Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Temat: gruby problem

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar paulbors
    Dołączył
    12-03-06
    Postów
    7
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie gruby problem

    witam wszystkich,
    Mam maly problem z swoim cialem,a konkretnie z rzezba i ..wielkoscia....,
    mam 16 lat,,178cm, i niestety 65kg i jestem łasy na slodycze :-( . Czuje sie otyly,a przez to malo atrakcyjny,jak mialem 14-15 lat to wazylem okolo 73-75kg,a do tego sport to byl moj najwiekrzy wrog, na szczescie w ciagu ostatniego roku spadlem troche z wagi, tzn. wazylem 63kg., niestety w ostatnich miesiacach przybralo mi sie troche i moja waga utrzymuje sie na poziomie 65kg. Dodam ze ta waga mnie niezadawala ,moj cel ktory chcialbym osiagnoc to 60kg. Sportu uprawiam tylko tyle co na w-f w szkole,i choc niedaleko mnie jest kilka basenow, i fitnessklub to nie korzystam z tego . Fitnessklub kosztuje okolo 60euro za miesiac, wiec troche to przekracza moje kieszonkowe .Gdy nabieram motywacji do schudniecia (ograniczenie jedzenia) to moi rodzice skutecznie mnie od tego odciagaja. Tato bez przerwy mi podklada jedzenie pod nos,choc wogole nie jestem glodny, gdy nie chcem jesc to uzywa szantazu i krzyku ( szlaban, zero kompa, zero neta itp.)- to jest juz perfidne z jego strony,albo?? Bez przerwy mi mowi ze juz ma dosyc klopotow i nie chce jeszcze ze mna po lekarzach chodzic, mowi ze w chorobe wpadam bo sama skura i kosci ze mnie, caly czas mnie doluje. Ja wiem jak jest naprawde,mam oczy i chcem sie zmienic. sniadania wogole nie jem, niestety czasem ojciec mnie pilnuje i czasem musze zjesc sniadanie(chociaz nie czuje rano glodu),po szkole jem obiad,po obiedzie czasem podwieczorek, kolacji wogole nie jem. w domu robie tylko 50 brzuszkow i cwicze troszke hantelkami. to tyle mojego sportu. Czy moglby mi ktos podac zestaw cwiczen do wykonywania codzienie w domu oraz diete aby stracic na brzuchu?? Rady w sprawie (jak udobruchac rodzicow) tez bylyby mile widziane:) z gory dziekuje,
    paulbors
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar adik(ab)
    Dołączył
    13-03-06
    Postów
    5
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    na moje to masz niedowage, przy tym wzroście, 178 cm i chcesz ważyć 60kg. Sorki za określenie, ale będziesz wyglądał jak żagiel :)
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - to jest dopiero cudo :]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Kropas
    Dołączył
    12-03-06
    Postów
    2
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Adik ma racje. przy wzroście 178cm to baby chcą ważyć 60kg! mówisz że kiedyś ważyłeś więcej, to może masz podobny problem jak ja. Ja też kiedyś niezły pączek byłem:P ale poszłem do klasy sportowej i tam udało mi się przywrucić mojej sylwetce w miare dobry wygląd mam 188cm i waże 80kg. Ale po tym moim "pączkowym okresie" na brzuchu został mi lekki flaczek i osobiście też go nie lubie, i czasem czuje się "gruby" chociaż każdy lekarz by mi powiedział że wage mam ok. Mi na to pomagają ćwiczenia na mięśnie brzucha. Im mięśnie mam bardziej rozbudowane tym skóra się bardziej naciąga i flaczek znika;) Mógłbyś pokazać swoją fotke. Bo na serio na moje oko to przy takiej wadze musisz być chudy!
    Koniecznie kliknij na to:
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Limak
    Dołączył
    12-03-06
    Skąd
    Morawica
    Postów
    20
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    jesli chcesz zrzucic tkante tluszczowa co jest smieszne przy tej wadze (ja mam 180 i waze 87kg i nienazemak na poziom tluszczu) to najlepszym sposobem sa areoby po treningu silowym. samymi brzuszkami nie stracisz tluszczu ograniczenie jeczenia bez rozsadnej diety niema wiekszego sensu
    Robie sprzet sportowy zainteresowani pisac na gg lub priva
    Moja siłka ===> [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    nie klikne bo mi krew wypijesz
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar vanadi
    Dołączył
    08-03-06
    Skąd
    peb.pl
    Postów
    156
    SOG
    0
    Otrzymał : 2 SOGi w 1 poście

    Domyślnie

    fakt.brzuszkami wybcwiczysz miesnie ale tłuszcz prawdopodobnie zostanie(jesli nie bedzie diety).ja bym na twoim miejscu zaczol normalny trening cel rzeźba i tyle zostaw aeroby i redukcje;)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    ANONIM
    Gość Avatar ANONIM

    Domyślnie

    :mrgreen:
    nie chce Cie wyzuwac ale przy taiej posturze chcesz wazyc 60k??rodzice wezma Cie za ANOREKTYKA (czy jakos tak) :!:
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar fredzik89
    Dołączył
    11-03-06
    Postów
    30
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    paulbors to dziwne ze wazysz tylko 65 kg przy takim wzroscie... sam mam 17 lat 185cm i 85 kg.... i dobrze wygladam.... najlepiej wlasnie jakbys foto pokazal.... bo musisz byc bardzo chudy.... i moze Ci sie tylko zdaje ze jestes gruby :???: ...

    sam tez mialem problem ze starymi i z jedzeniem.... ale dalem rade....
    paulbors pokaz zdjecie to bedzie latwiej....
    pozdrawiam serdecznie
    bardzo fajna gierka szczerze polecam na walke z nuda
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    a i jesli Ci pomoglem cos piszac to kliknij na "pomogl" pod moim postem =)

    POZDRAWIAM =)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #8
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar paulbors
    Dołączył
    12-03-06
    Postów
    7
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Anorektykiem nigdy nie bede, bo moja wage mam juz chyba w genach na stale zapisane heh :grin: ,spokojnie,niedowagi niemam,i chudy tez nie jestem, a dzisiaj koledzy w szkole mnie znowu zdolowali, mowia,: ej,ty jestes gruby! ( a to mi nowosc!) :oops: , jeden kumpel z klasy jest wiekszy ode mnie o dobre 6 cm, i wazy 58kg. i nie wyglonda wcale na zadnego tam "suchotnika" czy "wyglodnialego", zawsze co go widze to cos wlasnie je, niewiem jak on to robi ale podoba mi sie to,a co do mojego brzucha to moge odrazu powiedziec ze na lato niema szans zebym koszulke sciagal bo byla by siara (chyba ze cudem uda mi sie spasc z wagi do lata,albo chociaz zmniejszyc tą pozostałość po grubym brzuchu :sad: tutaj wrzucilem kilka fotos ode mnie, sorka ze bez glowy :grin: :grin:
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    istnieje jakas rozsadna dieta dla mnie? jakie cwiczenia w domu wykonywac ktore sa "zbawienne" dla tkanki tluszczowwej na brzuchu?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #9
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar praszczyk
    Dołączył
    13-03-06
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    mnie się również wydaje że trochę przesadzasz. ja mam 180cm wzrostu i 70kg wagi i wydaje i się że jeszcze jestem za chudy, fajnie byłoby przybrać parę jeszcze kilo. proponuję żebyś na początek poćwiczył jakieś pompki no i na drążku, tak dla ogólnego rozruszania mięśni
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #10
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Madaj
    Dołączył
    14-03-06
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Ja mam 176cm wzrostu i waze 65kg... a w pasie mam ok 81cm... wiec niby powinienem byc chudy:D ogolnie to powinienes na necie poszukac sobie przyklad diety np. dla sportowcow, kulturystow i oczywiscie regularnie cwiczyc na silce:P
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •