Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Spadek kondycji.

  1. #1
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar Deathbreaker
    Dołączył
    12-11-07
    Skąd
    Częstochowa
    Wiek
    33
    Postów
    391
    SOG
    21
    Otrzymał : 70 SOGi w 44 postach

    Domyślnie Spadek kondycji.

    Od pewnego czasu zauważyłem u siebie spadek kondycji (jak wchodze na 3 piętro to musze wziąść kilka głebszych oddechów). Prowadze taki sam tryb życia jak wcześniej (jeżdżę na rowerze , nie przesiaduje przed kompem zbyt długo itd.) Mam nadzieje ,ze mnie zrozumieliście , po prostu dużo szybciej się męczę.Zapomniałem dodać,że biorę tabletki i muszę przy nich robić comiesięczne badania na cholesterol , OB , aspat , alat , bilirubina itd. (nie wiem czy to ma coś do rzeczy ,że biorę ten lek ale wolę napisać.:) Czym mogą byś spowodowane takie obiawy ? (jak szybkie męczenie się)
    Jak pomogłem to chcę SOG-a !!!
    _______________________________________
    Wzrost[cm]:189 Waga[kg]:84
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar hans87
    Dołączył
    04-07-07
    Skąd
    Poznań
    Postów
    1,232
    SOG
    198
    Otrzymał : 90 SOGi w 84 postach

    Domyślnie

    powodw moze być wiele.... na pewno jednym z głownych jest masa ciała. Ja widzę po sobie mam 174cm i waze ok 84kg, jest mi o wiele ciezej niz kiedys.
    Zacznij biegać, rower nie wyrobi Ci kondychy tak jak bieganie. Fakt ze mało kto lubi biegać, ale bieganie bardzo poprawia wydolność. Wiele tez zalezy od Twojego stylu odżywiania. pozdro:)
    Ćwiczenie na siłowni to nie tylko uzyskiwanie muskulatury... to też zmiana podejścia do różnych spraw.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •