Witam serdecznie!

Mam prob, aby kto mi pomg w przygotowaniu rozpiski/doborze wicze na rzeb i si. Wiem, e tematw takich ju byo mnstwo oraz na pewno znajduje si na forum ju wiele rozpisek, ale tak jak napisaem ju w temacie - posiadam domow siowni. Sprztu nie mam zbyt wiele, ale myl e uda si z wasz pomoc co wytworzy. Posiadam taki wanie o to sprzt (wszystko samorbki):

- sztanga o wadze ok. 53kg (do szeroka) - dla mnie chwilowo jest to zbyt wielki ciar, ale z pomoc kolegi mog wiczy tzn. pomaga mi on jedn rk podnosi.
- druga sztanga o wadze 25kg - ta sztanga jest troch wsza, dziki czemu uywam jej do wiczenia tricepsw, ydek, kapturw itd.
- spryna - nie wiem jak to dobrze opisa, ale chodzi mi o taka spryn, e w jedn kocwk wkada si nog a rka si j rozciga - myl, e bdziecie wiedzieli o co mi chodzi ;)
- na nadgarstki - nie wiem jak to si dokadnie nazywa, ale jest kij a do niej przywizany sznurek - na drugim kocu sznurka znajduje si odwanik i zwija si wanie ten sznurek, wtedy pracuj nadgarstki - tutaj myl, e rwnie wiecie o co mi chodzi.
- hantelka 7kg
- awka prosta

No i to ju niestety wszystko - mam nadziej, e mi pomoecie :-) Na koniec moe napisz jeszcze jedn rzecz. Nadchodzi zima, wic bardziej powinno si w tym okresie wiczy na mas, dlaczego ja wic chc na rzeb? Nie chc by jakim pudzianem, po prostu chc mie adn sylwetk - a na moim ciele niestety zalega troch tuszczu, gwnie na brzuchu, klacie i udach - i chciabym si go wanie pozby.

Z doborem diety sobie poradz, chodzi mi wanie jedynie o rozpisk - do rozpiski tak sobie myl, e bym doda jeszcze trening domatora + ABS2.

Z gry dziki za pomoc!