Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 10 z 24

Temat: 10 POWODÓW, DLA KTÓRYCH ZACZ¡£E¦ PAKOWAÆ

  1. #1
    Bywalec Osi±gniêcia:
    Weteran5000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Raskus
    Do³±czy³
    20-04-06
    Sk±d
    Kielce
    Postów
    550
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 14 SOGi w 8 postach

    Domy¶lnie 10 POWODÓW, DLA KTÓRYCH ZACZ¡£E¦ PAKOWAÆ

    10 POWODÓW, DLA KTÓRYCH ZACZ¡£E¦ PAKOWAÆ

    Ka¿dy z nas ma swoje w³asne powody, dla których zacz±³ wyciskaæ sztangi, ale gotów jestem siê za³o¿yæ, ¿e dla wielu s± one poÂ*dobne. Przyjrzyjcie siê tym dziesiêciu przyk³adom i pomy¶lcie, które z nich popchnê³y was do teÂ*go wariackiego sportu.

    1) Panienki - Dla ka¿dego nerwowego nastolatka, któremu nadmiernie buzuj± hormony, a nie jest w stanie sk³oniæ dziewczyny do rozmowy, nie mówi±c nawet o kontakcie fizycznym, du¿e miê¶nie wydawa³y siê biletem do nieba. Popatrzcie na strony tytu³owe wszystkich Muscle Mag International z ostatnich 10 lat. Na ka¿dej jawi siê potê¿ny, muskularny facet z zabójczym u¶miechem oraz cycat± piêkn± pann± owiniêt± wokó³ ma³ego palca. „Gdybym to ja mia³ takie musku³y" - my¶li sobie nastoletni ch³opak -„dziewczyny przylepia³yby siê do mnie jak do miodu." Mo¿e i ta wymarzona wybranka w koñcu by mnie zauwa¿y³a, gdybym nagle pojawi³ siê z pulsuj±c± piersi± i 50 centymetrowyÂ*mi ramionami pod ciasnym T-shirtem. Kiedy to w wieku lat piêtnastu skoczy³em z 50 kg na zawrotne 55, by³em w szoku widz±c, ¿e dla panienek ci±gle jestem niewidzialny.

    2) Si³acze - W ka¿dej normalnej szkole podstawowej, albo ¶redniej na ¶wiecie znajduj± siê ci, którzy lubi± znêcaæ siê nad mniejszymi i s³abszymi w celu poprawy swojej pozycji spo³ecznej, wy¿ycia siê lub sadystycznej przyjemno¶ci. S± to tak zwani klasowi si³acze. Ka¿dy, kto kiedykolwiek pad³ ofiar± ich wyczynów i dosta³ w nos, nosi w sobie teraz pragnienie zemsty - konkretnie: marzy, by staæ siê du¿y i napakowany, wyobra¿a sobie jak t³ucze takiego si³acza na amen, najlepiej w obecno¶ci ca³ej szko³y. Takie imaginowane scenariusze by³y si³± napêdow± niezliczonych treningów w gara¿ach i piwnicach. Dla mnie, jako by³ego ¶lamazary i ulubionego celu klasowych osi³ków, takie fantazje nigdy siê nie sprawdzi³y. Tak czy inaczej, mi³o jest pojechaæ do domu raz na rok i popatrzeæ sobie jak ¿a³o¶nie i obwi¶le wygl±da teraz wiêkszo¶æ z tych klownów, pal±c jednego za drugim i topi±c siê w piwie w kiepskich knajpach.

    3) Rozmiary - Podobnie jak m³ode dziewczêta boj± siê ci±gle, ¿e s± za grube, m³odzi ch³opcy maj± obsesje na punkcie bycia za chudym. Kiedy zaczyna siê rosn±æ, wielu m³odych ch³opaków wystrzeliwuje do góry w zawrotnym tempie, tak ¿e zaczynaj± przypominaæ ¿erdzie na polu. Je¿eli akurat nie jest siê gwiazd± kosza, nie jest to odpowiedni wygl±d. Mali faceci maj± jeszcze gorzej, bo ich mêczy w ca³ej z³o¿ono¶ci kompleks Napoleona. Mo¿na ¶mia³o stwierdziæ, ¿e wiêkszo¶æ nastoletnich ch³opaków nie jest zadowolona ze swego cia³a. Gdyby byli umiê¶nieni - my¶l± sobie - nie musieli by tak siê czuæ.

    4) Sporty - Dwadzie¶cia lat temu wiêkszo¶æ trenerów sportowych w szko³ach ¶rednich surowo zabrania³a podnoszenia ciê¿arów swoim podopiecznym, obawiaj±c siê, ¿eby za bardzo „nie posz³o im w miê¶nie", ¿eby nie byli sztywni jak dwudniowy nieboszczyk. Teraz w epoce potê¿nie umiê¶nionych mistrzów sportu ka¿dy zespó³ futbolu, koszykówki, nawet grupa szachowa katuje siê na ³awkach szkolnej si³owni. Dziêki tej rewolucji, miliony atletów szkó³ ¶rednich odkrywa, ¿e mimo i¿ nie zdobêd± tytu³ów mistrzowskich, lubi± jak ciê¿ary poprawiaj± ich wygl±d i samopoczucie. W szeregach ubiegaj±cych siê o laury sportowe, którym powiod³o siê jako kulturystom mamy przecie¿ Paula DeMayo, Jima Quinn, Lee Haneya, Dennisa Newmana i Shawna Ray.

    5) Czasopisma - Wiêkszo¶æ ludzi po raz pierwszy widzi sylwetki kulturystów na stoisku z gazetami. Podczas gdy m³ode dziewczyny wykrzykuj± „Och! Ohyda!" lub te¿ „O, kurczê!" przygl±daj±c siê napakowanym, ¿ylastym i naoliwionym cia³om, m³odzi ch³opcy reaguj± inaczej: „Mój Bo¿e! Ja te¿ tak muszê wygl±daæ!". Wtedy, je¿eli istnieje nawet najmniejsza szansa, ¿e bêd± mogli tak wygl±daæ, szybko lec± na si³ownie, albo do sklepu sportowego po zestaw plastikowych odwa¿ników.

    6) Starszy braciszek - Kiedy starszy brat ³apie masê, to z regu³y bardzo inspiruje m³odszego w rodzinie. To mój brat by³ pierwszym w naszej rodzinie, który zacz±³ pakowaæ. Dwug³owe ramienia zaczê³y mu rosn±æ, widaæ by³o rozwiniêty brzuch. Ci±gle musia³ uwa¿aæ na sze¶cioletni± Ronnie, która chcia³a d¼wign±æ 40 kilogramow± sztangê rezyduj±c± niezmiennie w wilgotnej piwnicy. „Ty idiotko! Dostaniesz przepukliny!" W koñcu da³ sobie spokój z kulturystyk±, ale ja by³em zdecydowany, ¿e kiedy dorosnê - gdzie¶ w XXIII wieku naszej ery - bêdê potê¿ny.

    7) Sprawno¶æ fizyczna - Dzisiaj wielu lekarzy zdaje sobie sprawê, ¿e korzy¶ci dla zdrowia p³yn±ce z treningu si³owego, to co¶ o wiele wiêcej ni¿ kosmetyka. Podczas gdy w przesz³o¶ci jogging, albo spacery by³y preferowanym æwiczeniem maj±cym na celu pozbycie siê obwis³ego ka³duna, teraz nawet kompletnie nieruchawi wiedz±, ¿e si³ownia to jest to, Niewa¿ne czy chc± siê rozrosn±æ, czy zrzuciæ kilogramy, coraz wiêcej ludzi chwyta za odwa¿niki. (Niestety wielu ci±gle my¶li, ¿e maszyna z gumowymi paskami daje te same wyniki, co prawdziwe ciê¿ary.)

    8) Walka ze stresem - ¯ycie w obecnych czasach ma zawrotne tempo, z telefoni± komórkow±, faksami, pagerami, poczt± g³osow±, e-mailem i ca³± plejad± innych urz±dzeñ do przy¶pieszenia pracy i ¿ycia. Dochodz± dojazdy, rozbite rodziny, przestêpczo¶æ i tysi±ce innych stresuj±cych problemów. Sapanie pod dobrze obci±¿on± sztang±, pakowanie tak, ¿e ¿y³y wyskakuj± ci jak trójwymiarowa mapa drogowa to niez³a metoda roz³adowania stresów. W dodatku zdrowsza ni¿ upicie siê w trupa. I

    9) Podryw - Bary dla samotnych by³y lansowane jako miejsce spotkañ pañ i panów w latach siedemdziesi±tych. Jednak, wraz z eksplozj± si³owni w latach osiemdziesi±tych, osiedlowa si³ownia czy klub przejê³a ich rolê. Wiele osób wype³niaj±cych si³ownie nie przychodzi tam po to, by poæwiczyæ, ale poznaæ kogo¶ o jêdrnym ciele. Kto mi poka¿e lepszy sposób na poznanie kogo¶, troszcz±cego siê o zdrowie i urodê?

    10) Tropem partnera - Mo¿e to zabrzmi jak szowinizm p³ci, ale uwa¿am, ¿e sporo kobiet zaczyna chodziæ na si³owniê, ¿eby spêdzaæ wiêcej czasu ze swoim partnerem. Podobaj± im siê miê¶nie swojego wybranka, a mniej im siê podoba fakt, ¿e siedzi on ca³y czas na si³owni. Tak wiêc, by zbli¿yæ siê do partnera, kobiety pod±¿aj± za nim. Podobnie dzieje siê w przypadku mê¿czyzn, ale mê¿czy¼ni chc± raczej sprawdziæ, czy nikt nie stara siê poderwaæ im partnerki.

    Wiêc jeden, albo wiêcej z powy¿szych powodów spowodowa³, ¿e zacz±³e¶ chodziæ do si³owni, tak? Nie wa¿ne zreszt± jak zacz±³e¶ przerzucaæ stal, wa¿ne po prostu, ¿e to robisz. B±d¼ silny!
    [link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników]
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  2. #2
    Bywalec Osi±gniêcia:
    Weteran5000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar P4l4d7n
    Do³±czy³
    09-11-06
    Sk±d
    ¯ywiec
    Postów
    737
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 14 SOGi w 5 postach

    Domy¶lnie

    Swietny temat. :mrgreen:
    ....
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  3. #3
    Amator Osi±gniêcia:
    Weteran1000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Dexter1900
    Do³±czy³
    29-11-06
    Sk±d
    Podlasie
    Postów
    338
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    Heheh ciekawe pierwszy punkt najlepszy:D
    Pob³ogos³aw co masz i bierz siê do pracy
    Ty wiesz,¿e marzenia siê spe³niaj±
    Bóg pomaga tym,którzy sobie pomagaj±
    ja wiem te¿ nie ma ludzi nieomylnych
    kar± dla g³upców jest g³upota Ty b±d¼ silny
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  4. #4
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    Weteran1000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Shaker
    Do³±czy³
    07-12-06
    Postów
    51
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    ta:) ja mysle ze tu sie glownie o te wlasnie panny rozchodzi;)
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  5. #5
    Bywalec Osi±gniêcia:
    Weteran5000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar sylwka
    Do³±czy³
    19-03-06
    Wiek
    35
    Postów
    643
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 1 SOGa w 1 po¶cie

    Domy¶lnie

    ta:) ja mysle ze tu sie glownie o te wlasnie panny rozchodzi;)
    nie wszystkie panny lubią takich facetów.. pzdr ;]
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  6. #6
    Amator Osi±gniêcia:
    Weteran1000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar nefretette
    Do³±czy³
    16-04-06
    Sk±d
    Gdynia
    Postów
    263
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    achh te kobiety :mrgreen:
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  7. #7
    Znawca Osi±gniêcia:
    Weteran5000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Prezydent_1c
    Do³±czy³
    05-01-07
    Postów
    1,516
    SOG
    64
    Otrzyma³ : 99 SOGi w 91 postach

    Domy¶lnie

    hehe... mi sie żaden ten punkt nie zgadza ^^ Bo ja zaczołem ćwiczyć zeby takiego typa najebać bo mi siły brakowało :P
    Dajesz dajesz nie przestajesz ^^
    Si³a jest bogiem, trening na³ogiem, rze¼ba zabaw± a masa podstaw±.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  8. #8
    Bywalec Osi±gniêcia:
    Weteran5000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar P4l4d7n
    Do³±czy³
    09-11-06
    Sk±d
    ¯ywiec
    Postów
    737
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 14 SOGi w 5 postach

    Domy¶lnie

    Sylwka wedlug mnie wszystkie kobiety lubia dobrze zbudowanych mezczyzn (ale bez przesady - nie mowie tutaj o pudzianie). :mrgreen:
    ....
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  9. #9
    Amator Osi±gniêcia:
    Weteran5000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar kociolcyk
    Do³±czy³
    25-12-06
    Postów
    461
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 1 SOGa w 1 po¶cie

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ Prezydent_1c
    hehe... mi sie ¿aden ten punkt nie zgadza ^^ Bo ja zaczo³em æwiczyæ zeby takiego typa najebaæ bo mi si³y brakowa³o :P
    no to ci podpada 2 pkt
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  10. #10
    Amator Osi±gniêcia:
    Weteran1000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Robalo
    Do³±czy³
    03-01-07
    Postów
    343
    SOG
    3
    Otrzyma³ : 17 SOGi w 15 postach

    Domy¶lnie

    Ja z innego powodu powiem ¿e sam zawsze by³em takim klasowym silaczem na dziewczyny nigdy nie narzekalem. Powiem ¿e by³o nawet dobrze ale zawsze mo¿e byæ lepiej :P Chocia¿ te dziewczyny zawsze tak myslalem ze lubia tych przypakowanych ale nie raz sie okazalo ze wola tych malutkich slodziutkich chlopaczków, których mo¿na zdmuchnaæ oddechem.
    *Jagiellonia Bia³ystok Sekcja Muay Thai*
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •