Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Poka wyniki od 1 do 10 z 24

Temat: 10 POWODW, DLA KTRYCH ZACZE PAKOWA

Bywalec Osignicia:
    Weteran5000 punktw dowiadczenia
    Doczy
    20-04-06
    Skd
    Kielce
    Postw
    550
    SOG
    0
    Otrzyma : 14 SOGi w 8 postach

Domylnie 10 POWODW, DLA KTRYCH ZACZE PAKOWA

10 POWODW, DLA KTRYCH ZACZE PAKOWA

Kady z nas ma swoje wasne powody, dla ktrych zacz wyciska sztangi, ale gotw jestem si zaoy, e dla wielu s one po*dobne. Przyjrzyjcie si tym dziesiciu przykadom i pomylcie, ktre z nich popchny was do te*go wariackiego sportu.

1) Panienki - Dla kadego nerwowego nastolatka, ktremu nadmiernie buzuj hormony, a nie jest w stanie skoni dziewczyny do rozmowy, nie mwic nawet o kontakcie fizycznym, due minie wydaway si biletem do nieba. Popatrzcie na strony tytuowe wszystkich Muscle Mag International z ostatnich 10 lat. Na kadej jawi si potny, muskularny facet z zabjczym umiechem oraz cycat pikn pann owinit wok maego palca. „Gdybym to ja mia takie muskuy" - myli sobie nastoletni chopak -„dziewczyny przylepiayby si do mnie jak do miodu." Moe i ta wymarzona wybranka w kocu by mnie zauwaya, gdybym nagle pojawi si z pulsujc piersi i 50 centymetrowy*mi ramionami pod ciasnym T-shirtem. Kiedy to w wieku lat pitnastu skoczyem z 50 kg na zawrotne 55, byem w szoku widzc, e dla panienek cigle jestem niewidzialny.

2) Siacze - W kadej normalnej szkole podstawowej, albo redniej na wiecie znajduj si ci, ktrzy lubi znca si nad mniejszymi i sabszymi w celu poprawy swojej pozycji spoecznej, wyycia si lub sadystycznej przyjemnoci. S to tak zwani klasowi siacze. Kady, kto kiedykolwiek pad ofiar ich wyczynw i dosta w nos, nosi w sobie teraz pragnienie zemsty - konkretnie: marzy, by sta si duy i napakowany, wyobraa sobie jak tucze takiego siacza na amen, najlepiej w obecnoci caej szkoy. Takie imaginowane scenariusze byy si napdow niezliczonych treningw w garaach i piwnicach. Dla mnie, jako byego lamazary i ulubionego celu klasowych osikw, takie fantazje nigdy si nie sprawdziy. Tak czy inaczej, mio jest pojecha do domu raz na rok i popatrze sobie jak aonie i obwile wyglda teraz wikszo z tych klownw, palc jednego za drugim i topic si w piwie w kiepskich knajpach.

3) Rozmiary - Podobnie jak mode dziewczta boj si cigle, e s za grube, modzi chopcy maj obsesje na punkcie bycia za chudym. Kiedy zaczyna si rosn, wielu modych chopakw wystrzeliwuje do gry w zawrotnym tempie, tak e zaczynaj przypomina erdzie na polu. Jeeli akurat nie jest si gwiazd kosza, nie jest to odpowiedni wygld. Mali faceci maj jeszcze gorzej, bo ich mczy w caej zoonoci kompleks Napoleona. Mona miao stwierdzi, e wikszo nastoletnich chopakw nie jest zadowolona ze swego ciaa. Gdyby byli uminieni - myl sobie - nie musieli by tak si czu.

4) Sporty - Dwadziecia lat temu wikszo trenerw sportowych w szkoach rednich surowo zabraniaa podnoszenia ciarw swoim podopiecznym, obawiajc si, eby za bardzo „nie poszo im w minie", eby nie byli sztywni jak dwudniowy nieboszczyk. Teraz w epoce potnie uminionych mistrzw sportu kady zesp futbolu, koszykwki, nawet grupa szachowa katuje si na awkach szkolnej siowni. Dziki tej rewolucji, miliony atletw szk rednich odkrywa, e mimo i nie zdobd tytuw mistrzowskich, lubi jak ciary poprawiaj ich wygld i samopoczucie. W szeregach ubiegajcych si o laury sportowe, ktrym powiodo si jako kulturystom mamy przecie Paula DeMayo, Jima Quinn, Lee Haneya, Dennisa Newmana i Shawna Ray.

5) Czasopisma - Wikszo ludzi po raz pierwszy widzi sylwetki kulturystw na stoisku z gazetami. Podczas gdy mode dziewczyny wykrzykuj „Och! Ohyda!" lub te „O, kurcz!" przygldajc si napakowanym, ylastym i naoliwionym ciaom, modzi chopcy reaguj inaczej: „Mj Boe! Ja te tak musz wyglda!". Wtedy, jeeli istnieje nawet najmniejsza szansa, e bd mogli tak wyglda, szybko lec na siownie, albo do sklepu sportowego po zestaw plastikowych odwanikw.

6) Starszy braciszek - Kiedy starszy brat apie mas, to z reguy bardzo inspiruje modszego w rodzinie. To mj brat by pierwszym w naszej rodzinie, ktry zacz pakowa. Dwugowe ramienia zaczy mu rosn, wida byo rozwinity brzuch. Cigle musia uwaa na szecioletni Ronnie, ktra chciaa dwign 40 kilogramow sztang rezydujc niezmiennie w wilgotnej piwnicy. „Ty idiotko! Dostaniesz przepukliny!" W kocu da sobie spokj z kulturystyk, ale ja byem zdecydowany, e kiedy dorosn - gdzie w XXIII wieku naszej ery - bd potny.

7) Sprawno fizyczna - Dzisiaj wielu lekarzy zdaje sobie spraw, e korzyci dla zdrowia pynce z treningu siowego, to co o wiele wicej ni kosmetyka. Podczas gdy w przeszoci jogging, albo spacery byy preferowanym wiczeniem majcym na celu pozbycie si obwisego kaduna, teraz nawet kompletnie nieruchawi wiedz, e siownia to jest to, Niewane czy chc si rozrosn, czy zrzuci kilogramy, coraz wicej ludzi chwyta za odwaniki. (Niestety wielu cigle myli, e maszyna z gumowymi paskami daje te same wyniki, co prawdziwe ciary.)

8) Walka ze stresem - ycie w obecnych czasach ma zawrotne tempo, z telefoni komrkow, faksami, pagerami, poczt gosow, e-mailem i ca plejad innych urzdze do przypieszenia pracy i ycia. Dochodz dojazdy, rozbite rodziny, przestpczo i tysice innych stresujcych problemw. Sapanie pod dobrze obcion sztang, pakowanie tak, e yy wyskakuj ci jak trjwymiarowa mapa drogowa to nieza metoda rozadowania stresw. W dodatku zdrowsza ni upicie si w trupa. I

9) Podryw - Bary dla samotnych byy lansowane jako miejsce spotka pa i panw w latach siedemdziesitych. Jednak, wraz z eksplozj siowni w latach osiemdziesitych, osiedlowa siownia czy klub przeja ich rol. Wiele osb wypeniajcych siownie nie przychodzi tam po to, by powiczy, ale pozna kogo o jdrnym ciele. Kto mi pokae lepszy sposb na poznanie kogo, troszczcego si o zdrowie i urod?

10) Tropem partnera - Moe to zabrzmi jak szowinizm pci, ale uwaam, e sporo kobiet zaczyna chodzi na siowni, eby spdza wicej czasu ze swoim partnerem. Podobaj im si minie swojego wybranka, a mniej im si podoba fakt, e siedzi on cay czas na siowni. Tak wic, by zbliy si do partnera, kobiety podaj za nim. Podobnie dzieje si w przypadku mczyzn, ale mczyni chc raczej sprawdzi, czy nikt nie stara si poderwa im partnerki.

Wic jeden, albo wicej z powyszych powodw spowodowa, e zacze chodzi do siowni, tak? Nie wane zreszt jak zacze przerzuca stal, wane po prostu, e to robisz. Bd silny!
    [link widoczny dla zalogowanych Uytkownikw]
    Odpowied z Cytatem Odpowied z Cytatem Podziel si na Facebook

Bywalec Osignicia:
    Doczy
    09-11-06
    Skd
    ywiec
    Postw
    737
    SOG
    0
    Otrzyma : 14 SOGi w 5 postach

Domylnie

Swietny temat. :mrgreen:
    ....

Amator Osignicia:
    Weteran1000 punktw dowiadczenia
    Doczy
    29-11-06
    Skd
    Podlasie
    Postw
    338
    SOG
    0
    Otrzyma : 0 SOGi w 0 postach

Domylnie

Heheh ciekawe pierwszy punkt najlepszy:D
    Pobogosaw co masz i bierz si do pracy
    Ty wiesz,e marzenia si speniaj
    Bg pomaga tym,ktrzy sobie pomagaj
    ja wiem te nie ma ludzi nieomylnych
    kar dla gupcw jest gupota Ty bd silny

Sezonowiec Osignicia:
    Doczy
    07-12-06
    Postw
    51
    SOG
    0

Domylnie

ta:) ja mysle ze tu sie glownie o te wlasnie panny rozchodzi;)

Bywalec Osignicia:
    Doczy
    19-03-06
    Postw
    643
    SOG
    0
    Otrzyma : 1 SOGa w 1 pocie

Domylnie

ta:) ja mysle ze tu sie glownie o te wlasnie panny rozchodzi;)
    nie wszystkie panny lubią takich facetów.. pzdr ;]

Amator Osignicia:
    Doczy
    16-04-06
    Skd
    Gdynia
    Postw
    263
    SOG
    0

Domylnie

achh te kobiety :mrgreen:

Znawca Osignicia:
    Doczy
    05-01-07
    Postw
    1,516
    SOG
    64
    Otrzyma : 99 SOGi w 91 postach

Domylnie

hehe... mi sie żaden ten punkt nie zgadza ^^ Bo ja zaczołem ćwiczyć zeby takiego typa najebać bo mi siły brakowało :P
    Dajesz dajesz nie przestajesz ^^
    Sia jest bogiem, trening naogiem, rzeba zabaw a masa podstaw.

Bywalec Osignicia:
    Doczy
    09-11-06
    Skd
    ywiec
    Postw
    737
    SOG
    0
    Otrzyma : 14 SOGi w 5 postach

Domylnie

Sylwka wedlug mnie wszystkie kobiety lubia dobrze zbudowanych mezczyzn (ale bez przesady - nie mowie tutaj o pudzianie). :mrgreen:
    ....

Amator Osignicia:
    Doczy
    25-12-06
    Postw
    461
    SOG
    0
    Otrzyma : 1 SOGa w 1 pocie

Domylnie

Cytat Napisa Prezydent_1c
    hehe... mi sie aden ten punkt nie zgadza ^^ Bo ja zaczoem wiczy zeby takiego typa najeba bo mi siy brakowao :P
    no to ci podpada 2 pkt

Amator Osignicia:
    Doczy
    03-01-07
    Postw
    343
    SOG
    3
    Otrzyma : 17 SOGi w 15 postach

Domylnie

Ja z innego powodu powiem e sam zawsze byem takim klasowym silaczem na dziewczyny nigdy nie narzekalem. Powiem e byo nawet dobrze ale zawsze moe by lepiej :P Chocia te dziewczyny zawsze tak myslalem ze lubia tych przypakowanych ale nie raz sie okazalo ze wola tych malutkich slodziutkich chlopaczkw, ktrych mona zdmuchna oddechem.
    *Jagiellonia Biaystok Sekcja Muay Thai*

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •