Witam serdecznie!

Mam pro¶bê, aby kto¶ mi pomóg³ w przygotowaniu rozpiski/doborze æwiczeñ na rze¼bê i si³ê. Wiem, ¿e tematów takich ju¿ by³o mnóstwo oraz na pewno znajduje siê na forum ju¿ wiele rozpisek, ale tak jak napisa³em ju¿ w temacie - posiadam domow± si³owniê. Sprzêtu nie mam zbyt wiele, ale my¶lê ¿e uda siê z wasz± pomoc± co¶ wytworzyæ. Posiadam taki w³a¶nie o to sprzêt (wszystko samoróbki):

- sztanga o wadze ok. 53kg (do¶æ szeroka) - dla mnie chwilowo jest to zbyt wielki ciê¿ar, ale z pomoc± kolegi mogê æwiczyæ tzn. pomaga mi on jedn± rêk± podnosiæ.
- druga sztanga o wadze 25kg - ta sztanga jest trochê wê¿sza, dziêki czemu u¿ywam jej do æwiczenia tricepsów, ³ydek, kapturów itd.
- sprê¿yna - nie wiem jak to dobrze opisaæ, ale chodzi mi o taka sprê¿ynê, ¿e w jedn± koñcówkê wk³ada siê nogê a rêka siê j± rozci±ga - my¶lê, ¿e bêdziecie wiedzieli o co mi chodzi ;)
- na nadgarstki - nie wiem jak to siê dok³adnie nazywa, ale jest kij a do niej przywi±zany sznurek - na drugim koñcu sznurka znajduje siê odwa¿nik i zwija siê w³a¶nie ten sznurek, wtedy pracuj± nadgarstki - tutaj my¶lê, ¿e równie¿ wiecie o co mi chodzi.
- hantelka 7kg
- ³awka prosta

No i to ju¿ niestety wszystko - mam nadziejê, ¿e mi pomo¿ecie :-) Na koniec mo¿e napiszê jeszcze jedn± rzecz. Nadchodzi zima, wiêc bardziej powinno siê w tym okresie æwiczyæ na masê, dlaczego ja wiêc chcê na rze¼bê? Nie chcê byæ jakim¶ pudzianem, po prostu chcê mieæ ³adn± sylwetkê - a na moim ciele niestety zalega trochê t³uszczu, g³ównie na brzuchu, klacie i udach - i chcia³bym siê go w³a¶nie pozbyæ.

Z doborem diety sobie poradzê, chodzi mi w³a¶nie jedynie o rozpiskê - do rozpiski tak sobie my¶lê, ¿e bym doda³ jeszcze trening domatora + ABS2.

Z góry dziêki za pomoc!