Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 62 z 62

Temat: Relacja z pierwszego cyklu na mase.

  1. #61
    Amator Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar TazeR
    Dołączył
    24-07-08
    Skąd
    Łódź/Bałuty!
    Postów
    450
    SOG
    83
    Otrzymał : 42 SOGi w 39 postach

    Domyślnie

    Cześć wam! Nie wiem za bardzo jak zacząć to co chcę napisać. Drodzy forumowicze odwiedzający dział "Nasze Relacje" Chciałbym zrezygnować z "prowadzenia" relacji z mojego treningu na masę. Po 1 jest to zwykły trening nie żaden cykl a każdy z tego forum wie jak się ćwiczy i nie mam czym za bardzo się "chwalić", opisywać jak mi się ćwiczyło, jak działają na mnie dane suplementy ponieważ ich nie posiadam. Każdy trening jest bardzo podobny do drugiego. Różnią się tylko tym, ze w niektórych założę za mało kg. Znam doskonale regulamin i wiem, że kończenie relacji wcześniej jest zabronione więc chciałbym was prosić o zrozumienie. Po prostu nie widzę sensu opisywania moich treningów, które są takie same. Mam taką zasadę w życiu, że jeżeli już coś robię, to staram się wykonywać to w 100% niestety nawet nie wiem co miałbym pisać jak działa na mnie glutamina?-mija się z celem :)

    Tyle co mogę napisać co zmieniło się przez te 5 tygodni:

    Waga-63/66 (nie jest źle)
    Biceps 32/32,8 (mogłoby być lepiej)
    Przedramie -27/28 (na +)
    Pas-81/81,5 (z tego jestem zadowolony, ze tylko 0.5 poszło:)
    Klatka-97/98 (nie wiem dokładnie ile przybyło bo klate mierzyłem sam a wiecie jak łatwo się pomylić)
    Udo-53/55 (na +)
    Łydka-36/36,7 (na +)

    Po obwodach widać, że rosnę ale ogólnie ja nie widzę różnicy w swoim wyglądzie i fotek nie dodam bo nie ma sensu.

    Trening na masę polecam jeżeli ktoś chciałby go spróbować (Dzieki Vegeta za niego)

    I co mogę jeszcze napisać. Poćwiczę jeszcze na nim 3 tygodnie później zmienie i polece następne 8 tygodni na gainerze i glutaminie. Od stycznia planuje zacząc kozacki CYKL! A mianowicie:

    Olimp
    Creatine MegaCaps

    Dymatize
    X-Pand (Nowa Formuła)

    Olimp
    L-Glutamine MegaCaps

    Olimp
    BCAA MegaCaps

    Biogenix
    Carb Bx

    Olimp
    Vita-Min Multiple Sport

    Ten cykl planuje zrobic 6 tygodni (na pewno nie więcej) Chciałbym usłyszeć wasze opinie na ten temat czy nie przesadzam dodam, że w styczniu mój staż wynosił będzie 6 miesięcy. Link do Tematu http://www.e-gym.pl/showthread.php?t=13852

    Jeszcze raz proszę o zrozumienie mojej decyzji o zakończeniu prowadzeniu relacji. Pozdrawiam Patryk.
    Dzieli Nas Odległość
    Łączy Wielka pRzyjaźń
    WIDZEW & RUCH
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #62
    Amator Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar TazeR
    Dołączył
    24-07-08
    Skąd
    Łódź/Bałuty!
    Postów
    450
    SOG
    83
    Otrzymał : 42 SOGi w 39 postach

    Domyślnie

    Zobaczymy jak to bedzie i ile kasy bede mial :) Łącznie to co wypisalem w fbb 430zl a w tym strong4u 530 i zeszli z rabatem chyba do 440 musze zapytac sie w tym fbb o rabacik przy takim zakupie xD Moze na gwiazdke jakies promocje zrobia jeszcze? :D
    Dzieli Nas Odległość
    Łączy Wielka pRzyjaźń
    WIDZEW & RUCH
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •