Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Temat: Prosze o Pomoc PILNE !!!

  1. #11
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar mapet
    Dołączył
    29-07-06
    Skąd
    z Kątowni
    Postów
    320
    SOG
    0
    Otrzymał : 29 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    A nie pitol mi tu :!: Nie w tym żecz. &#379ecz w tym że kolo prosi o pomoc w ułożeniu diety a Ty mu podsuwasz tą swoją lipną dietę i na dowód że działa dajesz te foty.
    Uważasz że to jest fer ??
    A jeżeli piszesz że nic nie brałeś i jadłeś to co piszesz że jadłeś to być może że jesteś mutantem po prostu. Bo u normalnego człowieka takie żeczy sie nie zdarzają.


    PS. Nie twierdzę wcale że to coś złego sam brałem i na pewno jeszcze będe brał. Nie mniej jednak mówienie że zawdzięczasz swoją sylwetkę i budowę dobrej diecie i ciężkim treningom jest po prostu oszukiwaniem naiwnych.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Kasa313
    Dołączył
    20-09-06
    Skąd
    Mielec
    Wiek
    35
    Postów
    276
    SOG
    6
    Otrzymał : 16 SOGi w 16 postach

    Domyślnie

    Dziekuje prosze kogos o pomoc dieta dzienna jakas dobra na mase zeby wspomoc kreatyne tzn tcm
    Jeśli pomogłem Prosze o SOG :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar pkmh
    Dołączył
    05-07-06
    Skąd
    CHEŁM
    Postów
    296
    SOG
    4
    Otrzymał : 9 SOGi w 8 postach

    Domyślnie

    Ej weźcie nie piszcie tu swoich glupot bo to tylko zasmiecanie forum.Wymiencie sie numerami gg i wtedy sobie pogadacie.Zaśmiecacie forum a żadnych konkretów nie ma.Chłopak chciał diete i ja tez z tego chcialbym skorzysatć bo mam podobny problem jak on ale chyba sie nie doczekamy normalnej odpowiedzi.A co do Blakee to moze poprostu jest wyjatkiem i moze naprawde doszedl do takiej sylwetki bez kłucia sie.To tylko on wie. I napiszcie w końcu odpowiedź.pozdrawiam

    PS.Kasa313 duzo czytałem na temat diet i powiem Ci ze napewno musisz jesc duzo ryzu miesa z kuraka albo indora,jakies rybki,tuńczyk itp. ale dokladnej diety sam jeszcze poszukuje i dlatego razem z toba czekam na normalona odpowiedź.pozdro
    ...Siłe muskuł przekładam na siłę mózgu...

    ZaWsZe nIeLeGaLnIe...-NaTuRaLnIe-
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar mapet
    Dołączył
    29-07-06
    Skąd
    z Kątowni
    Postów
    320
    SOG
    0
    Otrzymał : 29 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    Kurde chłopaki kilka przykładowych diet macie tutaj.
    http://www.e-gym.pl/viewtopic.php?t=78
    A co do tego co jeść gdy sie jest w szkole to chyba najlepiej kupić sobie jakiegoś gainera i zrobic go sobie w bidon i tym popijać w szkole. Bo kanapki to raczej nie jest rozwiązanie. A jak macie kaske to można sobie smażyć pierś z kuraka i zabierać go do szkoły i szamać na zimno z jakimś pieczywem, ale to jest niestety droga sprawa. Więc skoro chodzicie do szkoły to pewnie nie macie kaski na takie rzeczy.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #15
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Browser
    Dołączył
    23-10-06
    Postów
    25
    SOG
    3
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    O rany nie wytrzymałem, musiałem sie az zarejestrowac:

    :!:
    Cytat Napisał mapet
    Nie w tym żecz. &#379ecz w tym że kolo prosi o pomoc w ułożeniu diety a Ty mu podsuwasz tą swoją lipną dietę i na dowód że działa dajesz te foty.
    :!:

    Stary widać ze coś brałes bo Ci posżło w miesnie a w mózg ni odrobiny ja bym Ci dał ksywke "analfabet". Gościa znam od długiego czasu jak brata nie wciągał nic opróćz tego co napisał. Ja uwazam ze dieta jest dobra bo człowiek nie ma czasu na bawienie sie w potrawki. JA z nim jestem w jednej klasie jesteśmy w najlepszej szkole w mieście. Mamy nauki od zarypania a to ze on ma czas i cierpliwość chwałą mu za to. A ty weź sie zastanów masz 31 lat i co osiągnłęś przez ten czas oprócz mięsni co?

    Bo patrzac po tym jak piszesz to nawet ustawy Ministra Edukacji(matury) Ci nie pomogą. TO ze jesteś duży nic Ci nie da. :!: :!:
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #16
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar mapet
    Dołączył
    29-07-06
    Skąd
    z Kątowni
    Postów
    320
    SOG
    0
    Otrzymał : 29 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    No to super. Wiec się myliłem. Gość jest widać medycznym cudem cięzko coś takiego przewidzieć po prostu u normalnych ludzi to sie raczej nie zdarza. Sorry Blakee w takim razie jesli Ci to robi róznice.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #17
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Patryk016
    Dołączył
    17-09-06
    Postów
    9
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    nawet przydatne
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •