Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Creatine Micronized 200 mesh + Taurine Pomocy pls.

  1. #1
    Zbanowany Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar koza1316
    Dołączył
    03-10-08
    Postów
    8
    SOG
    2
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Creatine Micronized 200 mesh + Taurine Pomocy pls.

    Witam !!!

    JEstem nowy na tym forum i mam kilka pytań. Więc zaczne od początkuMam 16 lat, 72kg, 180 cm wzrostu i zaczołem ćwiczyć na siłce miech temu. Więc jestem zielony w tym dziale Chodze do takiej sql gdzie trzeba jakoś wyglądać ( koks ;)) No i i postanowiłem sobie kupić Creatine Micronized 200 mesh + Taurine proszek. I biore ją trzeci dzień (Dawkuje jak zaleca producent). Ale mam kłopot, bo mój tryb życia nie pozwala mi na dokładną dietę i nie wiem czy to nie zaszkodzi mi albo czy creata nie będzie poprostu działać. Czy jak będe brać jakieś witaminy to one uzupełnią ewentualne braki ??Jak tak to jakie polecacie ? A i jeszcze jedno kiedy będę widział że to działa ?? Z góry dziękuję i przepraszam za niektóre pytania, dla niektórych to może oczywistość

    pozdrawiam !
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    co to za szkoła ze trzeba byc koksem ? moze jestes w więzieniu :P
    Bez sensu zrobiłes z tą Kretą, powinienes miec 6 miesiecy stazu nie jeden, najlepiej jakbys odstawił i wzioł z te 5-6 miesiecy, żadne witaminy nie zastapia Ci pełnowartosciowego posiłku, niestety musisz opracowac porządną diete (po wymiarach domyslam sie ze na mase) i trening, http://www.e-gym.pl/showthread.php?t=8273
    efekty sam powinienes zauwazyc, chociaz po miesiacu stazu nie oczekuj cudu, skoro wspomniałes juz o witaminach warto sie zaopatrzec w kompleks witaminowy(znajdziesz specjalne w sklepach z odzywkami)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Zbanowany Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar koza1316
    Dołączył
    03-10-08
    Postów
    8
    SOG
    2
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Chodze do takiej szkoły gdzie są ,odchyły' i nie wiadomo co komu do głowy strzeli. Krety rzczej nie odstawie bo jak już zaczołem to skończe. Zaraz coś sprubuje sklecić z tą dietą, po witaminy w poniedziałek skocze ;) A mam jeszcze pytanie, co może oznaczać dla mnie nitrobolon w sęsie czy jest bezpieczny (w miarę ) i kiedy to moge stosować ?
    Ostatnio edytowane przez koza1316 ; 03-10-08 o 21:14
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    na Twoim miejsu bym odstawił krete bo dopiero 3 dzien brania to duzej straty bys nie miał, ale zrobisz jak chcesz, narazie Nitrobolon bedzie strata kasy, masz zamały staz, zero doswiadczenia w suplementacji, pozatym Nitrobolon to stack kreatynowy(mieszanka roznych kreatyn) a Ty sie skup narazie na tej jednej nie wszystko naraz:)
    ps. po za tym zamłody jeszcze jestes, nawet jak zjesz najlepsze suple na rynku nie staniesz sie z dnia na dzien koksem
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Zbanowany Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar koza1316
    Dołączył
    03-10-08
    Postów
    8
    SOG
    2
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Ok. Zrobie jak mówisz, w końcu jesteś pro w tej dziedzinie ;) Odstawie kerte i poćwicze do lutego i zobacze efekty i dopiero dokończe krete. A ile treningów tygodniowo zalecałbyś mi ? I kiedy zobacze efekty ciężkiej pracy na siłce ?? Albo inaczej, po ilu Ty zauważyłeś efekty :D
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    ja mam 4 treningi tygodniowo, ale najlepiej robic 3-4 zalezy jaki masz plan treningowy(przy rzeźbie nawet dochodzi do 6 razy), jesli chodzi o efekty, to kazdy organizm reaguje inaczej, zalezy to od intensywnosci treningu,diety,oraz genetyki, niektorzy maja juz pierwsze efekty po 2 miesiacach a inni potrzebuja 6 miesiecy, życze powodzenia :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Zbanowany Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar koza1316
    Dołączył
    03-10-08
    Postów
    8
    SOG
    2
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Dzięki wielkie, o to mi chodziło ;D Jak będę miał jakieś pytania to napisze, ale narazie wszystko jasne ;)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •