila spokoju aż znalazł się kolejny. wyszli kulturalnie nikt im nie przeszkadzał ale tym razem poległ. dlaczego? bo próbował blokować kopnięcie z glana w udo blokiem do lokicka. efekt - złamany piszczel i do tej pory napieprza go noga jak biegnie. morał: nie wszystko z maty możesz przenieść na ulice. możesz się z tym zgadzać albo i nie - twoja sprawa. życze ci tylko żebyś nigdy nie musiał przyznać mi racji.
    elo
    Dziecko drogie. Jak "podbije 4 dresików" to tak samo będzie jak się będziesz w stójce bawił. Więc chyba sam się za dużo filmów naogladałeś. Żaden styl nie uczy walczyć z kilkoma. Można sobie z nimi poradzic kiedy spełnione sa trzy warunki: przeciwnicy nie potrafią współpracować, są duzo od nas słabsi i ma sie szczęście. Za jedno czy parter czy stójka.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #29
    Doświadczony Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany5000 punktów doświadczenia
    Avatar adonis18
    Dołączył
    06-11-08
    Skąd
    raczej duże
    Wiek
    34
    Postów
    1,123
    SOG
    549
    Otrzymał : 270 SOGi w 162 postach

    Domyślnie

    dziecko drogie to do mnie stara mówi to primo
    a secundo to nie pier*ol bo jeśli masz jakiekolwiek pojęcie o temacie to sam dobrze wiesz że stójka zawsze daje większe pole manewru np: jak widzisz że nie dajesz rady kasujesz kogo się da i przebijasz do ucieczki
    jak już chcesz na forum dyskutować to nie obrażaj i ARGUMENTY jakieś podawaj bo ja nie wierze w to że ktoś będzie ode mnie słabszy czy że będe miał szczęście.
    i jak najbardziej są style które uczą WALKI Z KILKOMA - po prostu brak ci elementarnej wiedzy o sztukach walki. słyszłeś może o chociażby formach kata? z czego się wzieły, co?? doucz się i otwórz szerzej oczy a przede wszystkim zmień podejście bo teraz przyjmujesz postawe typowego zadufanego w sobie początkującego ktory raz gdzieś wygrał jakieś zawody i myśli że jest twardy i najmądrzejszy. życze ci żebyś się kiedyś brutalnie nie rozczarował.
    pozdro
    elo
    a i jeszcze jedno: nie oglądam filmów
    mess with the best die like the rest...
    hans1237:"jako modowi nie wypada mi sie bawić w te śmieszne pyskówki ale radze ci nie obrazać ludzi, jeszcze raz i nagrodze cie odpowiednio,i to jest moje ostatnie słowo w twoim temacie" - RISPEKT!!!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #30
    Początkujący Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Hasos
    Dołączył
    17-10-08
    Postów
    239
    SOG
    28
    Otrzymał : 17 SOGi w 17 postach

    Domyślnie

    Weź Boruta nie roźmieszaj mnie, chyba nigdy na ulicy nie biłeś się:) Widziałem nawet jak BJJowiec walił i typ na ziemi leżal to on nie robił żadnych dźwini tylko ładował kopy na głowę i tyle bo nikt mądry nie będzie robił dźwigni...
    Ale temat to Krav Maga czy Muay Thai także masz rację
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •