Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Temat: juz 30 i sie zaczelo

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar scuter
    Dołączył
    22-04-06
    Skąd
    chocianow-hamburg
    Postów
    8
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie juz 30 i sie zaczelo

    hejka jak niektorzy wiedza,za co dziekowa skonczylem 30stke i jak by w zegarku zaczolem tyc,i nie cos tam tylko od 1wrzesnia do dzis to juz jest 6kg i nie wiem co jest czy to tak zawsze po 30. Jak nigdy nie moglem przytyc znaczaco, nawet za pomoca odzywek to teraz bez zadnej ingerencji w moje zycie i diete , doslownie calkowite zaskoczenie tak jak by cos sie stalo jakas choroba czy cos ,a moze to juz starosc ,ale nie czuje sie satary. Moze macie jakie wytlumaczenie na to bo zonka mi powtarza ze tak juz jest po 30 mi sie jakos wiezyc nie chce ze tak od razu i tyle na raz. pozdro.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar mapet
    Dołączył
    29-07-06
    Skąd
    z Kątowni
    Postów
    320
    SOG
    0
    Otrzymał : 29 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    No to tak raczej idzie w parze. Generalnie jak masz już 30 to się tyle nie ruszasz co za młodu no i się tyje przez to. Ja tez złapałem parę kg po 30.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar scuter
    Dołączył
    22-04-06
    Skąd
    chocianow-hamburg
    Postów
    8
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    mapet nie wiem czy tyle sie ruszasz co ja bez takich jaj ja pracuje fizycznie na budowie i to na exporcie od 7do 7 wiec raczej ruchu to ja mam pod dostatkiem raczej padam jak przychodze z pracy. nie wiem czy tygodniowa silka jest bardziej meczaca niz jedna tu dniowka ,a wiem bo jak przyjdzie transport to trza jakies 200 plyt pownosic po pietrach od prteru do 5 a jedna w zaleznosci wazy od 11 do 22kg i tak jest co dwa trzy dni takrze ja tu mam strong men na dziedobry.pozdro.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar mapet
    Dołączył
    29-07-06
    Skąd
    z Kątowni
    Postów
    320
    SOG
    0
    Otrzymał : 29 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    No to szacunek dla Ciebie. Może to jestem leń po prostu. Ale to ja nie wiem dlaczego Ty tyjesz. Może czas by nad dietą popracować?
    Może w tym wieku metabolizm zwalnia czy cóś.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar scuter
    Dołączył
    22-04-06
    Skąd
    chocianow-hamburg
    Postów
    8
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    tu masz napewno racje ale zeby tak nagle i w takim stopniu dieta sie nie zmienila od jakis 5miechow i zeby 6kg w 20 do30dni takich efektow to ja nie mialem jak mass xl zladlem 3 wory po 4,8 kg , ale wiesz moze nareszcie uda mi sie przekroczyc 90kg szczeze powiem jestem z tego zadowolony ,tylko to zaskoczenie skat tak nagle jak od 3 miechow nic nie biore bo auto roztrzaskalem i w autko kaska idzie i mam przerwe
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar degustator
    Dołączył
    16-03-06
    Skąd
    Kielce
    Postów
    559
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    moze to jakies skutki uboczne suplementacji... bo w suemie z wiekeim zwalanie sie metaboliz... jak byles mlodszy to organizm nie reagowal tak na wszelkie gainery itp a teraz wszystko sie odbija... moze jestem w błedzie ale tak mi sie wydaje
    Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o..... mase.....
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar LUKI
    Dołączył
    19-04-06
    Postów
    373
    SOG
    1
    Otrzymał : 6 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    Zwolnil sie metabolizm, jak masz diete to obetnij wegle i obserwuj
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #8
    Znawca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTwoje pierwsza grupaWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar tomek.
    Dołączył
    15-02-06
    Postów
    1,532
    SOG
    68
    Otrzymał : 63 SOGi w 30 postach

    Domyślnie

    teoche cięzko obcinać węgle jak sie pracuje fizycznie
    wkońcu węglowoadny to paliwo

    w wieku 30 lat zależy ci na wyglądzie jak 17 latkowi który chce zaszpanowac przed laskami ?

    żone masz która cie akceptuje takim jakim jesteś a ty o dobry wygląd walczysz
    mi by już sie nie chciało

    co ci moge poradzić to równomierne rozłożone w ciągu dnia posiłki, a nie małe śniadanie, w robocie kilka kanapek a na wieczór wielki obiad(zakładam że tak jesz)

    małe posiłki co 4-5 godzin
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #9
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar scuter
    Dołączył
    22-04-06
    Skąd
    chocianow-hamburg
    Postów
    8
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Widac hades tez leniem jestes ja nigdy nie przestane dbac o figurke to zle i wiesz ze nie mam za duzo czasu bo po 40 to juz trza bedzie uwazac na dietke co by chleserolu sie nie nabawic, a teraz jeszcze chcem powalczyc jesli jest sposobnosc do tycia to musze to wykorzystac ,juz teraz zrobilo sie z 6 kg 10kg i pielegnuje to .Fakt masz racje moja dietke zgadles dobrze, ale wiesz ze to nie jest realne trzymac sie regulaminowo 6 rozlozonych posilkow w moim przypadku,zreszta juz to przerabialem i powiem jak to wychodzilo po miechu przytylem 1,5do2kg oczywiscie plus ganiery ,ale mala wpadka i dzien dwa zawalony z nieoczekiwanych powodow harmonogram i bylo po wadze .Aha tez tak mysle ze to sa wczesnij brane suple ktore jakos z kwartalnym opuznieniem zadzialaly ale nadal mnie dziwi ze idzie ku gorze waga , na to tez by sie znalazlo wytlumaczenie te posilki ogromne na noc fakt jest jedyna pora kiedy moge dobrze zjesc a moge wiez mi , ale zas pojawia sie pytanie ja juz pracuje 7 lat i tak wygladalo mniej wiecej zawsze noi zawsze bylo 72kg na 188cm wzrostu .No a teraz jeszcze o zonce to ze zonce odpowiada to ok ale zonke to ja widze raz na miech a dziewuchy co sobota i z czym z kosiami a tu z boku goscie jak trza fakt mlodsi az sie sam dziwie co one we mnie widza ale to inna bvajka .A O WYGLAD TRZEBA DO SMIERCI DBAC . pozdro:
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #10
    Znawca Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTwoje pierwsza grupaWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar tomek.
    Dołączył
    15-02-06
    Postów
    1,532
    SOG
    68
    Otrzymał : 63 SOGi w 30 postach

    Domyślnie

    szybka riposta

    przy typowej diecie kulturystycznej nie ma co sie bać o cholesterol, opierając sie o zdrowe produkty a nie o zarcie z mcdonalds'a nie będziesz miał problemów z miażdżycą
    co do tego dbania o wyglad to zobacze za 10 lat czy jeszcze będe ćwiczył i czy mi sie będzie chciało

    ps. co do tego nabierania wagi
    jest róznica między zrobieniem suchego mięsnia a zrobieniem wagi
    4 kg rocznie to bardzo dobry wynik, kulturystyka to sport który sie uprawia przez lata i po latach dopiero osiąga sie fajne rezultaty
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •