Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: trudne poczatki

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar qpal
    Dołączył
    24-09-08
    Skąd
    BLACHOWNIA
    Postów
    4
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie trudne poczatki

    witam wszystkich! .mam 24 lat 185cm i 102 kg wagi, szuka pomocy przy ulozeniu diety na mase miesniowa z jednoczesnym redukowaniem tkanki tluszczowej. Moja sylwetka prezentuje sie dobrze poniewaz wykonuje ciezkom prace fizyczna, i dolicze do tego 4 miesiace cwiczen ogolnorozwojowych z pominieciem miesni nog, poniewaz wystarczajaco uzywam ich w pracy i nie tylko.moja dieta a raczej godziny spozywania posilkow wygladaja nastepujaco; 6:30 sniadanie o 7 rozpoczynam prace , 12:30 przerwa obiadowa (1h), 17.30 koniec pracy (2h czasu wolnego ) 19.30 kolacja w restauracji, 21 jestem w domu . Interesuje mnie ilosc oraz najlepsza godzina treningo w tygodniu miejac na uwadze to ze praca leka nie jest ? Czy trening po 21 to pozno? Szukam dobrego pomyslu na to jakie spozywac posilki dajace sile do pracy i budujace mase przy okazji ? Ile tych posilkow dzienie? Wiem ze moge cos jeszcze przekasic po pracy i ewentualnie po treningu jezeli 21 to nie jest za pozno na trening ? Trening wczesniej nie gra roli ! Ktos kto pomoglby mi ulozyc trening na caly tydzien niech wezmie pod uwage to ze sobota i niedziela to sa wolne dni od pracy,czy warto je wykorzystac na trening ,czy lepiej odpoczac majac na uwadze moja prace? Dziekuje za pomoc !!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Iso
    Dołączył
    08-09-08
    Postów
    25
    SOG
    0
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    Z tego co zrozumiałem chcesz schudnąć i jednocześnie nabrać mięśni, niestety tak się nie da :P możesz schudnąć z dietą i zachować mięśnie które masz a potem masować. Co do treningu to jeśli masz siłę po pracy to pora nie gra roli, ja zawsze chodzę wieczorem i kończę około 21. Jeśli masz silną wolę to wszystko da się zrobić. Co do diety to na forum jest wiele różnych diet na mase czy redukcje poszukaj w dziale diety i poczytaj. A żeby mieć siłę w pracy to z tego co mi wiadomo z biologii węglowodany są dobre ale zależy na jakiej diecie bedziesz bo przy redukcji tłuszczu na poczatku możesz odczuwać brak siły, zależy od organizmu ale po klku dniach sie przyzwyczaisz.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Bywalec Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteran5000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar pey
    Dołączył
    17-03-06
    Skąd
    poradnik-zdrowia.pl
    Wiek
    40
    Postów
    687
    SOG
    4
    Otrzymał : 69 SOGi w 57 postach

    Domyślnie

    "Z tego co zrozumiałem chcesz schudnąć i jednocześnie nabrać mięśni, niestety tak się nie da" Da się! Przepatrz diety jakie są na forum. Jeśli chcesz zredukować wagę, czyli poprostu schudnąć powinieneś mieć dobrą dietę i lekkie zmiany w treningu. Napewno w diecie musisz ograniczyć do minimum węglowodany. Białko oraz suplementy np.: karnityna oraz hmb powinny sie znaleźć w Twojej diecie a w treningu zwiekszona ilośc powtórzeń mniejszym ciężarem.
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •