Witam serdecznie!

Mam prośbę, aby ktoś mi pomógł w przygotowaniu rozpiski/doborze ćwiczeń na rzeźbę i siłę. Wiem, że tematów takich już było mnóstwo oraz na pewno znajduje się na forum już wiele rozpisek, ale tak jak napisałem już w temacie - posiadam domową siłownię. Sprzętu nie mam zbyt wiele, ale myślę że uda się z waszą pomocą coś wytworzyć. Posiadam taki właśnie o to sprzęt (wszystko samoróbki):

- sztanga o wadze ok. 53kg (dość szeroka) - dla mnie chwilowo jest to zbyt wielki ciężar, ale z pomocą kolegi mogę ćwiczyć tzn. pomaga mi on jedną ręką podnosić.
- druga sztanga o wadze 25kg - ta sztanga jest trochę węższa, dzięki czemu używam jej do ćwiczenia tricepsów, łydek, kapturów itd.
- sprężyna - nie wiem jak to dobrze opisać, ale chodzi mi o taka sprężynę, że w jedną końcówkę wkłada się nogę a ręka się ją rozciąga - myślę, że będziecie wiedzieli o co mi chodzi ;)
- na nadgarstki - nie wiem jak to się dokładnie nazywa, ale jest kij a do niej przywiązany sznurek - na drugim końcu sznurka znajduje się odważnik i zwija się właśnie ten sznurek, wtedy pracują nadgarstki - tutaj myślę, że również wiecie o co mi chodzi.
- hantelka 7kg
- ławka prosta

No i to już niestety wszystko - mam nadzieję, że mi pomożecie :-) Na koniec może napiszę jeszcze jedną rzecz. Nadchodzi zima, więc bardziej powinno się w tym okresie ćwiczyć na masę, dlaczego ja więc chcę na rzeźbę? Nie chcę być jakimś pudzianem, po prostu chcę mieć ładną sylwetkę - a na moim ciele niestety zalega trochę tłuszczu, głównie na brzuchu, klacie i udach - i chciałbym się go właśnie pozbyć.

Z doborem diety sobie poradzę, chodzi mi właśnie jedynie o rozpiskę - do rozpiski tak sobie myślę, że bym dodał jeszcze trening domatora + ABS2.

Z góry dzięki za pomoc!