Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Poka¿ wyniki od 21 do 24 z 24

Temat: 10 POWODÓW, DLA KTÓRYCH ZACZ¡£E¦ PAKOWAÆ

  1. #21
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    Weteran1000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar FANATOR:)
    Do³±czy³
    15-02-07
    Sk±d
    Kopalnia siarki 15/4
    Postów
    99
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 2 SOGi w 2 postach

    Domy¶lnie

    Wielkie odkrycie:P Pewnie ¿e jak po raz pierwszy popatrzy³em na moja dziewczynê to my¶la³em sobie (fajna laska:P normalnie marzenie;p) a dopiero jak zosta³ spe³niony pierwszy warunek czyli uroda nastêpnymi by³y warto¶ciowe wnêtrze, itp idt. Ona patrzy³a w ten sam sposób, gdyby moje cechy mia³ jaki¶ mêski pasztet z ton± grzybów na gêbie oczywi¶cie ¿e nie mia³ by sznas bo nawet by nie chycia³a z nim porozmawiaæ i poznaæ go jakim jest. A nawet gdyby pozna³a tego paszteta od ¶rodka to i tak ze ¶wiadomo¶ci± ¿eby z kim¶ takim¶ siê poca³owaæ pewnie by uciek³a do najbli¿szej kopalni siarki albo by kupi³a jeden z biletów do Bangladeszu. Ja spotka³em sporo ³adnych dziewczyn (ale tylko jedn± piêkn± na prawdê<--Moja Madzia) ¿adna nie mia³a tego piêkna wewn±trz jak moja wybranka! i do ¿adnej innej nie poczu³em mi³o¶ci .

    Ja zacz±³em trenowaæ poniewa¿ niegdy¶ znêcali siê nad moj± osob± w podstawówce starsi ch³opacy co najmniej o 4 lata starsi (powody by³y ¿³osne: by³em biedniejszy materilanie od moich wrogów, i mam do¶æ kijowe nazwisko) i zawsze musia³em stawiaæ czo³a silniejszym. Do koñca gimnazjum by³o podobnie, musia³em biæ siê prawie dwa razy w tygodniu i nigdy nie mia³em przewagi fizycznej lub wiekowej(czê¶ciej mi siê udawa³o zwyciê¿yæ poniewa¿ trenowa³em na starszym bracie i mia³em wiêksza od innych wolê walki. To nauczy³o mine walki z silniejszym i d±¿eniem do doskonalenia swojej si³y aby choæ raz byæ tym po drugiej stronie

    Jak ju¿ zrobi³em to co chcia³em czyli siê podpakowa³em i odstawa³em od reszty nie mia³em okazji sie sprawdziæ poniewa¿ juz mnie nie zaczepiano bo sie mnie ju¿ bali. A ¿e jestem cz³owiekiem spokojnym i nikogo nigdy pierwszy nie zaczepiam ani nie uderzam to moje miêsnie jak narazie przydaj± siê do d¼wigania zakupów;p albo mojej dziewczyny po pla¿y itp.Co nie znaczy ¿e siê marnuj±!!

    Drugi powód to jest taki ¿e zawsze lubi³em dobrze wygl±daæ, kocha³em siê w wielu sportach od zawsze, wiele uprawia³em ale tylko kulturystyka da³a mi jakies po¿±dne efekty.

    Trzeci to odzyskanie zdrowia jakie zatraci³em poprzez kontuzje(mia³em powa¿ne zaniki miêsni na barkach,by³o widac ko¶ci:/)

    Czwarty marzy mi siê wystêp na scenie kulturystycznej w wieku 21 lat na jakich¶ conajmniej amatorskich zawodach.

    Zmierzam do tego celu nieustannie od d³u¿szego czasu, narazie robie mase dlatego mam lekk± oponke ale za to na ³apach,plecach,barkach,klacie i nogach mam niez³± rze¼bê.

    Ten rok do konca mam zamiar robic jaknajwiêksz± mase miêsni, 2008 to rok na rze¼bê i 2009 jakies zawody powinny byæ.:P

    Jak narazie mam po¿±dne 43 w bicku. 120pare w kalcie, i kolosalne ³ydki i po¿adne uda(nie pamiêtam konkretnie ile) kalta to mój mankament i s³abo¶æ:/. Tak samo z barkami ale ju¿ wychodze z tragedi:P

    POZDRO!! ale siê rozpisa³em:P!!!
    F U C K OFF ALL KOKS!:P
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  2. #22
    Ekspert Osi±gniêcia:
    Weteran10000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar jonasz7
    Do³±czy³
    12-11-06
    Sk±d
    Sopot
    Postów
    2,645
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 10 SOGi w 9 postach

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ sylwka
    Myslicie, ¿e ka¿da poleci na te 50cm w bicepsie??
    Ka¿da ma inny gust, przecie¿ chlopaki nie lataj± tylko za blondynkami lub za megaszczup³ymi ;]
    Miê¶nie to mo¿e i siê ma.. ale rozumu one nie zast±pi± ;] dziewczynê trzeba czym¶ zainteresowaæ, nie tylko cia³em ;] to, ¿e laska zwraca uwage na wygl±d, to tylko pierwsza reakcja. Jak niczym dziewczynie nie zaimponujecie (oprócz tymi swoimi miê¶niami ;]), to logiczne, ¿e wybierze mo¿e i nawet tego chudszego, ale umiej±cego czym¶ zaj±æ laskê ;]
    Ale zawsze tamtemu po¿na spu¶ciæ w*pierdol :mrgreen: :mrgreen:
    Taki ma³y ¿arcik :mrgreen:
    Oczywi¶cie ¿e masz racje dlatego poza si³k± trzeba byæ i w szkole, Ale po co?? :mrgreen:

    Ja zacz±³em æwiczyæ bo na pocz±tku kumpel æwiczy³ potem siê wyprowadzi³em i straszne nudy tu s± wiêc za³o¿y³em sobie plan ¿e zrobie sobie ³aweczke i w zime bêdê se wyciska³.
    Do¿uci³ siê do tego pomys³u kumpel którego brat æwiczy³ ju¿ trzy latka.
    Potem siê zacze³o i trwa do dzi¶!!
    A drugim powodem by³o to ¿e pewien kole¶ odbi³ mi laske no i mu siê nale¿a³o :mrgreen:
    Ale teraz jestem mu wdziêczny za to co zrobi³ (oczywi¶cie nie chodzio laske tylko o treningi.)
    pzdr.
    Na zawsze H.W.D.P.
    SOG'a daj!!!
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  3. #23
    Bywalec Osi±gniêcia:
    Weteran5000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Raskus
    Do³±czy³
    20-04-06
    Sk±d
    Kielce
    Postów
    550
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 14 SOGi w 8 postach

    Domy¶lnie

    FANATOR:), brawo.
    [link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników]
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  4. #24
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    Weteran1000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar FANATOR:)
    Do³±czy³
    15-02-07
    Sk±d
    Kopalnia siarki 15/4
    Postów
    99
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 2 SOGi w 2 postach

    Domy¶lnie

    DZIEKUJE!:)
    F U C K OFF ALL KOKS!:P
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •