Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Temat: KungFu

  1. #21
    Zbanowany Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Reflex__88
    Dołączył
    03-08-08
    Wiek
    35
    Postów
    365
    SOG
    24
    Otrzymał : 31 SOGi w 28 postach

    Domyślnie

    1. Nie chodziło mi o muskulaturę tylko o tłuszcz jaki koles ma na brzuchu, trening sztuki walki dla mnie to godzina rozgrzewki i rozciągania i godzina techniki, nie widać tego wysortowania po typie jakie powinno być widoczne po wielu latach treningu, lepiej wyglądałem po po 2 miechach na budowie... na takim treningu powinny byc pompki, brzuszki itp... to też mięśnie wyrabia... :) chodziłem do klasy z typem co krócej karate trenował i był szczupły, nie miał zbyt wiele mięśni ale był za to porościągany i wygimnastykowany
    2. Żal mi dupy nie ściska ale nie widze powodu dla którego miał bym umieszczać swoje foto w osobnym topiku... jak będe miał 50 w łapie to sie pokaże... :) ja nikomu, niczego nie zazdroszcze... zapamiętajcie to sobie
    3. Mieszkam w Krk, dobielska niedaleko w sumie... możesz mnie opdwiedzić jesli chcesz lukemasler ... napisz do mnie na gg jak chcesz...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #22
    Zbanowany Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Reflex__88
    Dołączył
    03-08-08
    Wiek
    35
    Postów
    365
    SOG
    24
    Otrzymał : 31 SOGi w 28 postach

    Domyślnie

    ja sie nigdzie nie wybieram ale jak do mnie przyjedzie to może mi pokazac co potrafi, nawet może to sie odbyć na matach ... brakuje mi sparingów,... :) zawsze chętnie zdobędę jakieś nowe umiejętności... a ty Kubak doczytaj co to jest SPAM ... caps lock to m oże być "flood" co najwyżej...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #23
    Bywalec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowanyTagger Second Class1000 punktów doświadczenia
    Avatar Kubak
    Dołączył
    25-06-08
    Postów
    576
    SOG
    56
    Otrzymał : 54 SOGi w 45 postach

    Domyślnie

    No a caps lockiem nie mozna spamowac? Bo arus spamuje caps lockiem, a Ty bez capslocka :D No i ja w sumie po trosze tez.
    Arus pisze , zeby nie spamowac a sam jego post jest spamem, i to jeszcze z uzyciem capsloka, to mialem na mysli.
    Co do tematu :
    1. Kung Fu sie przydaje, jednak to zalezy od stylu, bo jak wiesz kung fu ma wiele odmian.
    2. Oczywiscie , ze mozna dodac cwiczenia , zarowno na silowni, jak i basen czy biegi.
    Ostatnio edytowane przez Kubak ; 07-09-08 o 13:04
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #24
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class1000 punktów doświadczenia
    Avatar 47
    Dołączył
    18-11-07
    Wiek
    32
    Postów
    769
    SOG
    113
    Otrzymał : 66 SOGi w 51 postach

    Domyślnie

    reflex wez sie nie napinaj przez neta nie wiem co chcesz udowodnic ze napiszesz ze blisko masz do niego...nic nie cwiczyles a sie wypowiadasz
    czy kazdy fighter musi miec dokonala figure? popatrz se na walki bokserskie... czy nikt z nich nie ma nawet 1% tluszczu? czy wszyscy maja super wyrzezbione cialo? a trenuja niektorzy nawet 20 lat. i nie szpanuj tak ta budowa pewno nosiles 2kg na dzien albo zamiatales po innych i wielki szpan pocwic sobie sztuki walki ale dajac z siebie 100% na kazdym treningu to zobaczysz ze to jest dopiero wysilek
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #25
    Zbanowany Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class5000 punktów doświadczenia
    Avatar lukemaster
    Dołączył
    09-01-07
    Postów
    632
    SOG
    45
    Otrzymał : 58 SOGi w 36 postach

    Domyślnie

    reflex czytaj uważnie nie cwicze juz 2 lata jak jezdziłęm na zawody to wazyłem niecałe 70kg i miałem krate na brzuchu ale jak sie nie ćwiczy juz 2 lata to spada naciąg i szybkośc szczególnie jak sie łąpie mase a teraz nie zalezy mi na jakiejs wyrzezbionej sylwetce jak nie startuje w zawodach
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #26
    Znawca Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar HuGsoN
    Dołączył
    17-10-06
    Skąd
    Siedlce
    Postów
    1,804
    SOG
    446
    Otrzymał : 382 SOGi w 168 postach

    Domyślnie

    Artus thx za ogarnięcie. Pozdro.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •