U mnie jest taka sytuacja jestem ektomorfikiem, wybadalem juz ze aby przytyc musze jesc 3g bialka na kg i 7 g wegla na kg. I gdy tak jadlem to ladnie klata mi rosla, lapalem mase miesniowa, jest tez troche tluszczu na brzuchu, ale nie az tak duzo by panikowac. I teraz niestety pojawilo sie problem bo jak koncze piersi z kurczaka to lapie mnie naa wymioty. Prawdopodobnie to jest spowoddowane nadmiarem bialka, albo nie wiem moze po prostu piersi mi sie przejadly, jadlem ich wczesniej bardzo duzo przez prawie ostatni rok. Jesli przyczyna wymiotow jest nadmiar bialka to mam problem bo bede musial zmniejszyc bialko do 2g na kg i prawdopodobnie aby dalej tyc bede musial zwiekszyc ilosc wegla co bedzie rownoznaczne z jeszcze wiekszym lapaniem tluszczu i boje sie ze urosnie mi sadlo i bede wygladal jak kobieta w ciazy. Wiem ze przy takich proparcjach czyli 2 g bialka na kg i 8 g wegla na kg urosni mi brzuch to jest pewne. Ale czy zlapie tez mase miesniowa? A jak zlapie mase miesniowa to czy bede mogl spalic tluszcz jednosczesnie nie ruszajac masy miesniowej poprzez jakies cwiczenia? Slyszalem cos o biegach interwalowych, albo codziennym katowaniu brzucha przez pol godziny. Ma ktos w tym temacie jakies info,doswiadczenie? Moze sa inne sposoby na redukcje tluszczu z jednoczesnym lapaniem masy miesniowej?